Прізвище: БАТІГ | Прізвище Англ: BATIH |
Ім'я: Юрій | Ім'я Англ: Yuriy |
Дата народження: 26.03.1995 | Стать: Ч |
ТФЛА: Львівська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 50.38 | 50.38 | 51.89 | |
Біг на 800 м | 1:56.14 | 1:56.14 | 2:00.16 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.48 | 3:19.48 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:33.13 | 4:33.13 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 50.26 | 51.75 | 51.46 | 50.26 | 50.78 | |
Біг на 800 м | 1:54.76 | 2:00.90 | 1:58.24 | 1:54.76 | 1:54.89 | 1:58.64 |
Естафетний біг 4х100 м | 43.48 | 44.55 | 43.48 | 44.55 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.46 | 3:25.19 | 3:20.33 | 3:21.96 | 3:18.46 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.75 | II | 4ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.90 | II | 4ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.55 | II | Львiвська | 5ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), БАТІГ Юрій (26.03.1995), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.46 | II | 7ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.24 | I | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
DNS | з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | ||
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
DNS | ф1 | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | ||
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.19 | II | Львiвська | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:33.13 | Львiвська | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
ВАЙДА Микола (18.12.1993), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), БАТІГ Юрій (26.03.1995), КОГУТ Юрій (10.05.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.33 | I | 9ф3 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я. | ||||
1:55.07 | I | 182/70 | 4ф2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я. | ||||
1:57.66 | I | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я. | ||||
1:54.76 | I | 2ф3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Львiвська | МОН | ЛДУФК Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.48 | II | Львiвська | 11ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
КОГУТ Юрій (10.05.1994), ГОЛІНЕЙ Андрій (18.12.1995), БАТІГ Юрій (26.03.1995), БАС Юрій (31.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.33 | I | Львiвська | 5ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
БАС Юрій (31.03.1992), БАТІГ Юрій (26.03.1995), КОГУТ Юрій (10.05.1994), МАЦКЕВИЧ Олексій (10.09.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.38 | КМС | 4з10 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
50.74 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.40 | I | 5ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Львiвська | Свищ Я. | |||||
DNF | з8 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
1:56.14 | I | 1ф3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.48 | Львiвська | 5ф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
МАЦКЕВИЧ Олексій (10.09.1994), МАРЧУК Степан (03.01.1990), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) | ||||||
3:27.92 | Львiвська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
БАТІГ Юрій (26.03.1995), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ХВОРОВ Роман (24.11.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.26 | I | 4з6 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:54.90 | I | 3з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
1:55.17 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
1:56.04 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
1:54.89 | I | 2ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
DNS | ф1 | Кубок ДШВСМ (І етап) | Київ | 24.05.2014 | ||
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ЧАБАРЕНКО Юрій (01.04.1993), СВІДЕРСЬКИЙ Петро (12.04.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.96 | I | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), МЕКЕЛИТА Богдан (14.06.1995), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.89 | II | 3з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.16 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.40 | II | 7з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
50.78 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.90 | I | 5з5 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
1:58.64 | I | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.55 | II | Львiвська | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
БУЛАК Орест (15.08.1984), БАТІГ Юрій (26.03.1995), СТРОКУН Михайло (12.11.1991), СВІДЕРСЬКИЙ Петро (12.04.1994) | ||||||
44.96 | III | Львiвська | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
СВІДЕРСЬКИЙ Петро (12.04.1994), АРШИННИК Владислав (08.01.1994), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.46 | I | Львiвська | 6ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
БАС Юрій (31.03.1992), МАРЧУК Степан (03.01.1990), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) | ||||||
3:25.30 | II | Львiвська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
БАТІГ Юрій (26.03.1995), РОМАНИШИН Олег (14.04.1994), КОГУТ Юрій (10.05.1994), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |