Прізвище: СЕМЕНОВИЧ (ОЛІЙНИК) | Прізвище Англ: SEMENOVYCH (OLIYNYK) |
Ім'я: Наталія | Ім'я Англ: Nataliya |
Дата народження: 01.03.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
Тренери: Стефанишина О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 3000 м | 10:12.35 | 10:13.34 | 10:44.65 | 10:12.35 | 10:40.75 |
Біг на 2000 м з/п | 7:23.08 | 7:23.08 | |||
Біг на 3000 м з/п | 11:02.19 | 11:02.19 | 11:05.87 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 3000 м | 10:30.55 | 10:30.55 | |||||||||
Біг на 5000 м | 17:25.41 | 18:02.06 | 18:15.85 | 17:25.41 | |||||||
Біг на 10000 м | 34:41.00 | 34:41.00 | 37:20.00 | 37:09.23 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:57.75 | 10:57.75 | |||||||||
Біг на 5.5 км | 21:15 | 21:15 | |||||||||
Біг на 10.5 км | 39:03 | 39:03 | |||||||||
Біг на 10 км | 33:46 | 34:52 | 33:46 | 36:19 | 34:39 | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:12:29 | 1:13:07 | 1:12:29 | 1:16:06 | 1:15:28 | 1:17:32 | 1:18:17 | 1:20:21 | 1:24:27 | ||
Марафонський біг (42,195) | 2:42:10 | 2:42:10 | 2:46:17 | 2:49:50 | 2:47:56 | ||||||
Крос 3 км | 11:39 | 11:39 | 11:46 | ||||||||
Крос 3,857 км | 15:12 | 15:12 | |||||||||
Крос 4 км | 14.30 | 14.30 | |||||||||
Крос 5 км | 19:45 | 19:45 | 19:49 | ||||||||
Крос 6 км | 21.22 | 21.22 | 23.40 | 23:05 | |||||||
Крос 6.28 км | 22:14 | 22:14 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:52 | КМС | 4 | 35. Independents Mile & 10 km Road Race | Голенюв | 11.11.2023 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:15:25 | МС | 1 | Helsinki City Running Day | Гельсінкі | 13.05.2023 | |
Київська | ||||||
1:13:07 | МС | 1 | Pardubický Vinařský Půlmaraton | Пардубиці | 15.04.2023 | |
Київська | ||||||
1:13:20 | МС | 2 | Półmaraton Wiązowski | Вйонзовна | 26.02.2023 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:46 | КМС | 2 | Independence Mile & 10-k | Голенюв | 11.11.2022 | |
Київська | ||||||
34:41 | КМС | 1 | Bieg Nocny na 10 km | Краків | 23.04.2022 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:29 | МС | 3 | Semi-marathon de Boulogne-Billancourt | Булонь-Біянкур | 27.11.2022 | |
Київська | ||||||
1:14:56 | МС | 1 | Podgorica Millennium Run | Подгориця | 20.11.2022 | |
Київська | ||||||
1:19:11 | КМС | 2 | Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka | Гродзиськ-Велькопольський | 12.06.2022 | |
Київська | ||||||
1:16:32 | МС | 3 | Piast Half-Marathon | Іновроцлав | 07.05.2022 | |
Київська | ||||||
1:15:36 | МС | 2 | Stara Zagora Half Marathon | Стара Загора | 03.04.2022 | |
Київська | ||||||
1:19:34 | КМС | 2 | PANAS Półmaraton Ślężański | Собутка | 26.03.2022 | |
Київська | ||||||
1:18:39 | КМС | 4 | International Liberation Half Marathon | Адана | 09.01.2022 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:41.00 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Київська | Стефанишина О.В.,Семенович Б.В. | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:17:47 | КМС | 1 | Wizz Air Sofia Marathon | Софія | 10.10.2021 | |
Київська | ||||||
1:17:22 | КМС | 2 | Polmaraton Warszawski | Варшава | 26.09.2021 | |
Київська | ||||||
1:18:29 | КМС | 1 | Молокія Львівський півмарафон | Львів | 27.06.2021 | |
Київська | ||||||
1:16:27 | МС | 2 | Одеса Нова Пошта напівмарафон | Одеса | 30.05.2021 | |
Київська | ||||||
1:16:06 | МС | 4 | International Competitions | Варна | 09.05.2021 | |
Київська | ||||||
1:16:22 | МС | 4 | Марафон Стара Загора | Стара Загора | 11.04.2021 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:42:10 | МС | жін-3 | Чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих та молоді. Bila Tserkva marathon | Біла Церква | 03.10.2021 | |
Київська | Стефанишина О.В.,Семенович Б.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:15:28 | МС | 1 | Wizz Air Sofia Marathon | Софія | 11.10.2020 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:46:17 | КМС | 4 | Варна Марафон | Варна | 07.11.2020 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10.5 км | ||||||
39:03 | 3 | 4-й Марафон Стара Загора | Стара Загора | 30.03.2019 | ||
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:33 | КМС | 3 | Свідницький напівмарафон | Свідниця | 09.11.2019 | |
Київська | ||||||
1:19:18 | КМС | 3 | Zaporizhstal Half Marathon | Запоріжжя | 20.10.2019 | |
Київська | ||||||
1:17:32 | КМС | 3 | Night Wtórpol Halfmarathon | Скаржисько-Каменна | 24.08.2019 | |
Київська | ||||||
1:17.32 | КМС | 3ф1 | XIX Nocny Półmaraton Wtórpol | Скаржисько-Каменна | 24.08.2019 | |
Київська | ||||||
1:20:49 | КМС | 3 | 4th Grand Prix Lviv Half Marathon | Львів | 09.06.2019 | |
Київська | ||||||
1:19:42 | КМС | 2 | Опольський марафон | Ополе | 11.05.2019 | |
Київська | ||||||
1:20:19 | КМС | 14 | 9-й Нова Пошта Київський міжнародний півмарафон | Київ | 07.04.2019 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:51:38 | КМС | 1 | Wizz Air Kyiv City Marathon | Київ | 06.10.2019 | |
Київська | ||||||
2:49:50 | КМС | 1 | Danske Banke Vilnius Marathon | Вільнюс | 08.09.2019 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:27 | КМС | 2 | Рибницький півмарафон | Рибниця | 23.08.2018 | |
Київська | ||||||
1:18:17 | КМС | жін-2 | AUTO.RIA Вінниця Напівмарафон | Вінниця | 28.04.2018 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:47:56 | КМС | 1 | Вільнюський марафон | Вільнюс | 09.09.2018 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:13.34 | I | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Тернопiльська | К | КОЦОП Трохименко С.,Стефанишина О.В. | ||||
10:31.25 | I | 158/48 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Стефанішина О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:02.06 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | |
Київська | КОЦОП Трохименко С.,Стефанишина О.В. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 | ||
Київська | К | КОЦОП Трохименко С. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
36:19 | КМС | 2 | Wizz Air Kyiv City Marathon | Київ | 08.10.2017 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:20:21 | КМС | 2 | Запоріжсталь півмарафон | Запоріжжя | 05.11.2017 | |
Київська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Київська | К | Трохименко С.О.,Стефанишина О.В. | ||||
Крос 3 км | ||||||
11:39 | II | 158/48 | жін-5 мол-1-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Київська | КОЦОП Трохименко С. | |||||
Крос 5 км | ||||||
19:45 | КМС | 158/48 | жін-5 мол-2-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 31.03.2017 |
Київська | КОЦОП Трохименко С. | |||||
Крос 6 км | ||||||
21.22 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Київська | К | Трохименко С.О.,Стефанишина О.В. | ||||
Крос 6.28 км | ||||||
22:14 | 37ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:44.65 | II | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5.5 км | ||||||
21:15 | 9 | Пробіг Старогард-Ґданський | Старогард-Ґданський | 02.04.2016 | ||
Тернопiльська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:24:27 | I | 6 | Півмарафон Ряшів | Ряшів | 10.04.2016 | |
Тернопiльська | ||||||
Крос 3 км | ||||||
11:46 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Стефанишин О.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
19:49 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 25.03.2016 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Стефанишин О.В. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23.40 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Тернопiльська | Д | ОДЮСШ Трн Стефанишина О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:12.35 | I | 158/48 | 10ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:02.19 | 158/48 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:15.85 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Тернопiльська | МОН-Д | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
18:21.71 | I | 8ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Тернопiльська | ТНПУ ім.В.Гнатюка Стефанишин О.В. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
38:35.47 | II | 4ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Тернопiльська | ТНПУ ім.В.Гнатюка Стефанишин О.В. | |||||
37:20.00 | I | 159/48 | жін-7 мол-3-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг на 10000м) | Черкаси | 25.04.2015 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
Тернопiльська | МОН-Д | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23:05 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 | |
Тернопiльська | Д | ОДЮСШ Трн Стефанишин О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:40.75 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанішина О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:23.08 | II | 4ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Тернопiльська | Стефанішина О.В. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:31.18 | 8ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
11:05.87 | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанішина О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:30.55 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:25.41 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
17:50.26 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
17:48.09 | I | 7ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Тернопiльська | К | ШВСМ Стефанішина О.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
37:09.23 | I | 11ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 м. | Київ | 16.05.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
37:09.23 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 м. | Київ | 16.05.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Стефанишина О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:57.75 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
34:39 | мол-1 юнр-1 | Чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на 10 км. «Львівська десятка » (дорослі, молодь, юніори) | Львів | 21.09.2014 | ||
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. | ||||
Крос 3,857 км | ||||||
15:12 | 22 | EC | Samokov | 14.12.2014 | ||
Тернопiльська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14.30 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Стефанишина О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |