Прізвище: ЯРОШЕНКО | Прізвище Англ: YAROSHENKO |
Ім'я: Ігор | Ім'я Англ: Ihor |
Дата народження: 09.08.1995 | Стать: Ч |
ТФЛА: Хмельницька | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДЮСШ Старосинявська Хмл | |
Тренери: Чорний І. І., Рибак Л. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2016 |
---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:02.10 | 2:02.10 | 2:04.62 |
Біг на 3000 м | 9:05.92 | 9:22.17 | 9:05.92 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:59.75 | 2:02.81 | 2:04.19 | 1:59.75 | ||||||
Біг на 1500 м | 4:12.92 | 4:16.40 | 4:12.92 | |||||||
Біг на 5000 м | 16:16.50 | 16:16.50 | ||||||||
Біг на 10000 м | 33:37.37 | 33:40.83 | 35:48.77 | 33:37.37 | ||||||
Біг на 5 км | 16.14 | 16.14 | ||||||||
Біг на 10 км | 32:18 | 34:05 | 32:18 | |||||||
Крос 2 км | 6.02 | 6.48 | 6:42 | 6:06 | 6.02 | 7:17 | ||||
Крос 3 км | 10:04 | 10:05 | 10:04 | |||||||
Крос 4 км | 13.13 | 13.13 | 13:18 | |||||||
Крос 6 км | 20.52 | 20.52 | ||||||||
Крос 8 км | 26:57 | 26:57 | 28:00 | 28:01 | 27:39 | |||||
Крос 10 км | 33.26 | 35.50 | 35:18 | 33.26 | 41:04 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.81 | II | 4ф2 | Відкритий чемпіонат міста Вінниця | Вінниця | 05.07.2023 | |
Хмельницька | Стара Синява,Старосинявська ДЮСШ | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:16.40 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат міста Вінниця | Вінниця | 04.07.2023 | |
Хмельницька | Стара Синява,Старосинявська ДЮСШ | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:40.83 | II | 185/67 | 20ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Ужгород | 21.04.2023 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл | ||||
Біг на 5 км | ||||||
16.14 | чол-16-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу по шосе на 5 км серед дорослих, молоді та юніорів, чемпіонат України з півмарафону серед дорослих та молоді | Львів | 03.09.2023 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл | ||||
Крос 2 км | ||||||
6.48 | 20ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 28.10.2023 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 8 км | ||||||
26:57 | III | 185/67 | 20ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Вінниця | 02.04.2023 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 10 км | ||||||
35.50 | II | 14ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 29.10.2023 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
6:42 | 185/67 | 17ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 10 км | ||||||
DNF | 185/67 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 30.10.2022 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:25 | II | 180/69 | чол-23 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І. | ||||
34:38 | III | 1 | Молокія Львівський півмарафон | Львів | 27.06.2021 | |
Хмельницька | ||||||
34:05 | II | 5 | Одеса Нова Пошта напівмарафон | Одеса | 30.05.2021 | |
Хмельницька | ||||||
Крос 2 км | ||||||
6:06 | 180/66 | 10ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 10 км | ||||||
35:18 | II | 180/67 | 14ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.10 | II | 186/70 | 4пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:22.17 | II | 186/70 | 10ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
6.02 | 185/67 | чол-23-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 10 км | ||||||
33.26 | II | 185/67 | чол-15-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
33:58 | II | 186/65 | 10ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | 185/65 | ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:17 | II юн | чол-24-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. | ||||
Крос 10 км | ||||||
41:04 | чол-15-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.І.,Рибак Л.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
DNS | ф2 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Хмельницька | МОН | Рибак Л,Чорний І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | ||
Хмельницька | МОН | Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:48.77 | III | 185/65 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Хмельницька | Д | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.,Рибак Л | ||||
Крос 3 км | ||||||
10:05 | III | 185/65 | чол-12 мол-2-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.,Рибак Л | ||||
Крос 8 км | ||||||
28:00 | III | 185/65 | чол-11 мол-3-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 31.03.2017 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.,Рибак Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:04.62 | II | 4ф2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | ||
Хмельницька | Д | Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:14.86 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Хмельницька | Д | Рибак Л,Чорний І. | ||||
9:05.92 | II | 8ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Хмельницька | Д | Рибак Л,Чорний І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:04.19 | II | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:12.92 | II | 4ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:16.50 | II | 12ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:37.37 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10 000 м) | Черкаси | 27.04.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Рибак Л,Чорний І. | ||||
Крос 3 км | ||||||
10:04 | III | 4ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Рибак Л,Чорний І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
13.13 | II | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.,Рибак Л | ||||
Крос 8 км | ||||||
28.21 | III | 17ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І.,Рибак Л | ||||
28:01 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 25.03.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Рибак Л,Чорний І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.75 | I | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Хмельницька | Д | Рибак Л,Чорний І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
32:18 | I | мол-10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 20.09.2015 | |
Хмельницька | Д | Рибак Л,Чорний І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
13:18 | III | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Рибак Л | ||||
13:22 | 182/65 | чол-11 мол-4-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Хмельницька | МОН | Рибак Л,Чорний І. | ||||
Крос 8 км | ||||||
27:39 | II | 185/65 | 14ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Рибак Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
20.52 | 11ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | ||
Хмельницька | МОН | Рибак Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |