АЛЕКСЕЄНКО Сергій
Прізвище: АЛЕКСЕЄНКОПрізвище Англ: ALEKSEIENKO
Ім'я: СергійІм'я Англ: Serhii
Дата народження: 07.10.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DNS з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
24.68 3з10 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
24.01 1з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.22 3ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
DNF з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
54.20 6--Пре-кваліфікація-4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
54.26 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
54.15 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 200 м
24.68 II 180/67 3з10 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
24.01 I 180/67 1з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
24.22 I 3ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
DNF 180/67 з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 400 м
54.20 III 180/67 6--Пре-кваліфікація-4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
54.26 III 180/67 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
54.15 III 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)