Прізвище: ОСТИМЧУК | Прізвище Англ: OSTYMCHUK |
Ім'я: Іванна | Ім'я Англ: Ivanna |
Дата народження: 02.07.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: Львівська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ЛШВСМ | |
Тренери: Свищ Я. С., Сазонова В. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.92 | 59.10 | 59.25 | 59.95 | 1:00.92 | |||
Біг на 600 м | 1:38.00 | 1:38.00 | ||||||
Біг на 800 м | 2:15.43 | 2:21.92 | 2:15.43 | 2:16.35 | 2:18.76 | |||
Біг на 1500 м | 4:38.85 | 4:38.85 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:54.73 | 4:02.31 | 3:58.55 | 3:54.73 | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:13.57 | 5:21.20 | 5:13.57 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.36/+1.5 | 26.36/+1.5 | 27.96/0.0 | |||||
Біг на 400 м | 1:00.09 | 58.49 | 56.98 | 57.30 | 58.41 | 1:00.09 | ||
Біг на 800 м | 2:10.49 | 2:13.35 | 2:13.48 | 2:12.35 | 2:10.49 | |||
Біг на 1500 м | 4:29.06 | 4:36.21 | 4:29.06 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.32 | 48.87 | 48.32 | 49.51 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:49.67 | 3:49.67 | 3:54.53 | 3:49.97 | 3:53.42 | 3:58.75 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.28 | 2:22.30 | 2:19.28 | 2:21.61 | ||||
Крос 2 км | 7:10 | 7:10 | ||||||
Крос 4 км | 15.43 | 15.43 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 | ||
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
DNS | пф4 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 | ||
Львiвська | Д | ЛШВСМ Свищ Я.С.,Сазонова В.І. | ||||
2:21.92 | I | 170/55 | 7ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.85 | КМС | 170/54 | 2ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
4:45.65 | I | 170/54 | 7ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Свищ Я.С.,Сазонова В.І. | ||||
4:46.62 | I | 170/54 | 4з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Свищ Я.С.,Сазонова В.І. | ||||
4:46.26 | I | 170/53 | 9ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:02.31 | Львiвська | 4ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ГОЛУБ Анна (27.11.2000), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.35 | КМС | 170/51 | 4ф2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:16.74 | I | 170/52 | 5ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Львiвська | Д | ЛДУФК Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:36.21 | I | 170/51 | 4ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
4:43.81 | I | 170/52 | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Львiвська | Д | ЛДУФК Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.16 | I | Львiвська | 3ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ТИЛЬМАН Аліна (29.11.2000), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
3:49.67 | I | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 600 м | ||||||
1:38.00 | 1ф1 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | ЛШВСМ Свищ Я.С.,Сазонова В.Г. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 | ||
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:15.43 | I | 170/53 | 6ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Львiвська | Д | ДЮСШ №2 Львів Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:18.18 | I | 170/53 | 4з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Львiвська | Д | ДЮСШ №2 Львів Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.55 | Львiвська | 6ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.38 | I | 171/52 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
DNF | 171/52 | ф2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:13.48 | КМС | 8ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:14.25 | I | 4ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.С.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:40.64 | I | 168/52 | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
4:29.06 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | ||
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.49 | II | Львiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ГОЛУБ Анна (27.11.2000) | ||||||
48.87 | I | Львiвська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ЧОРОПІТА Даша (11.11.1999), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.03 | I | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000) | ||||||
3:54.53 | I | Львiвська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.10 | I | 170/54 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Львiвська | Освіта | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
59.34 | I | 170/54 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Львiвська | Освіта | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
1:00.14 | I | 170/54 | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.85 | I | 171/54 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:16.35 | I | 170/54 | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Львiвська | Освіта | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
DNF | 170/54 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:54.73 | Львiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:21.20 | Львiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.97 | II | 170/54 | 5--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 | ||
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
58.49 | I | 171/54 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
58.89 | II | 171/53 | 5з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
58.84 | II | 170/54 | 4ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
59.77 | II | 6ф4 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.56 | I | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 | |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
2:14.68 | I | 171/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:17.41 | I | 171/54 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:12.35 | КМС | 170/54 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:13.43 | КМС | 171/53 | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:13.57 | КМС | 170/54 | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:18.35 | I | 5ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сазонова В.І.,Свищ Я.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.32 | I | Львiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
49.14 | I | Львiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ЧОРНОБАЙ Юлія (27.06.1999), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
DNS | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
48.44 | I | Львiвська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:49.97 | I | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998) | ||||||
3:50.75 | I | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
3:54.64 | I | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
3:51.00 | I | Львiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
3:54.86 | I | Львiвська | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ЧОРНОБАЙ Юлія (27.06.1999), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ДЕМЯНЮК Орися (23.06.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | ||
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
59.57 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
59.25 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.76 | I | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:19.73 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DQ 163.3 | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.14 | I | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
56.98 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
57.22 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
57.03 | I | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
58.53 | I | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.55 | КМС | 6ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:10.49 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:19.26 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:12.92 | КМС | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
2:13.54 | КМС | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15.43 | II | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛШВСМ Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.51 | I | Львiвська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998) | ||||||
DNS | Львiвська | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МИГАСЮК Христина (26.05.1998), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.42 | I | Львiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
3:54.27 | I | Львiвська | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), МИГАСЮК Христина (26.05.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | ||
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:13.57 | Львiвська | 2ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992), БУБНЯК Ірина (05.08.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.4h | Львiвська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.79/-1.1 | III | 4ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
26.36/+1.5 | II | 171/53 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
27.08/-0.6 | II | 171/54 | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.39 | II | 4ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
57.44 | I | 171/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
57.30 | I | 171/53 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
57.60 | I | 171/53 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я.,Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
56.4h | I | 171/53 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛДЮСШ №2 Свищ Я.,Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
58.99 | II | 171/54 | 1ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Свищ Я.,Сташків М.В.,Сазонова В.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:10 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ №2 Львів Свищ Я.,Сазонова В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.75 | I | Львiвська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
СТЕПАНЕНКОВА Аліна (19.04.1998), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), РУСКАН Тамара-марта (17.07.1999), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.30 | I юн | Львiвська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ХАМУЛА Наталія-вікторія (08.09.1998), РУСКАН Тамара-марта (17.07.1999), МЕХАНЧУК Рената (05.02.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
2:22.44 | I юн | Львiвська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ХАМУЛА Наталія-вікторія (08.09.1998), КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.06 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Львiвська | К | ДЮСШ "Колос" м.Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
59.95 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Львiвська | К | ДЮСШ "Колос" м.Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.3h | I юн | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.96/0.0 | III | 6ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
DNF | з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | ||
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.15 | II | 1ф4 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
58.41 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
59.35 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
59.09 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
59.10 | II | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), НАКОНЕЧНА Олена (13.06.2000), ПЛЕМЯННИК Ірина (16.01.1997), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.28 | III | Львiвська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
КОВАЛЬ Лілія (15.07.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.92 | II | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.41 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
1:01.39 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
1:00.6h | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
1:00.09 | II | 4з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
1:00.51 | II | 5пф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
1:00.13 | II | 3з4 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Львiвська | К | ЛУФК Сазонова В.І.,Сташків М.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.61 | I юн | Львiвська | 6ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), МИГАСЮК Христина (26.05.1998) | ||||||
DNS | Львiвська | ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), БУЧКО Анастасія (05.08.1998), СИРОЇД Марія (24.01.1996), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.7h | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Львiвська | К | КДЮСШ "Колос" Львів Сазонова В.І.,Сташків М.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |