Прізвище: ЖМУРКО | Прізвище Англ: ZHMURKO |
Ім'я: Ганна | Ім'я Англ: Hanna |
Дата народження: 24.10.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: Чернігівська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ОШВСМ Чрг | |
Тренери: Лагункова Н. М., Клюєв А. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.86 | 1:03.44 | 59.49 | 1:00.86 | ||||||
Біг на 800 м | 2:13.58 | 2:20.47 | 2:13.58 | 2:15.09 | ||||||
Біг на 1000 м | 3:01.10 | 3:01.10 | ||||||||
Біг на 1500 м | 4:44.03 | 4:44.03 | ||||||||
Біг на 3000 м | 10:12.14 | 9:45.66 | 9:57.87 | 10:25.88 | 10:12.14 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:55.38 | 4:05.85 | 3:55.38 | |||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:28.00 | 5:28.00 | ||||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:31.75 | 6:31.75 | 6:40.70 | 7:01.23 | ||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:17.66 | 10:19.44 | 10:31.93 | 10:17.66 | 11:02.14 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.17 | 1:00.17 | 57.13 | 59.92 | 1:03.99 | |||||||
Біг на 800 м | 2:08.79 | 2:17.47 | 2:28.22 | 2:14.01 | 2:08.79 | 2:11.37 | 2:27.26 | |||||
Біг на 1500 м | 4:34.40 | 4:38.15 | 4:34.40 | |||||||||
Біг на 5000 м | 17:56.53 | 17:58.06 | 17:56.53 | |||||||||
Біг на 10000 м | 38:17.47 | 38:17.47 | ||||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 52.69 | 52.69 | ||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:53.94 | 3:55.76 | 3:53.94 | |||||||||
Біг на 2000 м з/п | 7:32.38 | 7:32.38 | ||||||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:23.17 | 10:59.05 | 11:13.76 | 10:44.74 | 10:27.07 | 10:23.17 | ||||||
Крос 2 км | 6.34 | 7.45 | 6.51 | 8:05 | 6.34 | |||||||
Крос 4,157 км | 14:49 | 14:49 | ||||||||||
Крос 4 км | 14:32 | 14:32 | ||||||||||
Крос 6 км | 22.12 | 26:49 | 22.12 | |||||||||
Крос 6.3 км | 22:17 | 22:17 | ||||||||||
Крос 8 км | 31.26 | 31.26 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:01.10 | 1ф1 | Чемпіонат Чернігівської області в приміщенні серед дорослих, юніорів, юнаків і дівчат 2007-2008, 2009-2010 рр.н. | Київ | 16.01.2024 | ||
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:45.66 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат Чернігівської області в приміщенні серед дорослих, юніорів, юнаків і дівчат 2007-2008, 2009-2010 рр.н. | Київ | 16.01.2024 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:31.75 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
6:40.73 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:19.44 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:32.38 | III | 165/53 | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:59.05 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7.45 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 28.10.2023 | ||
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
DNF | 170/55 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Вінниця | 02.04.2023 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
31.26 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 29.10.2023 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 1 милю | Чернівці | 26.09.2023 | ||
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:13.76 | I | 168/56 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 168/56 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:57.87 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:43.49 | I | 168/56 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
6:40.70 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:31.93 | 168/56 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:58.06 | I | 168/56 | 5ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Чернігівська | Д | НУ "Чернігівській коллегіум" ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:44.74 | КМС | 168/55 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. | ||||
10:51.63 | КМС | 168/56 | 1ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Чернігівська | Д | НУ "Чернігівській коллегіум" ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:44.03 | I | 168/54 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:17.66 | 168/54 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.85 | Чернігівська | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
СТЕЦКОВА Тетяна (09.03.2000), МАКСИМЕНКО Катерина (22.11.1998), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), ДЯТЛОВА Юлія (18.08.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:27.07 | МС | 2ф1 | Чемпіонат ABAF | Клуж-Напока | 19.09.2020 | |
Чернігівська | ||||||
10:28.51 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
10:29.67 | МС | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:25.88 | I | 3ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Чернігівська | Д | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.15 | I | 4ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:56.53 | I | 1ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:23.17 | МС | 168/53 | 2ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
10:44.81 | КМС | 12ф1 | Командний Чемпіонат Європи | Бидгощ | 10.08.2019 | |
Чернігівська | ||||||
10:39.54 | КМС | 168/53 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
10:59.28 | КМС | 168/54 | 1ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6.51 | 168/54 | жін-4-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.69 | II | Чернігівська | 7ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ЛУПИНОС Катерина (01.02.2000), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), СТЕЦКОВА Тетяна (09.03.2000), МАКСИМЕНКО Катерина (22.11.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:12.14 | I | 168/55 | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:03.87 | II | 168/55 | 3ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
7:02.05 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | ||
Чернігівська | МОН | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
DNS | ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
7:01.23 | II | 3ф1 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | |
Чернігівська | ДЮСШ "У" Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:02.14 | 168/55 | 3ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:28.00 | Чернігівська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
ШУЛЬГА Євгенія (13.09.1994), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), ВАЩЕНКО Марія (11.06.1996), ДЯТЛОВА Юлія (18.08.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:17.47 | I | 168/55 | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
2:17.86 | I | 168/55 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 04.07.2018 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
DNF | ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.53 | I | 168/55 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
4:38.59 | I | 168/55 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
4:34.40 | I | 168/55 | 5ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | ||
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
4:35.15 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
38:17.47 | I | 168/55 | 24ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Крос 2 км | ||||||
8:05 | III | жін-5 мол-1-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Крос 6 км | ||||||
26:49 | I юн | мол-4-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Чернігівська | У | ОШВСМ Чрг Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Крос 6.3 км | ||||||
22:17 | 50ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Тілбург | 09.12.2018 | ||
Чернівецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.44 | III | 2ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О.,Лагункова Н | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.47 | I | 168/55 | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Київська | КОШВСМ Лобанов О. | |||||
2:17.6h | I | 5ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
2:21.45 | I | 4ф3 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | |
Київська | К | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
2:26.00 | II | 5ф2 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О.,Лагункова Н | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.38 | Київська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
СИДОР Олександра (13.06.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | ||
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Філіпов В.в.,Лагункова Н | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | ||
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 | ||
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
2:28.22 | II | 6ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Філіпов В.в.,Лагункова Н | ||||
Крос 2 км | ||||||
6.34 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" ЧМР Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Крос 6 км | ||||||
22.12 | I | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" ЧМР Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.58 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
2:16.02 | I | 4ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:16.49 | I | 3ф3 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 05.02.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.17 | II | 8ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
1:00.67 | II | 166/55 | 6з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.58 | I | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
2:14.01 | I | 166/55 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
2:15.42 | I | 10ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О.,Філіпов В.в. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Чернігівська | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
ЗАКАТОВА Ярослава (30.07.1994), ВАЩЕНКО Марія (11.06.1996), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), ДЯТЛОВА Юлія (18.08.1990) | ||||||
3:55.76 | I | Чернігівська | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ЗАКАТОВА Ярослава (30.07.1994), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), ВАЩЕНКО Марія (11.06.1996), ДЯТЛОВА Юлія (18.08.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.49 | I | 167/54 | 2ф2 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
1:00.40 | II | 167/54 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
1:00.6h | II | 3ф3 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.35 | I | 167/54 | 1ф1 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 21.02.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:15.09 | I | 167/54 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:15.99 | I | 4ф2 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.13 | I | 168/51 | 4з3 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О. | ||||
58.62 | I | 5з2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:11.69 | КМС | 6з3 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 18.07.2015 | |
Чернігівська | ||||||
2:08.79 | КМС | 168/51 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.А. | ||||
2:13.3h | КМС | 168/51 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.А. | ||||
2:09.00 | КМС | 168/51 | 1ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О. | ||||
2:12.56 | КМС | 1ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Чернігівська | У | ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
Крос 4,157 км | ||||||
14:49 | 65ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Чернігівська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14:32 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.94 | I | Чернігівська | 4ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ЗАКАТОВА Ярослава (30.07.1994), ЧОБОТАР Анастасія (11.05.1993), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), ДЯТЛОВА Юлія (18.08.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | з8 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.24 | II | 2ф5 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н.Н. | ||||
1:01.58 | II | 5з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н | ||||
1:00.86 | II | 2ф3 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н.Н. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф3 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | ||
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н.Н. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.92 | II | 6з5 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | ||
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.04 | КМС | 6з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н | ||||
2:12.28 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:14.16 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:11.37 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н,Клюєв А.О. | ||||
2:14.34 | I | 2ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ Лагункова Н.Н.,Клюєв А.О. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | ||
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" Чрг Лагункова Н,Клюєв А.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.99 | III | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" ЧМР Логункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:27.26 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Чернігівська | У | КДЮСШ "У" ЧМР Логункова Н.М.,Клюєв А.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |