Прізвище: КЛЬОЗ | Прізвище Англ: KLYOZ |
Ім'я: Руслан | Ім'я Англ: Ruslan |
Дата народження: 24.01.1998 | Стать: Ч |
ТФЛА: Львівська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДЮСШ №10 Львів | |
Тренери: Калантаєвський О. Ю., Калантаєвський Ю. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.57 | 7.57 | ||||||
Біг на 200 м | 23.46 | 23.62 | 23.46 | 23.48 | 23.62 | 23.72 | ||
Біг на 300 м | 37.48 | 37.48 | ||||||
Біг на 400 м | 50.92 | 51.47 | 51.15 | 51.13 | 50.99 | 50.92 | 51.23 | 51.85 |
Біг на 600 м | 1:26.86 | 1:26.86 | ||||||
Біг на 800 м | 1:56.89 | 1:56.89 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:23.03 | 3:23.03 | 3:23.37 | 3:24.51 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 50.71 | 51.37 | 50.71 | 50.85 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.73 | 3:19.73 | 3:21.61 | 3:20.64 | 3:21.95 | 3:26.23 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:04.29 | 2:04.29 | ||||||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 53.46 | 54.09 | 53.84 | 53.46 | 54.26 | 53.99 | 54.09 | 54.63 | 56.24 | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 1:04.38 | 57.68 | 59.63 | 1:04.38 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.47 | I | 1ф4 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Львів | 23.02.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
51.76 | I | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 02.02.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
51.74 | I | 1ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.59 | I | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Львів | 23.02.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
1:56.89 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
1:57.69 | I | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
DNS | з1 | Відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики | Буськ | 07.01.2024 | ||
Львiвська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.09 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
55.37 | I | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.81 | КМС | 191/76 | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.49 | КМС | 191/76 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Львiвська | Д | КЗ "ДЮСШ ім. О. Дем'янюка" Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
56.97 | I | 4ф2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 | |
Львiвська | МОН | ЛДУФК ім. І. Боберського Льв Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.73 | I | Львiвська | 2ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ГНАТІВ Даниїл (18.03.2003), РЕГАН Руслан (28.04.2002), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.57 | II | 191/76 | 6з4 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.62 | I | 191/76 | 4ф8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Львiвська | ЛШВСМ Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю.,Петринець Л.Р | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.55 | I | 191/76 | 2ф8 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
51.15 | I | 191/76 | 2ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Львiвська | ЛШВСМ Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю.,Петринець Л.Р |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.04 | III | 6ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 13.07.2022 | |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О. | ||||
51.37 | II | 191/77 | 7ф6 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Львiвська | Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
55.34 | I | 191/76 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 09.09.2022 | ||
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.29 | КМС | 191/78 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.92 | I | 191/78 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О. | ||||
53.84 | КМС | 191/77 | 2ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Львiвська | Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.46 | I | 191/77 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
23.54 | I | 2ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.13 | I | 191/77 | 4--Пре-кваліфікація-6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
51.56 | I | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.03 | Львiвська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), ОХРІМЧУК Олександр (31.10.2000), ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.13/+2.8 | II | 191/78 | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.71 | I | 5ф4 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 27.06.2021 | |
Львiвська | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.46 | КМС | 1ф1 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 28.06.2021 | |
Львiвська | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | |||||
53.78 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
54.10 | КМС | 191/77 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
53.65 | КМС | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 | |
Львiвська | МОН | КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" Льв Калантаєвський Ю.О.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
55.52 | I | 4ф1 | 59-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок "Дружба" | Ужгород | 07.05.2021 | |
Львiвська | Львів,ДЮСШ ім. Дмитра Оббаріуса Калантаєвський Ю.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.48 | I | 191/76 | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | 191/70 | --Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
50.99 | I | 191/76 | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.37 | Львiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.85 | II | 8ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.26 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.28 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.26 | КМС | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.93 | I | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) | ||||||
3:21.61 | I | Львiвська | 5ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ОХРІМЧУК Олександр (31.10.2000), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.62 | I | 191/78 | 3з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
23.62 | I | 191/78 | 3ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.92 | I | 191/78 | 2--Пре-кваліфікація-6 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
51.15 | I | 191/78 | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:24.51 | Львiвська | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), БУНДЗ Назарій (12.09.1997), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.63 | КМС | 191/76 | 5ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
53.99 | КМС | 191/77 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
54.54 | КМС | 191/77 | 2з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. | ||||
54.51 | КМС | 191/76 | 4ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Львiвська | МОН | ЛДУФК Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | МС | Львiвська | ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), НАЗАРУК Артур (10.03.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.94 | I | Львiвська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998) | ||||||
3:20.64 | I | Львiвська | 3ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.72 | I | 191/75 | 2в8 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
37.48 | 1з7 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.23 | I | 191/75 | 3--Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
52.44 | II | 3з8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.09 | КМС | 191/75 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
55.05 | I | 191/75 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
54.58 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.95 | I | Львiвська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.85 | I | 191/74 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Львiвська | Освіта | Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
Біг на 600 м | ||||||
1:26.86 | 4ф1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
56.29 | I | 191/75 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Львiвська | Калантаєвський О.Ю. | |||||
55.13 | I | 191/75 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
55.86 | I | 191/75 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
54.93 | I | 191/75 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
55.41 | I | 191/75 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
54.63 | КМС | 190/69 | 3з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
55.48 | I | 191/75 | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
55.80 | I | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Львiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
57.42 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
56.24 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
56.88 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:26.23 | II | Львiвська | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
АТАМАНЧУК Сергій (04.04.1997), ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.4h | I юн | 190/69 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
57.68 | II | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
58.48 | II | 190/69 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
58.01 | II | 190/69 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.29 | III | Львiвська | 6ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ТЕПЛИЙ Павло (12.07.1999), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
59.63 | II | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:04.38 | I юн | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №10 Львів Калантаєвський О.Ю. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |