Прізвище: САВЕНКО | Прізвище Англ: SAVENKO |
Ім'я: Олександр | Ім'я Англ: Oleksandr |
Дата народження: 09.07.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: КМШВСМ | |
Тренери: Басенко С. В., Юнак Л. П. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.93 | 7.10 | 6.93 | 7.10 | 7.24 | 7.97 |
Біг на 200 м | 22.97 | 22.97 | 23.26 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:31.60 | 1:37.14 | 1:31.60 | |||
Стрибки у довжину | 5.30 | 5.30 | ||||
Двоборство 60м + 200м | 1617 | 1617 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.65/+0.9 | 10.65/+0.9 | 10.83/+1.4 | 11.20/+0.5 | 11.96/+0.2 |
Біг на 200 м | 21.81/-1.9 | 22.15/-1.0 | 21.81/-1.9 | 22.82/+0.7 | 24.76/+0.4 |
Естафетний біг 4х100 м | 42.40 | 42.40 | 42.67 | 46.59 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:54.18 | 1:58.48 | 1:54.18 | 2:02.41 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.13 | I | 1з4 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.11 | I | 7ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.24 | I | 5з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В.,Юнак Л.П. | ||||
7.10 | I | 185/71 | 2з4 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.П. | |||||
7.15 | I | 185/71 | 5ф1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.П. | |||||
DNS | з3 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 16.01.2018 | ||
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.12 | I | 183/71 | 3з9 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В.,Юнак Л.П. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф16 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 | ||
м. Київ | МОН | КМШВСМ Басенко С.В.,Юнак Л.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.12 | I | 181/70 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
6.99 | I | 181/70 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.01 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.11 | I | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.21 | I | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.24 | I | 1з1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Юнак Л. | ||||
6.93 | КМС | 1ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 181/70 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
DNF | ф21 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | ||
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Юнак Л. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:37.14 | Черкаська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:12.1h | Черкаська | 12ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 | |
ПІВНЯК Олександр (29.03.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.82/+0.7 | КМС | 7пф1 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 12.07.2017 | |
Черкаська | ||||||
10.79/-0.4 | КМС | 3з3 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 12.07.2017 | |
Черкаська | ||||||
11.02/+1.2 | КМС | 182/72 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
10.65/+0.9 | МС | 182/72 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
10.96/+0.9 | КМС | 182/72 | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
11.08/+0.3 | I | 1--Естра-1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Черкаська | ||||||
10.93/+0.1 | КМС | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 06.05.2017 | |
Черкаська | ||||||
11.23/+0.1 | I | 181/73 | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.28/0.0 | I | 181/73 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.97/0.0 | КМС | 181/73 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.15/-1.0 | КМС | 182/72 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
22.42/+0.1 | I | 182/72 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
22.51/+0.5 | I | 182/72 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
DNF | 182/70 | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.45 | II | Черкаська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000) | ||||||
42.40 | I | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 |
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), КОНЯЩІЙ Ян (25.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:02.46 | III | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000) | ||||||
1:58.48 | КМС | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 07.05.2017 |
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ШИНКАР Тарас (25.01.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.12 | I | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
7.15 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
7.14 | I | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.10 | I | 7ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.24 | I | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.14 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.23 | II | 1з2 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Черкаська | МОН | Юнак Л. | ||||
7.14 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Черкаська | МОН | Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.97 | КМС | 2з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
23.26 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
23.07 | I | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
DNF | з22 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
DNS | ф20 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | ||
Черкаська | МОН | Юнак Л. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:31.60 | Черкаська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ШИЯТИЙ Ростислав (01.01.1997), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.19/+1.2 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.83/+1.4 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.83/-0.2 | КМС | 3з3 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 14.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
10.92/+1.1 | КМС | 4пф2 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 14.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
11.03/-0.6 | КМС | 1пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.13/-0.4 | I | 186/64 | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.96/+0.7 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.85/+2.3 | КМС | 1з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
10.94/+0.8 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
11.07/+0.5 | I | 1з8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.12/-0.7 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
10.95/+2.8 | КМС | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 | |
Черкаська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
22.03/+1.3 | КМС | 6пф3 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 16.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
22.04/-1.7 | КМС | 3з3 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 15.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
22.40/+0.1 | I | 186/64 | 1з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
21.81/-1.9 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
DNF | ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
22.07/+1.9 | КМС | 2ф9 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.39 | II | Черкаська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997), ШИЯТИЙ Ростислав (01.01.1997), САВЕНКО Олександр (09.07.2000) | ||||||
42.67 | I | Черкаська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:06.75 | II юн | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ЮНАК Дмитро (28.06.2001), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999) | ||||||
1:54.18 | КМС | Україна | 4ф1 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 17.07.2016 |
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) | ||||||
1:54.79 | КМС | Україна | 1з1 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 16.07.2016 |
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) | ||||||
2:03.71 | III | Черкаська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), КАЛІНІН Назар (18.06.2000) | ||||||
2:00.34 | II | Україна | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 |
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ВИСІКОВСЬКИЙ Назар (05.07.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.24 | II | 186/64 | 1двбр2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.27 | II | 186/64 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.32 | II | 186/64 | 7ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.42 | III | 2з15 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Черкаська | МОН | Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.26 | I | 186/64 | 1двбр4 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
24.32 | II | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
24.31 | II | 1з20 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Черкаська | МОН | Юнак Л. | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1617 | 1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
7.24 23.26 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.2h | Черкаська | 2ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
МАСЛЮК Сергій (25.02.1998), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.20/+0.5 | I | 1ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.26/-0.2 | I | 1ф6 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.33/+2.4 | I | 179/64 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.34/+1.1 | I | 179/64 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.1h | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
11.2h | II | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
11.61 | II | 176/66 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
11.3h | I | 176/66 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.92/-1.2 | I | 1ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
22.82/+0.7 | I | 1ф7 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
22.76/+2.5 | I | 178/64 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
22.83/+1.8 | I | 178/64 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
22.8h | I | 1ф9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Юнак Л. | ||||
DNF | 176/66 | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.59 | III | Черкаська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГРИГОРЯН Олександр (02.12.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.24 | III | Черкаська | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ВОЛОЧАЄВ Сергій (28.11.1998), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999) | ||||||
2:09.37 | III юн | Черкаська | 2ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), СМІРНОВ Євгеній (01.07.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000) | ||||||
2:06.8h | II юн | Черкаська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000) | ||||||
2:02.41 | III | Черкаська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), МАСЛЮК Сергій (25.02.1998), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | I юн | 2двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.30 | I юн | 11двбр | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед СДЮШОР та ДЮСШ (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.03.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
5.17 5.30 5.29 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.96/+0.2 | III | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.76/+0.4 | III | 7з11 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |