Прізвище: БЕСКРОВНА | Прізвище Англ: BESKROVNA |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 13.03.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: Полтавська | |
ФСТ: К | |
Клуб: ПОШВСМ | |
Тренери: Кожуріна С. В., Козлова В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 9.16 | 9.16 | ||||||
Біг на 200 м | 26.35 | 26.96 | 26.36 | 26.98 | 26.35 | 27.15 | ||
Біг на 400 м | 1:00.35 | 59.86 | 1:01.25 | 59.20 | 59.85 | 1:00.35 | 58.62 | 59.58 |
Біг на 800 м | 2:23.71 | 2:23.71 | ||||||
Стрибки у довжину | 4.96 | 4.96 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.48/+1.3 | 26.48/+1.3 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:52.07 | 4:07.70 | 4:04.46 | 3:52.07 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.47 | 2:16.47 | 2:19.95 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:01.62 | 1:02.00 | 1:01.62 | 1:03.78 | 1:03.54 | 1:02.98 | 1:03.16 | 1:05.72 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.96 | II | 171/52 | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
27.41 | II | 171/52 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.86 | I | 171/52 | 5пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:00.28 | II | 171/52 | 2--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | ||
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.25 | II | 1ф2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
DNS | ф3 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні | Київ | 18.12.2018 | ||
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.48/+1.3 | II | 170/52 | 4ф5 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Полтавська | К | КНУ ім.М.Остроградського Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.00 | КМС | 170/52 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:05.05 | I | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:04.07 | I | 170/52 | 2з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:03.87 | I | 170/52 | 6ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:03.50 | I | 170/52 | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Полтавська | К | КНУ ім.М.Остроградського Кожуріна С.В.,Козлова В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
9.16 | I юн | 5з2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Полтавська | Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | |||||
DNS | ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | ||
Полтавська | Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.36 | I | 170/49 | 3в3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
26.80 | II | 2ф3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Полтавська | Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
59.20 | I | 170/49 | 3--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
59.63 | I | 170/49 | 5пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:01.04 | II | 4з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Полтавська | У | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | ||
Полтавська | Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.96 | III | 3ф | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.О.Петрова | Бахмут | 16.12.2017 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М. | ||||
3.29 3.82 4.64 4.96 4.86 — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.62 | КМС | 170/49 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:03.39 | I | 170/49 | 3з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. | ||||
1:02.53 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Кожуріна С.В.,Козлова В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.85 | I | 169/49 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
DNF | 169/50 | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.71 | II | 169/49 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
2:24.39 | II | 169/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.27 | I | 169/49 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:04.28 | I | 169/49 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:04.26 | I | 169/49 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:03.84 | I | 169/49 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:03.78 | I | 169/49 | 4з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:04.97 | I | 169/49 | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.98 | II | 2з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожурина С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.35 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожурина С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.65 | I | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:03.54 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
1:03.76 | I | 170/49 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М. | ||||
1:03.98 | I | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожурина С.В. | ||||
1:04.27 | I | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Козлова В.М.,Кожуріна С.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.70 | II | Полтавська | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
КАБУШКА Вікторія (03.04.1997), КОЛЕСНИК Євгенія (10.11.1998), ШИШИГІНА Діана (25.04.1998), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.62 | I | 1з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
26.35 | I | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
26.68 | I | 2ф2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
26.86 | II | 1з11 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.82 | I | 168/50 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
58.62 | I | 168/50 | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
59.47 | I | 1ф3 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.2h | Дніпропетровська | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.23 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ №1 Кременчук Козлова В.М.,Кожуріна С | ||||
1:03.69 | I | 169/49 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:02.98 | I | 3ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожурина С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:03.07 | I | 169/49 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожуріна С.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.46 | II | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ПОНОМАРЕНКО Аліна (05.03.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.84 | III | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ТЮТЧЕНКО Злата (20.10.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
2:16.47 | II | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.15 | II | 1з20 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожурина С.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.58 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожурина С.В. | |||||
59.58 | I | 2з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожурина С.В. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.7h | I юн | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
РУРАК Вікторія (14.06.1997), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.29 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожуріна С.В. | ||||
1:03.16 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:03.55 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:04.17 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:03.62 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.07 | I | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
АКСЬОНОВА Оксана (29.01.1997), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.95 | III | Дніпропетровська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:05.72 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:06.54 | II | 8ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:05.88 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:07.39 | II | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Кожуріна С.В.,Родкіна Т.І. | ||||
1:10.47 | III | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожуріна С.В. | ||||
1:09.38 | II | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Богатир" К.Р. Кожуріна С.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |