Прізвище: ОСОКІНА | Прізвище Англ: OSOKINA |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 07.04.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: ОШВСМ Дпр | |
Тренери: Кравченко Н. О., Сендецький Ю. В., Новікова Р. Е. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.51 | 7.51 | 7.54 | 7.84 | 7.79 | 7.90 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.86 | 1:43.86 | 1:46.25 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.39 | 8.39 | 8.45 | 8.44 | 8.70 | 8.94 | |||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.02 | 9.02 | 9.15 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.81/-0.3 | 12.21/+0.1 | 11.81/-0.3 | 12.04/+0.2 | 12.71/+0.8 | ||||||
Біг на 200 м | 26.57/0.0 | 26.68/-0.3 | 26.57/0.0 | 29.72/+0.1 | |||||||
Біг на 400 м | 1:01.04 | 1:01.04 | 1:06.56 | ||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 45.33 | 46.50 | 47.79 | 45.33 | 47.10 | 48.31 | 47.16 | 49.33 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:56.80 | 3:56.80 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.47 | 2:20.33 | 2:16.47 | 2:19.95 | |||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 13.56/+1.5 | 13.56/+1.5 | 13.75/-0.9 | 13.89/+0.4 | 14.10/+0.5 | 14.13/-0.3 | 14.55/+1.5 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.13/+1.2 | 14.40/-0.3 | 14.13/+1.2 | 15.30 | |||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:05.81 | 1:05.81 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.55 | КМС | 170/62 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
7.55 | КМС | 170/62 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
7.62 | КМС | 170/62 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
7.51 | КМС | 170/63 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
7.52 | КМС | 170/63 | 1з1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
DNS | з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 20.12.2022 | ||
Дніпропетровська | Синденцький Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.43/+1.7 | I | 170/62 | 4з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
12.21/+0.1 | КМС | 170/62 | 2з2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
Сумська | СумДУ Сендецький Ю.В. | |||||
12.73/-1.6 | I | 170/62 | 7ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
Сумська | СумДУ Сендецький Ю.В. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.50 | КМС | Сумська | 1ф2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 |
ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), АВРАМЕНКО Валентина (16.03.2003), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.54 | КМС | 170/63 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В. | ||||
7.61 | КМС | 170/63 | 1з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В. | ||||
7.65 | КМС | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І. | ||||
7.57 | КМС | 1з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.39 | МС | 170/63 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В. | ||||
8.41 | МС | 170/63 | 2з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.94/-0.4 | КМС | 178/63 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
11.96/+1.1 | КМС | 178/63 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
11.81/-0.3 | КМС | 170/62 | 1з1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
11.85/0.0 | КМС | 170/62 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DQ TR 22.6 | 170/62 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
13.91/-1.2 | КМС | 170/62 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
13.56/+1.5 | МС | 170/62 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
13.60/+0.1 | МС | 170/62 | 1з1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.79 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), КИШКІНА Аліна (30.07.2005), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 170/54 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
DNF | з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.04/+0.2 | КМС | 170/62 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
12.15/-0.8 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
13.75/-0.9 | МС | 170/62 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
13.88/-0.2 | КМС | 170/62 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
13.78/0.0 | МС | 170/62 | 1ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Сумська | СумДУ Синденцький Ю | |||||
13.89/0.0 | КМС | 170/62 | 1з2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Сумська | СумДУ Синденцький Ю | |||||
13.91/+0.8 | КМС | 170/62 | 1з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
14.03/+0.8 | КМС | 170/62 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.06 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
45.33 | КМС | Україна | 7з1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 11.07.2021 |
ПАНАРІНА Ірина (04.01.2001), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.64 | КМС | 170/63 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
8.51 | КМС | 170/63 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
8.52 | КМС | 171/64 | 2з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
8.45 | МС | 171/64 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
8.80 | КМС | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.83/-2.3 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ TR24.7 | Дніпропетровська | ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.61 | КМС | 170/60 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
8.71 | КМС | 170/60 | 2з2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
8.51 | КМС | 170/60 | 1з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
8.44 | МС | 170/60 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
8.46 | МС | 1з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Харкiвська | Омельченко М |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.20/+2.1 | КМС | 170/59 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
14.12/+1.7 | КМС | 170/59 | 2з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.,Омельченко М.В. | ||||
14.09/+1.8 | КМС | 7пф1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 12.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
14.29/-4.1 | КМС | 3з4 | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 12.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
14.11/-0.4 | КМС | 170/58 | 1з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
13.89/+0.4 | КМС | 170/58 | 1ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
14.70/-1.2 | КМС | 169/54 | 1з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
14.02/-0.7 | КМС | 169/54 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
13.99/-0.4 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | |||||
14.35/0.0 | КМС | 2з1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.86 | I | 1з2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Омельченко М.В. | ||||
7.84 | I | 1ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Омельченко М.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.86 | I | 4ф1 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 25.02.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.77 | КМС | 2з2 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.71 | КМС | 170/57 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Дніпропетровська | У | Сендецький Ю.,Омельченко М.В. | ||||
8.79 | КМС | 170/57 | 2з2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Дніпропетровська | У | Сендецький Ю.,Омельченко М.В. | ||||
8.82 | КМС | 170/57 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | У | СК "Метеор" Сендецький Ю.,Новікова Р. | ||||
8.70 | КМС | 170/57 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | У | СК "Метеор" Сендецький Ю.,Новікова Р. | ||||
8.79 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
8.71 | КМС | 2з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В. | ||||
8.96 | I | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Омельченко М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.29/-1.1 | КМС | 7з2 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 13.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
14.10/+0.5 | КМС | 170/58 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
14.20/-0.9 | КМС | 170/58 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Новікова Р.Е. | ||||
14.33/+0.2 | КМС | 170/58 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
14.66/0.0 | КМС | 170/58 | 1з1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.40/-0.3 | КМС | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів U20 | Тель-Авів | 13.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.46 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
47.94 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
47.10 | КМС | Україна | ф1 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Тель-Авів | 13.05.2018 |
РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.94 | I | 170/56 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | |||||
7.79 | I | 170/56 | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | |||||
7.92 | I | 1з3 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
7.86 | I | 2ф2 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
7.96 | II | 2з1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Синденцький Ю | |||||
7.89 | I | 2ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Синденцький Ю | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.25 | I | 170/55 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.В. | ||||
9.04 | I | 170/55 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
9.00 | I | 170/55 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
8.95 | I | 170/56 | 2з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | |||||
8.94 | КМС | 170/56 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | |||||
8.99 | I | 1ф1 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.86 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.62/-0.3 | КМС | 170/56 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | ||||
14.13/-0.3 | КМС | 170/56 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | ||||
14.10/+3.6 | КМС | 170/56 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новіков Р | |||||
14.17/+2.2 | КМС | 170/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новіков Р | |||||
14.32/+1.6 | КМС | 170/56 | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
14.39/+2.8 | КМС | 170/56 | 2з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.85 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ДОВГОПОЛ Діана (29.07.1998), СОРОЧАН Анастасія (02.07.1998), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
48.31 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.99 | II | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Сендецький Ю.,Новікова Р. | |||||
7.93 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Сендецький Ю.,Новікова Р. | |||||
7.90 | I | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
7.90 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 06.03.2016 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.02 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
9.02 | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.25 | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ТЮТЧЕНКО Злата (20.10.1998), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.4h | Дніпропетровська | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.71/+0.8 | I | 4ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Ізраїль-Румунія-Україна | Нікосія | 07.05.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.55/+1.5 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.80/+2.5 | КМС | 3з1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.56/+1.6 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.46/+2.3 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.13/+1.2 | КМС | 6з1 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 15.07.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
14.19/+0.7 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.50/+0.3 | КМС | 170/53 | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.45/+0.4 | КМС | 1з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.85/-3.3 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | |||||
14.43/+2.3 | КМС | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.69 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ДОВГОПОЛ Діана (29.07.1998) | ||||||
47.16 | КМС | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Ізраїль-Румунія-Україна | Нікосія | 07.05.2016 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ХАБІНА Яна (27.05.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.36 | I юн | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
DQ 163.3 | Дніпропетровська | ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ФРАНСІШКУ Олівія паулу (09.10.2000) | ||||||
2:20.33 | I юн | Україна | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.15 | I | 170/52 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
9.18 | I | 170/52 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.2h | Дніпропетровська | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.58/-2.3 | II | 4з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
26.68/-0.3 | II | 168/44 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.30 | I | 169/54 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
15.41 | I | 169/54 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.48 | II | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
1:05.81 | I | 169/55 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
1:08.39 | II | 169/54 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.33 | I | Дніпропетровська | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БІЛЯЄВА Катерина (27.05.1996), ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.46 | II | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ПОНОМАРЕНКО Аліна (05.03.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) | ||||||
3:56.80 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
СТУПІНА Вікторія (26.08.1997), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.84 | III | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ТЮТЧЕНКО Злата (20.10.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
2:16.47 | II | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Т |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.57/0.0 | II | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
27.07/+0.6 | II | 2з9 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Сендецький Ю.В.,Новікова С. | ||||
26.72/+0.2 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Сендецький Ю.В.,Новікова С. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.04 | II | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.95 | III | Дніпропетровська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | ||||
29.72/+0.1 | I юн | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В. | ||||
1:06.56 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |