Прізвище: МАРЧАК | Прізвище Англ: MARCHAK |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 23.04.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: Львівська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: КДЮСШ ім.Кутенка Львів | |
Тренери: Порошина О. В., Бедненко С. Р. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.70 | 7.70 | 7.78 | 7.85 | 8.01 | 8.30 | |
Біг на 200 м | 24.71 | 24.71 | 25.16 | 25.81 | 26.20 | 28.10 | |
Біг на 300 м | 39.70 | 40.93 | 39.70 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:41.85 | 1:41.85 | 1:58.40 | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:21.20 | 5:21.20 | |||||
Двоборство 60м + 200м | 1491 | 1491 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.96/+0.6 | 11.96/+0.6 | 12.21/+0.8 | 12.43/+0.7 | 12.59/+0.3 |
Біг на 200 м | 24.37/+1.1 | 24.37/+1.1 | 24.86/-0.1 | 25.56/+1.7 | |
Біг на 400 м | 54.64 | 54.64 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 47.16 | 47.16 | 47.45 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:32.82 | 3:32.82 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:12.19 | 2:12.19 | 2:19.28 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 300 м | ||||||
40.93 | I | 1з3 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | |
Львiвська | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | |||||
DNS | ф1 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.72 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.71 | КМС | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
DQ 162.7 | 165/56 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.70 | КМС | 165/56 | 2з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.95 | КМС | 165/56 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
24.71 | КМС | 165/56 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
39.70 | 1ф1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В. | ||||
40.61 | 1з1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:41.85 | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:21.20 | Львiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.96/+0.6 | КМС | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Львiвська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.89/-1.3 | КМС | 7з5 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 21.07.2017 | |
Львiвська | ||||||
24.63/-0.4 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
24.78/-0.8 | КМС | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
24.92/+1.1 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
24.57/+2.5 | КМС | 7ф1 | Pravda-Televízia-Slovnaft Meeting | Шаморін | 17.06.2017 | |
Львiвська | ||||||
24.37/+1.1 | КМС | 165/56 | 1ф5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.64 | КМС | 165/56 | 1ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Україна | ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
САЦЮК Марія (07.04.2000), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:32.82 | МС | Україна | 1ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 23.07.2017 |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), КОБА Джойс (26.02.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БРИЗГІНА Анастасія (09.01.1998) | ||||||
3:36.78 | КМС | Україна | 1з1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 22.07.2017 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), КОБА Джойс (26.02.1998), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.78 | I | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.80 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.85 | I | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.84 | I | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.82 | I | 4з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.81 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.16 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.43 | КМС | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.73 | I | 1з25 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.82 | I | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DQ 163.3 | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.72/-0.3 | I | 165/56 | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.26/-0.7 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.28/-0.5 | I | 1пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.21/+0.8 | КМС | 1з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.30/-0.7 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.29/+2.8 | I | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 | |
Львiвська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.35/-1.0 | I | 7з5 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 16.07.2016 | |
Львiвська | ||||||
DNS | 165/56 | з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
24.86/-0.1 | КМС | 1ф9 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.44/+0.8 | I | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Ізраїль-Румунія-Україна | Нікосія | 07.05.2016 | |
Львiвська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.16 | КМС | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Ізраїль-Румунія-Україна | Нікосія | 07.05.2016 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ХАБІНА Яна (27.05.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:15.09 | II | Україна | 6ф1 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 17.07.2016 |
РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), КУДІЙ Анна (27.09.2000), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) | ||||||
2:12.19 | I | Україна | 1з1 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 16.07.2016 |
РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), КУДІЙ Анна (27.09.2000), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) | ||||||
2:16.42 | II | Львiвська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
РУЗАК Юлія (29.09.2000), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), РУСКАН Тамара-марта (17.07.1999), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000) | ||||||
2:20.33 | I юн | Україна | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина | Луцьк | 24.04.2016 |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.90 | I | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Львiвська | Порошина О.В., Бедненко | |||||
7.86 | I | 165/56 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.91 | I | 165/56 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.91 | I | 165/56 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
7.85 | I | 165/56 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.18 | I | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Львiвська | Порошина О.В., Бедненко | |||||
25.81 | I | 165/56 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
26.82 | II | 165/56 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.4h | Львiвська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.43/+0.7 | I | 6з2 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Тбілісі | 27.07.2015 | |
Львiвська | ||||||
12.50/+0.8 | I | 165/55 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.51/+2.4 | I | 165/55 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.2h | КМС | 165/56 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСш ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.55/-0.1 | I | 165/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСш ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.59/0.0 | I | 4ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Ізраїль, Румунія, Кіпр, Україна | Пітесті | 25.04.2015 | |
Львiвська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.56/+1.7 | I | 165/55 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.31/+2.5 | I | 165/55 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.63/-0.1 | I | 165/56 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСш ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
25.63/+0.4 | I | 165/56 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСш ім. Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.91 | I | Україна | 5з3 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Тбілісі | 01.08.2015 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ШУХ Аліна (12.02.1999), КОЛОТІЙ Анастасія (09.01.1999) | ||||||
47.45 | КМС | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Ізраїль, Румунія, Кіпр, Україна | Пітесті | 25.04.2015 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996), ХАБІНА Яна (27.05.1997), КОБА Джойс (26.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.02 | II | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В. | ||||
8.01 | II | 2з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
8.07 | II | 8ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.20 | I | 3двбр9 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 23.03.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.3h | I юн | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.74/+0.9 | I | 1з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.89/+1.2 | II | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
12.64/-0.1 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
12.71/-0.3 | I | 2пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
12.59/+0.3 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф9 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | ||
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Порошина О.В.,Бедненко С. | ||||
DNS | з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | ||
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка Бедненко С.,Порошина О.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.28 | III | Львiвська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.30 | III | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | |
Львiвська | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Бедненко С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
28.10 | III | 2двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | |
Львiвська | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Бедненко С. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1491 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | ||
Львiвська | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Бедненко С. | |||||
8.30 28.10 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:58.40 | Львiвська | 4ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 24.03.2013 | |
ТВЕРДОХЛІБ Лілія (14.05.1998), БРЯГІНА Олена (19.02.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |