Прізвище: ПЬЯНКОВ | Прізвище Англ: PYANKOV |
Ім'я: Денис | Ім'я Англ: Denys |
Дата народження: 02.04.1998 | Стать: Ч |
ТФЛА: Черкаська | |
ФСТ: Д | |
Тренери: Малюк (Продан) О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:03.62 | 2:03.62 | 2:06.43 | 2:05.71 | ||
Біг на 3000 м | 9:17.01 | 9:17.01 | 9:46.13 | 9:36.29 | 9:51.38 | |
Біг на 2000 м з/п | 6:07.77 | 6:07.77 | 6:20.22 | 6:26.15 | 6:17.32 | |
Біг на 3000 м з/п | 9:36.43 | 9:36.43 | 9:55.58 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:01.49 | 2:01.49 | 2:06.98 | 2:08.51 | ||||
Біг на 1500 м | 4:15.00 | 4:15.00 | 4:18.23 | |||||
Біг на 3000 м | 9:30.97 | 9:30.97 | ||||||
Біг на 5000 м | 16:23.48 | 16:23.48 | 17:06.41 | |||||
Біг на 10000 м | 34:53.23 | 34:53.23 | 37:09.19 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.62 | 3:32.09 | 3:16.62 | |||||
Естафетний біг 4х800 м | 8:15.79 | 8:33.12 | 8:34.22 | 8:15.79 | ||||
Біг на 2000 м з/п | 6:25.09 | 6:25.09 | 6:41.39 | |||||
Біг на 3000 м з/п | 10:00.55 | 9:51.53 | 10:36.78 | 10:23.59 | 10:00.55 | 10:14.90 | 10:41.84 | |
Крос 2 км | 6.19 | 6.19 | ||||||
Крос 4 км | 14:14 | 14:14 | 14:19 | |||||
Крос 6 км | 20.13 | 20.13 | 21.01 | |||||
Крос 8 км | 28:58 | 29:31 | 29.02 | 28:58 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:26.52 | II | 184/73 | 8ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Черкаська | Д | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Волошин В.,Масляков В.Д. | ||||
16:23.48 | II | 14ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:53.23 | III | 39ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:51.53 | II | 184/73 | 5ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Черкаська | Д | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Волошин В.,Масляков В.Д. | ||||
9:53.00 | II | 184/73 | 10ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
29:31 | 184/78 | чол-27-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:17.01 | II | 185/74 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:07.77 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:36.43 | I | 187/72 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Черкаська | Д | ШВСМ Чрк Волошин В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
6.19 | 185/77 | чол-32 мол-11-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В | ||||
Крос 8 км | ||||||
29.02 | III | 185/77 | мол-17-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Волошин В |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:26.7h | II | 185/75 | 12ф2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:46.13 | III | 185/75 | 14ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Прудка (.М. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
37:09.19 | III | 186/72 | 11ф2 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Прудка (Вареник) М.Д. | ||||
10:36.78 | III | 7ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Прудка (.М. | ||||
10:44.94 | III | 12ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Прудка (.М. | ||||
Крос 8 км | ||||||
28:58 | III | 12ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О. | ||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:33.12 | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
ХОМЕНКО Павло (06.03.2000), ЛИТВИНЧУК Сергій (16.04.2000), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), СНЕСАР Денис (29.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:03.62 | II | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:36.29 | II | 184/74 | 15ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:25.98 | II | 184/73 | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
6:20.22 | II | 184/74 | 13ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
6:25.05 | 6ф1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:55.58 | II | 174/74 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:03.83 | II | 184/72 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
2:01.49 | II | 3ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
2:01.82 | II | 184/74 | 5ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:27.08 | III | 184/72 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
4:15.00 | II | 184/74 | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:06.41 | III | 14ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Черкаська | Черкаси-1,ЧНУ ім. Б.Хмельницького Масляков В.Д.,Малюк О | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:23.59 | II | 182/70 | 14ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
10:28.77 | II | 12ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Черкаська | Черкаси-1,ЧНУ ім. Б.Хмельницького Масляков В.Д.,Малюк О | |||||
Крос 4 км | ||||||
14:14 | III | юнр-15-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Крос 6 км | ||||||
20.13 | 27ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:32.09 | II | Черкаська | 5ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
КУЛИК Микола (24.05.1981), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), МАРІНІЧЕНКО Артем (01.07.1988), СЕКРЕТ Роман (21.05.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:34.22 | Черкаська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:06.43 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:26.15 | II | 10ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:18.23 | II | 185/73 | 12з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:10.93 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
10:02.49 | II | 185/75 | 14ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
10:00.55 | II | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Малюк О | ||||
10:04.14 | II | 9ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:19 | III | 11ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Крос 6 км | ||||||
21.01 | 15ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.62 | I | Черкаська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
СЕКРЕТ Роман (21.05.1994), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), ХАРКІВСЬКИЙ Вадим (31.10.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:15.79 | Черкаська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 | |
ЧЕРЕПНІН Сергій (23.08.1997), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.71 | II | 182/70 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:51.38 | III | 182/70 | 9ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:17.32 | II | 182/70 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
6:17.74 | II | 182/70 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:06.98 | II | 7ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
2:07.89 | II | 180/70 | 4ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:50.63 | III | 13ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
9:30.97 | II | 180/56 | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | 182/72 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:31.21 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
6:25.09 | II | 182/74 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
6:32.54 | II | 180/70 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:14.90 | II | 182/72 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
10:17.59 | II | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:09.92 | II | 7ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
2:08.51 | II | 5з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:41.39 | III | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
6:49.39 | III | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:41.84 | III | 9ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |