Прізвище: БОНДАР | Прізвище Англ: BONDAR |
Ім'я: Станіслав | Ім'я Англ: Stanislav |
Дата народження: 18.01.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: Хмельницька | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ | |
Тренери: Чорний І. І., Ліщук В. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.52 | 26.52 | ||||||
Біг на 400 м | 52.13 | 52.13 | 52.46 | 53.34 | 57.07 | |||
Біг на 800 м | 1:56.61 | 1:56.61 | 1:58.59 | 1:58.44 | 1:59.76 | 2:05.64 | 2:12.09 | 2:10.36 |
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:34.48 | 4:34.48 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 52.25 | 56.20 | 52.25 | 53.36 | 54.41 | 56.30 | |||
Біг на 800 м | 1:55.70 | 2:13.28 | 1:55.70 | 1:56.15 | 1:56.90 | 1:56.40 | 2:00.38 | 2:05.04 | 2:05.54 |
Біг на 1500 м | 4:05.74 | 4:05.74 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:25.67 | 3:34.94 | 3:35.30 | 3:25.67 | |||||
Крос 1 км | 3:15 | 3:15 | |||||||
Крос 2 км | 6.35 | 6:46 | 6.35 | ||||||
Крос 3 км | 9.51 | 9.51 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.20 | I юн | 182/75 | 6ф3 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Хмельницька | МОН | Кам'янець-Подільский НУ ім.І.Огієнка Чорний І.І.,Ліщук В.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.28 | III | 182/75 | 8ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Хмельницька | МОН | Кам'янець-Подільский НУ ім.І.Огієнка Чорний І.І.,Ліщук В.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:34.94 | II | Хмельницька | 4ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
КАРВАЦЬКИЙ Павло (05.09.2002), БОНДАР Станіслав (18.01.2000), АТАМАНЮК Андрій (08.05.2002), МИРОНЕЦЬ Олег (29.05.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.61 | I | 2ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Хмельницька | МОН | ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ Чорний І.І.,Ліщук В.В. | ||||
1:57.69 | I | 182/67 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Хмельницька | МОН | ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ Чорний І.І.,Ліщук В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.35 | I | 4з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Хмельницька | МОН | ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ Чорний І.І. | ||||
1:55.70 | I | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Хмельницька | МОН | ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ Чорний І.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.13 | II | 182/65 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.98 | I | 182/65 | 5пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
1:58.59 | I | 182/65 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.25 | II | 182/65 | 6ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Хмельницька | Кам'янець-Подільський,Кам'янець-Подільский НУ ім.І.Огієнка Ліщук В.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.15 | I | 182/65 | 3ф5 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Хмельницька | Кам'янець-Подільський,Кам'янець-Подільский НУ ім.І.Огієнка Ліщук В.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.30 | III | Хмельницька | 6ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
БОНДАР Станіслав (18.01.2000), КАПІТАНЧУК Іван (05.08.2000), БАГРІЄВИЧ Вадим (27.09.2000), ВОЙТКОВ Андрій (13.12.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 182/62 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І.І. | |||||
52.46 | II | 182/62 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І.І. | |||||
53.42 | II | 6з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
53.0h | II | 1ф3 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 19.01.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.44 | I | 182/65 | 3пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
2:00.29 | I | 182/65 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І.І. | |||||
1:58.75 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
1:59.8h | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 20.01.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А. | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:34.48 | Донецька | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
БОНДАР Станіслав (18.01.2000), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), АЛІКСІЙЧУК Андрій (04.09.1997), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.07 | I | 182/63 | 5ф2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
1:58.92 | I | 8ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
1:56.90 | I | 182/63 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
1:58.96 | I | 182/65 | 8ф5 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:10.09 | II | 182/63 | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
4:08.10 | II | 182/65 | 5ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Чорний І.І.,Степанцов К.А. | |||||
4:05.74 | I | 12ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:32.22 | II | Донецька | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
АЛІКСІЙЧУК Андрій (04.09.1997), БОНДАР Станіслав (18.01.2000), АЛФІМОВ Артем (20.10.1998), ЛИСЕНКО Андрій (06.05.1998) | ||||||
3:25.67 | II | Донецька | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), БОНДАР Станіслав (18.01.2000), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.34 | II | 182/62 | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
54.5h | III | 2ф4 | Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики | Бахмут | 20.01.2017 | |
Донецька | Дружківка,ДЮСШ Дружківської міськради Степанцов К.А. | |||||
54.8h | III | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 13.01.2017 | |
Донецька | Дружківка,ДЮСШ Дружківської міськради Степанцов К.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.76 | I | 2ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:04.26 | II | 180/62 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:02.09 | II | 180/62 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:02.3h | II | 1ф | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 14.01.2017 | |
Донецька | Дружківка,ДЮСШ Дружківської міськради Степанцов К.А. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:02.9h | III | 1ф | Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики | Бахмут | 21.01.2017 | |
Донецька | Дружківка,ДЮСШ Дружківської міськради Степанцов К.А. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.6h | Донецька | 9ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 | |
ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), СТЕПАНЕНКО Станіслав (07.04.2001), СИНЕЛЬНИКОВ Микита (11.02.2001), БОНДАР Станіслав (18.01.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 182/62 | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
55.30 | III | 182/62 | 7ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
53.36 | II | 182/62 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
DNF | 182/62 | пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 | |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.40 | I | 182/62 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:00.72 | II | 182/62 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:01.98 | II | 182/62 | 7ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:00.12 | II | 182/62 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
2:01.54 | II | 182/62 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Донецька | ДЮСШ Дружківка Днц Степанцов К.А.,Чорний І. | |||||
Крос 3 км | ||||||
9.51 | III | 25ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Донецька | ШВСМ Днц Степанцов К.А.,Чорний І.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.64 | II | 2ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.76 | II | 2ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І. | ||||
2:04.04 | II | 185/60 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І. | ||||
2:00.38 | II | 185/60 | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Хмл Чорний І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.52 | III | 2з12 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф15 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.09 | III | 1ф5 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.41 | III | 180/60 | 4ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.04 | II | 2ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. | ||||
2:01.9h | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська | ||||
2:05.71 | II | 180/60 | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:15 | 181/60 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:46 | I юн | 25ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.07 | III | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:10.36 | II | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 23.03.2014 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.30 | I юн | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Приходько В.М. | ||||
DNS | з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Борейко М.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.54 | II | 5ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Приходько В.М. | ||||
2:07.48 | II | 4з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Старосинявська Чорний І.,Борейко М.М. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6.35 | III | 7ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Хмельницька | МОН | Чорний І.,Приходько В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |