Прізвище: ЗОЗУЛЯ | Прізвище Англ: ZOZULIA |
Ім'я: Віра | Ім'я Англ: Vira |
Дата народження: 31.08.1970 | Стать: Ж |
ТФЛА: Тернопільська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2014 | 2007 | 2006 | 1994 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 2000 м | 10:03.79 | 10:03.79 | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | 13:14.20 | 15:16.93 | 13:14.20 | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | 21:53.07 | 25:37.67 | 22:37.40 | 21:53.07 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2016 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2003 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 3 км | 15:27 | 18:59 | 17:32 | 17:03 | 15:27 | ||||||||||||||
Спортивна ходьба 5 км | 22:20 | 22:20 | 23:05 | ||||||||||||||||
Спортивна ходьба 10 км | 44:23 | 48:54 | 44:23 | 45:07 | 44:32 | 47:24 | 47:55 | ||||||||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:30:31 | 1:35:52 | 1:30:31 | 1:31:13 | 1:34:41 | 1:31:38 | 1:33:34 | 1:31:26 | 1:43:56 | 1:36:24 | 1:35:26 | 1:43:52 | |||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 20:53.34 | 24:07.88 | 20:53.34 | 21:51.84 | |||||||||||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 44:30.84 | 44:30.84 | 46:58.09 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
18:59 | I юн | 1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 21.10.2023 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
17:32 | III | 164/52 | жін-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 |
Тернопiльська | К | КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
17:03 | III | жін-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Тернопiльська | К |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:03.79 | 1ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | ||
Тернопiльська | ОДЮСШ Трн |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:16.93 | I | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Тернопiльська | К | Зозуля В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:27 | I | 1 | Командний чемпіонат України серед молоді, юніорів, юнаків (спортивна ходьба). XX Міжнародні змаганння "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"" | Івано-Франківськ | 16.10.2016 | |
Тернопiльська | К |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:37.67 | 9ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | ||
Тернопiльська | К | Зозуля В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
DNS | Чемпоінат України зі спортивної ходьби, чемпіонат України серед молоді на 50 км | Івано-Франківська | 09.10.2011 | |||
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:36:15 | 2 | Чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби | Суми | 13.06.2009 | ||
Тернопiльська | К | Смечук Я.І.,Святенко В.І. | ||||
1:44:47 | КМС | 26 | ECp | Мец | 24.05.2009 | |
Тернопiльська | ||||||
1:35:52 | МС | 3 | International Competitions | Дудінце | 28.03.2009 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:30:31 | МСМК | 16 | Olympic Games | Пекін | 21.08.2008 | |
Тернопiльська | ||||||
1:31:12 | МСМК | 16 | WCp | Чебоксари | 11.05.2008 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:37.40 | 4ф1 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | ||
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 8 км | ||||||
DNF | ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Біла Церква | 28.10.2007 | ||
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:33:18 | МС | 5 | IAAF Chall | Краків | 23.06.2007 | |
Тернопiльська | ||||||
1:31:13 | МСМК | 13 | European Cup Race Walking | Лемінгтон | 20.05.2007 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:53.07 | 1ф1 | Суми | 21.02.2006 | |||
Тернопiльська | Смечук Я.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
48:54 | КМС | 4 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Івано-Франківськ | 01.10.2006 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:34:41 | МС | 164/54 | 3 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км | Суми | 02.06.2006 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
1:35:33 | МС | 30 | IAAF World Race Walking Cup | Ла-Корунья | 13.05.2006 | |
Тернопiльська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
46:23.6h | МС | 2ф1 | Кубок України зі спортивної ходьби Кубок Карпат | Мукачево | 21.10.2006 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:32:26 | МСМК | 1 | ЧУ СХ | Івано-Франківськ | 01.10.2005 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
1:36:20 | МС | 21 | European Cup Race Walking | Мішкольц | 21.05.2005 | |
Тернопiльська | ||||||
1:33:29 | МС | 4 | EAA | Дудінце | 26.03.2005 | |
Тернопiльська | ||||||
1:31:38 | МСМК | 1 | ЧУ СХ зима | Євпаторія | 04.03.2005 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
46:54.4h | МС | 2ф1 | КУ сх | Мукачево | 22.10.2005 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:33:34 | МС | 17 | IAAF World Championships | Сен-Дені | 24.08.2003 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:31:26 | МСМК | 166/56 | 1 | Чемпіонат України | Київ | 05.08.2000 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
1:31:40 | МСМК | 166/56 | 15 | Кубок Європи | Айзенгюттенштадт | 17.06.2000 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
1:33:45 | МСМК | 166/56 | 1 | Міжнародні змагання | Дудінець | 25.03.2000 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:43:56 | КМС | 166/56 | 5 | Всеукраїнські літні спортивні ігри | Суми | 19.04.1999 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:07.88 | КМС | 166/56 | 1ф1 | МЗ Дружба | Ужгород | 09.05.1999 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
22:20 | МС | 166/56 | 20 | Міжнародні змагання | Дудінець | 25.04.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
44:23 | МСМК | 166/56 | 2 | Чемпіонат України | Євпаторія | 07.03.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:36:24 | МС | 166/56 | 3 | Кубок України | Мукачево | 24.10.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:53.34 | МС | 166/56 | 1ф1 | Міжнародні змагання | Ужгород | 08.05.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
21:29.40 | МС | 166/56 | 2ф1 | Міжнародні змагання | Кошице | 02.05.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
44:14.8h | МСМК | 166/56 | 2ф1 | Чемпіонат України | Київ | 31.07.1998 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
45:07 | МСМК | 166/56 | 36 | Міжнародні змагання | Прага | 19.04.1997 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:35:26 | МСМК | 166/56 | 3 | Кубок України | Мукачево | 25.10.1997 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:51.84 | МС | 166/56 | 2ф1 | МЗ Дружба | Ужгород | 11.05.1997 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
44:30.84 | МСМК | 166/56 | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 11.07.1997 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
44:24.0h | МСМК | 166/56 | 2ф1 | Чемпіонат України | Київ | 23.03.1997 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
44:32 | МСМК | 166/56 | 2 | МЗ на призи Голубничого | Суми | 15.06.1996 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:43:52 | КМС | 166/56 | 6 | Чемпіонат України | Мукачево | 26.10.1996 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
47:24 | МС | 166/56 | 7 | Чемпіонат України | Євпаторія | 01.03.1995 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:51.8h | МС | 165/54 | 1ф1 | Кубок України | Київ | 26.05.1995 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
13:14.20 | 166/54 | 5ф1 | Чемпіонат України | Київ | 12.02.1994 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
47:55 | КМС | 168/55 | 20 | Міжнародні змагання | Айзенгюттенштадт | 15.05.1994 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:37.0h | КМС | 168/55 | 6ф1 | Чемпіонат України | Алушта | 01.03.1994 |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
23:05 | КМС | 168/55 | 3 | Алушта | 21.02.1993 | |
Тернопiльська | К | Смечук Я.І. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
46:58.09 | МС | 168/55 | 4ф1 | Київ | 02.07.1993 | |
Тернопiльська | У | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:09.0h | КМС | 166/56 | 3ф1 | Миколаїв | 13.05.1989 | |
Тернопiльська | П | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
52:09 | I | 166/56 | 14 | Херсон | 08.05.1988 | |
Тернопiльська | П | Смечук Я.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |