БАРТОЛЬ Олександр
Прізвище: БАРТОЛЬПрізвище Англ: BARTOL
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 24.09.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.81 2ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
Стрибки у довжину
6.47 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
6.29 13кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
6.22 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 20.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.81 II 176/66 2ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
Стрибки у довжину
6.47 II 178/66 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
6.19 X 6.16 6.24 6.47 X
6.29 III 180/66 13кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
5.84 6.29 6.14
6.22 III 176/66 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 20.12.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Пінкевич В.Ю.,Переясловець Л.І.
X X 6.08 5.77 6.01 6.22
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.03/-0.5 III 179/66 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
X/+2.2 6.03/-0.5 5.96/+0.2 5.87/+0.3 5.83/+2.4 2.91/-1.7
6.11/0.0 III 179/66 9кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
6.04/0.0 6.11/0.0 5.63/0.0
6.20/+1.2 III 180/63 13кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
6.20/+1.2 6.18/+0.6 6.20/+1.5
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.93 II юн  Харкiвська 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БАРТОЛЬ Олександр (24.09.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.98/+0.1 III 176/65 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Харкiвська К ДЮСШ смт Комсомольске     Переясловець Т.О.,Лазарук С.А.
5.69/+0.5 5.71/+0.9 5.91/+0.6 5.98/+0.1
5.85/+0.7 III 6кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська МОН      Лазарук С.А.
5.64/-0.1 5.69/+0.3 5.85/+0.7
5.76/-1.1 I юн Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська МОН      Лазарук С.А.
5.74/+4.2 4.11/+2.5 5.51/+0.8 5.62/+2.3 5.42/+3.4 5.76/-1.1
Потрійний стрибок
11.68/+0.1 II юн 182/63 15ф Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Харкiвська МОН      Лазарук С.А.
X/+0.5 11.68/+0.1 11.44/+1.4

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)