Прізвище: АГАПОВ | Прізвище Англ: AHAPOV |
Ім'я: Олександр | Ім'я Англ: Oleksandr |
Дата народження: 31.05.1999 | Стать: Ч |
ТФЛА: Черкаська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк | |
Тренери: Василенко І. М., Овчаренко Ю. Ю. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.70 | 25.70 | |||||
Біг на 400 м | 54.27 | 54.95 | 54.27 | 55.21 | |||
Біг на 800 м | 2:05.18 | 2:05.20 | 2:05.18 | 2:05.21 | |||
Біг на 1500 м | 4:24.68 | 4:30.61 | 4:24.68 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:37.14 | 1:37.14 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:33.63 | 3:34.67 | 3:33.63 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 9.24 | 9.24 | 9.82 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.50 | 9.50 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.35/+1.6 | 12.35/+1.6 | ||||||
Біг на 200 м | 25.83/+0.4 | 26.58/-0.3 | 25.83/+0.4 | 25.85/0.0 | ||||
Біг на 400 м | 54.43 | 54.43 | 54.56 | |||||
Біг на 800 м | 2:05.88 | 2:05.88 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:24.07 | 3:35.50 | 3:39.60 | 3:24.07 | 3:35.50 | 3:31.45 | ||
Естафетний біг 4х800 м | 8:15.79 | 8:41.63 | 8:15.79 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 1:00.33 | 59.70 | 57.54 | 57.02 | 58.74 | 1:00.33 | ||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 1:00.10 | 58.75 | 58.30 | 1:00.10 | 1:05.95 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.95 | III | 176/66 | 6ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.20 | II | 176/66 | 6пф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
2:05.74 | II | 176/66 | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:30.61 | III | 176/66 | 7з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:34.67 | Черкаська | 15ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), КРАВЧУК Юрій (06.05.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.88 | II | 176/66 | 3ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Дзюник І.С.,Василенко І.М. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
59.70 | II | 176/66 | 7ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Дзюник І.С.,Василенко І.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.50 | III | Черкаська | 6ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ВЛАСЕНКО Антон (23.01.2001), ЮНАК Дмитро (28.06.2001), ХАРКІВСЬКИЙ Вадим (31.10.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:10.62 | III | 174/65 | 9ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
2:05.18 | II | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:33.38 | III | 174/65 | 9з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
4:24.68 | II | 174/65 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
4:26.74 | II | 7ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:33.63 | Черкаська | 10ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), БАКАТНЮК Антон (23.09.1996), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 176/64 | ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
58.00 | II | 176/66 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
57.83 | II | 176/64 | 7ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
58.02 | II | 176/64 | 5з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
58.16 | II | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
57.54 | II | 176/64 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
57.96 | II | 176/64 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:39.60 | III | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999), КЛИМЕНКО Владислав (22.08.1998), ХОМЕНКО Павло (06.03.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:41.63 | Черкаська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.27 | III | 175/65 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.86 | II | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Дзюник І.С. | ||||
2:04.2h | II | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
2:05.21 | II | 175/65 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:37.14 | Черкаська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 176/66 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
57.86 | II | 176/66 | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
58.20 | II | 176/66 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
57.47 | II | 176/66 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
57.02 | I | 176/66 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
57.39 | II | 176/66 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
58.15 | II | 176/64 | 6з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
1:02.00 | III | 176/66 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Дзюник І.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.75 | II | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГАПЧЕНКО Владислав (16.12.1998), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999) | ||||||
3:24.07 | I | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ЧЕРЕПНІН Сергій (23.08.1997), ГОНЧАРЕНКО Вадим (14.01.1997), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ПАВЛЕНКО Денис (08.07.1997) | ||||||
3:31.13 | II | Черкаська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.21 | III | 4з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
9.24 | III | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
9.30 | III | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:08.7h | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.43 | III | 2ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
54.51 | III | 176/64 | 4з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
55.48 | III | 4ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
58.74 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
58.92 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
1:02.14 | III | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
59.14 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
1:01.82 | III | 175/65 | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
58.75 | II | 4ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.50 | III | Черкаська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КАЛІНІН Назар (18.06.2000), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:15.79 | Черкаська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 | |
ЧЕРЕПНІН Сергій (23.08.1997), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | 176/63 | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
9.82 | I юн | 176/64 | 7з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.58/-0.3 | I юн | 176/64 | 5з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.56 | III | 5ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І,Овчаренко Ю | ||||
54.97 | III | 174/64 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
55.29 | III | 178/64 | 5ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
1:01.39 | III | 176/64 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
1:00.33 | III | 175/64 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
58.30 | II | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І,Овчаренко Ю | ||||
1:00.55 | III | 179/64 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
59.82 | III | 176/64 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.45 | II | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
МАСЛЮК Сергій (25.02.1998), ВОЛОЧАЄВ Сергій (28.11.1998), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998) | ||||||
3:34.59 | II | Україна | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
МАМЕЛІН Михайло (05.09.1997), ПРОСТАК Роман (13.06.1997), МЕШКОВ Владислав (29.08.1996), АГАПОВ Олександр (31.05.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.70 | III | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 23.03.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Овчаренко Ю,Василенко І.М. | ||||
26.16 | III | 3з19 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.50 | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Овчаренко Ю,Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.4h | III юн | Черкаська | 8ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ШИЯТИЙ Ростислав (01.01.1997), БУРТАК Артем (29.10.1997), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.35/+1.6 | I юн | 7з7 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.83/+0.4 | I юн | 5з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:00.10 | III | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М.,Овчаренко Ю | ||||
1:01.52 | III | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Василенко І.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | з5 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Василенко І.М. | ||||
25.85/0.0 | I юн | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Черкаська | МОН-Д | ОСДЮСШОР Овчаренко Ю,Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:05.95 | I юн | 8з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Василенко І.М. | ||||
1:06.33 | II юн | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Черкаська | МОН-Д | ОСДЮСШОР Овчаренко Ю,Василенко І.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |