Прізвище: ВИШИНСЬКИЙ | Прізвище Англ: VYSHYNSKYY |
Ім'я: Дмитро | Ім'я Англ: Dmytro |
Дата народження: 18.07.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Волинська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОДЮСШ м.Луцьк | |
Тренери: Киричук В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.94 | 7.09 | 7.09 | 7.04 | 6.94 | 7.04 | 7.25 | 7.21 | 7.16 |
Біг на 200 м | 22.56 | 22.56 | 22.99 | 24.43 | |||||
Біг на 400 м | 51.84 | 51.84 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.81/-0.7 | 10.81/-0.7 | 10.81/+0.2 | 10.91/-1.1 | 10.93/+0.3 | 10.89/+0.3 | 10.89/+2.0 | 10.87/+0.9 | 11.01/-0.2 | 11.14/-1.0 | 11.15/+1.9 | |
Біг на 200 м | 21.64/+1.0 | 21.64/+1.0 | 21.85/+0.1 | 21.83/-0.1 | 21.90/+1.5 | 21.80/-0.5 | 22.17/+0.4 | 21.86/+2.0 | 22.22/+0.7 | 22.85/+1.0 | 23.18/+0.4 | 23.55/-1.2 |
Естафетний біг 4х100 м | 40.28 | 40.28 | 41.54 | 41.59 | 41.77 | 42.90 | 43.54 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.41 | 3:19.41 | ||||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.86 | 2:01.86 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.12 | I | 4з2 | Чемпіонат м. Києва з л/а в приміщенні серед юнаків 2007-08р.н. Змагання пам'яті М.Батруха та Б.Юшка з бар`єрного та спринтерського бігу | Київ | 12.01.2024 | |
Волинська | Інваспорт Киричук В.М. | |||||
7.09 | I | 6ф1 | Чемпіонат м. Києва з л/а в приміщенні серед юнаків 2007-08р.н. Змагання пам'яті М.Батруха та Б.Юшка з бар`єрного та спринтерського бігу | Київ | 12.01.2024 | |
Волинська | Інваспорт Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.83/-1.0 | КМС | 2з2 | European Deaf Athletics Championships | Щецин | 22.08.2023 | |
Волинська | ||||||
10.81/-0.7 | КМС | 1ф1 | European Deaf Athletics Championships | Щецин | 22.08.2023 | |
Волинська | ||||||
11.13/-2.4 | I | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
11.28/-1.8 | I | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
10.96/-0.5 | КМС | 180/73 | 1з8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.64/+1.0 | КМС | 4ф1 | European Deaf Athletics Championships | Щецин | 25.08.2023 | |
Волинська | ||||||
22.09/+0.8 | КМС | 2з2 | European Deaf Athletics Championships | Щецин | 24.08.2023 | |
Волинська | ||||||
22.47/-1.0 | I | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
22.17/+1.2 | КМС | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
22.45/-1.6 | I | 180/73 | 4ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.19 | МС | Україна | 1ф1 | European Athletics Championships of the Deaf | Щецин | 26.08.2023 |
ВОДОП'ЯНОВ Ярослав (05.12.2003), ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ДМИТРИЄНКО Олександр (10.05.1987), ДРАЧ Сергій (02.04.1988) | ||||||
40.28 | МС | Волинська | 1ф2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), КОСТРИЦЯ Ерік (18.09.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.41 | I | Україна | 1ф1 | European Athletics Championships of the Deaf | Щецин | 26.08.2023 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990), ДМИТРИЄНКО Олександр (10.05.1987), ДРАЧ Сергій (02.04.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.09 | I | 179/72 | 4з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 | ||
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.84 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед спортсменів з порушеннями слуху | Суми | 20.02.2022 | |
Волинська | Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.81/+0.2 | КМС | 4ф1 | Літні Дефлімпійські ігри | Кашіас-ду-Сул | 08.05.2022 | |
Волинська | ||||||
10.91/-1.4 | КМС | 4пф2 | Літні Дефлімпійські ігри | Кашіас-ду-Сул | 08.05.2022 | |
Волинська | ||||||
10.92/0.0 | КМС | 2з2 | Літні Дефлімпійські ігри | Кашіас-ду-Сул | 07.05.2022 | |
Волинська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.96/-0.4 | КМС | 3пф1 | Літні Дефлімпійські ігри | Кашіас-ду-Сул | 13.05.2022 | |
Волинська | ||||||
21.85/+0.1 | КМС | 3ф1 | Літні Дефлімпійські ігри | Кашіас-ду-Сул | 13.05.2022 | |
Волинська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.04 | I | 181/72 | 2--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
7.04 | I | 181/72 | 7пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
7.09 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.56 | КМС | 181/72 | 2з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
23.27 | I | 181/72 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
23.11 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DQ | ф1 | World Deaf Athletics Championships | Люблін | 24.08.2021 | ||
Волинська | ||||||
10.91/-1.1 | КМС | 1пф3 | World Deaf Athletics Championships | Люблін | 24.08.2021 | |
Волинська | ||||||
DQ TR16.8 | 180/71 | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
11.01/+0.3 | КМС | 180/71 | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.83/-0.1 | КМС | 3ф1 | World Deaf Athletics Championships | Люблін | 27.08.2021 | |
Київська | ||||||
22.07/-1.4 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
22.07/-1.3 | КМС | 180/71 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
21.84/+0.6 | КМС | 180/71 | 2ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
10.13 | 181/71 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
6.94 | КМС | 181/71 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
7.17 | I | 181/71 | 2--Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.93/+0.3 | КМС | 2з6 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.90/+1.5 | КМС | 2ф6 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.14 | I | 5ф1 | World Deaf Indoor Athletics Championships | Таллінн | 17.03.2019 | |
Волинська | ||||||
7.13 | I | 2кв4 | World Deaf Indoor Athletics Championships | Таллінн | 16.03.2019 | |
Волинська | ||||||
7.04 | I | 2пф1 | World Deaf Indoor Athletics Championships | Таллінн | 16.03.2019 | |
Волинська | ||||||
DNF | 180/68 | з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
7.21 | I | 2з7 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю. | ||||
7.19 | I | 6ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 | ||
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
22.99 | КМС | 2ф7 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.89/+0.3 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху | Бохум | 22.07.2019 | |
Волинська | ||||||
11.16/-0.9 | I | 1пф2 | Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху | Бохум | 22.07.2019 | |
Волинська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.80/-0.5 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху | Бохум | 26.07.2019 | |
Волинська | ||||||
22.05/-0.2 | КМС | 1пф2 | Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху | Бохум | 25.07.2019 | |
Волинська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.54 | КМС | Україна | 1ф1 | Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху | Бохум | 27.07.2019 |
ТАРАН Василь (14.01.1999), ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ДМИТРИЄНКО Олександр (10.05.1987), НОСЕНКО Микола (16.01.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.25 | II | 180/70 | 6--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
7.32 | II | 5з8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.90/+3.2 | КМС | 180/68 | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
10.89/+2.0 | КМС | 180/68 | 2--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
11.14/+1.4 | I | 6з1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.28/0.0 | I | 180/68 | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
22.17/+0.4 | КМС | 180/68 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.59 | КМС | Волинська | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ТОКАРЧУК Сергій (16.12.1995), ГУМЕНЮК Максим (01.10.1996), ОКСЕНЬЧУК Владислав (15.05.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.21 | I | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
DNS | з2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2017 | ||
м. Київ | Інваспорт | ПНЗ ДЮСШ "Шанс" Якимчук Т.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.96/-0.9 | КМС | 1ф1 | Дефлімпіада | Самсун | 25.07.2017 | |
Волинська | ||||||
11.30/-2.0 | I | 1з9 | Дефлімпіада | Самсун | 24.07.2017 | |
Волинська | ||||||
10.96/-0.2 | КМС | 1пф3 | Дефлімпіада | Самсун | 24.07.2017 | |
Волинська | ||||||
11.03/+0.7 | КМС | 180/71 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
10.87/+0.9 | КМС | 180/71 | 2--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
11.33/+0.3 | I | 1ф3 | Командний чемпіонат м.Києва присвячений "Дню міста" Чемпіонат м.Києва серед юніорів (1998-99 р.р.н) | Київ | 19.05.2017 | |
Київська | Інваспорт | КРЦ Якімчук Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.04/+1.3 | КМС | 180/71 | 1--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
21.86/+2.0 | КМС | 180/71 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Киричук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.77 | КМС | Україна | 2ф1 | Дефлімпіада | Самсун | 29.07.2017 |
ПЕНДРАК Максим (01.11.1990), ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ДМИТРИЄНКО Олександр (10.05.1987), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.01/-0.2 | КМС | 4з4 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Кирийчук В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.22/+0.7 | КМС | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Кирийчук В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.16 | II | 180/68 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
7.19 | II | 180/68 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.43 | II | 180/68 | 3з12 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.1h | I | 180/68 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.85/+1.0 | I | 180/66 | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.90 | I | Волинська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
ІВАНІСІК Владислав (07.08.1997), ОКСЕНЧУК Владислав (15.05.1997), ГУМЕНЮК Максим (01.10.1996), ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.26/-0.5 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Влн Кирийчук В. | ||||
11.21/-0.6 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Влн Кирийчук В. | ||||
11.14/-1.0 | I | 5з6 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Кирийчук В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.18/+0.4 | II | 3з9 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Влн Кирийчук В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.54 | II | Волинська | 9ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ЯМНЮК Андрій (01.07.1993), СВІРГУН Іван (17.09.1992), ЯЛОВИК Антон (27.08.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.15/+1.9 | I | 2пф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
11.23/+1.8 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
11.44/+2.0 | II | 3з8 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
11.40/+0.6 | II | 3з7 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
11.51/-0.2 | II | 7пф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | пф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | ||
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
23.55/-1.2 | II | 3з8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Волинська | МОН | ОДЮСШ Киричук В.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:01.86 | III | Волинська | 2ф3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ГУМЕНЮК Максим (01.10.1996), ОКСЕНЧУК Владислав (15.05.1997), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) | ||||||
2:03.40 | III | Волинська | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ГУМЕНЮК Максим (01.10.1996), ОКСЕНЬЧУК Владислав (15.05.1997), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |