Прізвище: ТЕСЛЕНКО | Прізвище Англ: TESLENKO |
Ім'я: Максим | Ім'я Англ: Maksym |
Дата народження: 15.01.1998 | Стать: Ч |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОК ім. І.Піддубного | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.45 | 7.45 | 7.49 | 7.46 | 7.77 | |
Біг на 200 м | 23.43 | 23.46 | 23.43 | 23.75 | 23.47 | 25.18 |
Біг на 400 м | 51.47 | 52.44 | 51.47 | 53.54 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:31.84 | 1:34.46 | 1:31.84 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.01/+0.6 | 12.01/+0.6 | 12.03/+1.2 | |||
Біг на 200 м | 22.76/+1.4 | 22.77/+0.6 | 22.76/+1.4 | 24.15/0.0 | 24.24/+1.4 | |
Біг на 400 м | 49.75 | 50.48 | 49.75 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 44.04 | 44.04 | 44.41 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:20.39 | 3:31.95 | 3:20.39 | 3:27.06 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.31 | 2:01.31 | 2:04.76 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.45 | II | 3з4 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.53 | I | 180/70 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
23.46 | I | 1ф5 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 18.01.2017 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | |||||
23.85 | I | 1ф11 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.91 | II | 180/70 | 5--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
52.56 | II | 180/70 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
52.46 | II | 180/71 | 3ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | ||||
52.44 | II | 1ф4 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2017 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | |||||
52.47 | II | 3ф9 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:34.46 | Київська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), ДОЛГОВ Володимир (01.01.2000), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ВІГУРСЬКИЙ В'ячеслав (05.10.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DQ 162.7 | 180/70 | з1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Косован О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф2 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 | ||
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Косован О.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.04 | II | Київська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ВІГУРСЬКИЙ В'ячеслав (05.10.1999), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ДОЛГОВ Володимир (01.01.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.95 | II | Київська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), СТОГНІЙ Едуард (25.01.1999), ВІГУРСЬКИЙ В'ячеслав (05.10.1999), ДОЛГОВ Володимир (01.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.43 | I | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
DNS | ф9 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | ||
Київська | Прокудін О.М. | |||||
23.55 | I | 2ф14 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф6 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | ||
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
52.76 | II | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
53.45 | II | 4ф2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
51.47 | I | 1ф12 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:31.84 | Київська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ЛЯШЕНКО Павло (04.01.1998), ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.77/+0.6 | I | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | ||
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
50.48 | I | 1ф3 | Командний чемпіонат м. Києва | Київ | 31.05.2016 | |
м. Київ | МОН | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
50.57 | I | 3ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.41 | II | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), ШЕРЕМЕТ Юрій (29.11.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998) | ||||||
44.99 | III | Київська | 9ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ПУГАЧОВ Дмитро (06.11.1996), ГОРДЕЙЧУК Максим (19.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.28 | II | Київська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), ГАНЖАЛЮК Сергій (02.03.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998) | ||||||
3:24.35 | I | Київська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), СИДЬКО Данило (02.01.2000), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) | ||||||
3:20.39 | I | Київська | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), КАРПЕНКО Олександр (19.08.1995), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.49 | III | 1з3 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | МОН | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.05 | I | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Київська | МОН | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
23.86 | I | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Київська | МОН | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
23.75 | I | 180/69 | 2ф4 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 |
м. Київ | МОН | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
24.46 | II | 2з4 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | МОН | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.71 | II | 180/66 | 3ф5 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
54.41 | III | 180/69 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Київська | МОН | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
53.66 | II | 180/69 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Київська | МОН | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
53.54 | II | 180/69 | 3ф5 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 |
м. Київ | МОН | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.67/-1.2 | II | 4ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
22.76/+1.4 | I | 180/68 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
22.64/+2.5 | I | 180/68 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
24.09/-0.3 | III | 180/70 | 3ф8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.16 | I | 1ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
50.79 | II | 5ф3 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
49.75 | I | 180/68 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
50.95 | II | 180/68 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
52.26 | II | 180/70 | 1ф7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.06 | II | Київська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ПАЦАН Євгеній (19.01.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), СТОГНІЙ Едуард (25.01.1999), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:01.31 | III | Київська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ГОРБАНЬ Тарас (03.08.1998), СТОГНІЙ Едуард (25.01.1999), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998) | ||||||
2:02.63 | III | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
БРОННИКОВ Ігор (12.01.1998), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), СТОГНІЙ Едуард (25.01.1999), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.72 | III | 3з4 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
7.54 | III | 4з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Київ Махонін М.П. | |||||
7.46 | III | 2з6 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.47 | I | 1ф12 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
24.34 | II | 1з13 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Київ Махонін М.П. | |||||
23.75 | I | 1ф5 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.01/+0.6 | III | 6з1 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | ДЮСШ м.Фастів Ржаніцин П.і. | |||||
DNS | з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | ||
Київська | РВУФК Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | |||||
DNS | з6 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | ||
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.15/0.0 | III | 4з13 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Київська | РВУФК Прокудін О.М.,Ржаніцин П.і. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.76 | I юн | Київська | 11ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ФЕЛЕЧКО Максим (22.08.1999), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), ГАНЖАЛЮК Сергій (02.03.1998), ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Махонін М.П. | |||||
7.77 | I юн | 7з8 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк Махонін М.П. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.18 | II | 3з19 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк Махонін М.П. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
DNS | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | |||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Махонін М.П. | |||||
DNS DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.03/+1.2 | III | 6з5 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Махонін М.П. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.24/+1.4 | III | 4з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Махонін М.П. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.3h | III юн | м. Київ | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
САВЕНКО Андрій (28.04.1996), СОРОКІН Гліб (27.02.1997), ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), ПАВЛЮЧЕНКО Олександр (31.05.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |