КОРОЛЕХ Мирослава
Прізвище: КОРОЛЕХПрізвище Англ: KOROLEKH
Ім'я: МирославаІм'я Англ: Myroslava
Дата народження: 23.05.2006 Стать: Ж

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.7h 8з2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
8.9h 8ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
8.8h 5ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
8.9h 9з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
Біг на 300 м
52.0h 3ф2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
Біг на 600 м
2:07.7h 7ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.7h III 8з2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
8.9h III 8ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
8.8h III 5ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
8.9h III 9з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
Біг на 300 м
52.0h II юн 3ф2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
Біг на 600 м
2:07.7h 7ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Донецька Торецьк,ДЮСШ м.Торецьк     Романенко І.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)