Прізвище: КОВТУН | Прізвище Англ: KOVTUN |
Ім'я: Інна | Ім'я Англ: Inna |
Дата народження: 25.08.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: Вінницька | |
ФСТ: К | |
Клуб: ШВСМ Він | |
Тренери: Мельничук В. М., Чумак О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.01 | 8.10 | 8.01 | 8.03 | 8.10 | ||||
Біг на 200 м | 25.99 | 26.33 | 26.28 | 25.99 | |||||
Біг на 300 м | 41.78 | 41.78 | |||||||
Біг на 400 м | 57.44 | 58.47 | 57.44 | 58.24 | 59.47 | 58.01 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:54.99 | 1:54.99 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.84 | 3:53.86 | 4:00.15 | 3:50.98 | 4:05.61 | 3:43.84 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:24.51 | 5:33.72 | 5:24.51 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.23 | 9.31 | 9.23 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 8.91 | 9.18 | 8.91 | 9.27 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.60/+2.0 | 12.62/+0.2 | 12.75/-1.3 | 12.60/+2.0 | 13.27/-0.3 | |||||
Біг на 200 м | 25.49/-0.6 | 25.53/+1.6 | 25.49/-0.6 | 25.57/-0.6 | 26.15/+0.2 | 26.80/+0.2 | ||||
Біг на 400 м | 57.07 | 58.64 | 57.07 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 47.73 | 47.73 | 49.00 | 49.20 | 50.09 | 48.68 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:46.74 | 3:50.60 | 3:49.89 | 3:56.47 | 3:50.56 | 3:46.74 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:22.11 | 2:22.11 | ||||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.92/+0.4 | 14.93/+0.4 | 14.92/+0.4 | |||||||
Біг на 200 м з/б (0.762) | 29.22/+0.9 | 29.22/+0.9 | ||||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:00.74 | 59.89 | 59.73 | 1:01.91 | 1:00.74 | 1:01.93 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.47 | I | 160/56 | 2--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
59.90 | I | 160/56 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
58.47 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.86 | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 | ||
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | ||
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
57.63 | I | 160/54 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
58.42 | I | 160/54 | 2--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
57.44 | I | 160/53 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.15 | Вінницька | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:00.32 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
59.89 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
1:00.51 | КМС | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.73 | I | Вінницька | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 |
ЯНОВСЬКА Олена (15.02.1990), ДОРОФЄЄВА Анна (16.06.2000), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), КОВТУН Інна (25.08.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.60 | I | Вінницька | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
3:55.18 | I | Вінницька | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 |
КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), КОВТУН Інна (25.08.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.19 | II | 7ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Запорiзька | У | Чумак О.В.,Чернінков С.,Кожарко С.М. | ||||
8.10 | II | 2з3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Запорiзька | У | Чумак О.В.,Чернінков С.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.33 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Запорiзька | У | Чумак О.В.,Чернінков С.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.74 | I | 160/54 | 2--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
58.24 | I | 160/54 | 4пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
58.94 | I | 160/54 | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
59.65 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Запорiзька | У | Чумак О.В.,Чернінков С.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.31 | I | 160/54 | 5з3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.98 | Вінницька | 2ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), КОЛЕСНИЧЕНКО Олена (03.06.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | ||
Вінницька | К | ВДПУ ім. М Коцюбинського Чумак А.І.,Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.13 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 | |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
1:01.53 | КМС | 160/53 | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
1:01.69 | КМС | 8з2 | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 12.07.2019 | |
Вінницька | ||||||
1:00.14 | КМС | 160/53 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
59.89 | КМС | 160/53 | 2з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Вінницька | К | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
59.73 | КМС | 160/53 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Чумак О.В. | ||||
1:03.54 | I | 160/53 | 5ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Вінницька | К | ВДПУ ім. М Коцюбинського Чумак А.І.,Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.00 | I | Вінницька | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.36 | I | Вінницька | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
3:54.95 | I | Вінницька | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), КОВТУН Інна (25.08.1997) | ||||||
3:49.89 | I | Вінницька | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з2 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | ||
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 200 м з/б (0.762) | ||||||
29.22/+0.9 | 3ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | ||
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.98 | КМС | 160/53 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:01.91 | КМС | 160/53 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:03.82 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:03.18 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:02.88 | I | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.20 | I | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), ДОРОФЄЄВА Анна (16.06.2000), КОВТУН Інна (25.08.1997), ЯНОВСЬКА Олена (15.02.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.47 | I | Вінницька | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), КОЛЕСНИЧЕНКО Олена (03.06.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 300 м | ||||||
41.78 | 2ф1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
42.12 | 1з3 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.09 | I | 160/52 | 3--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
59.47 | I | 1з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:00.34 | II | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
59.72 | I | 160/52 | 3ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
DNS | ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.61 | Вінницька | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), МЕЛЬНИЧУК Ольга (20.07.1997), ОНИЩУК Богдана (27.11.1998), КОВТУН Інна (25.08.1997) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:33.72 | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
КОЛОМІЄЦЬ Христина (07.01.1992), КОВТУН Інна (25.08.1997), МЕЛЬНИЧУК Ольга (20.07.1997), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.64 | I | 3ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Вінницька | Вінницька 1,ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Черенков С | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.34 | КМС | 160/51 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:00.74 | КМС | 160/51 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Кожарко С.М.,Черненков С.О. | ||||
1:02.13 | КМС | 159/52 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:03.44 | I | 159/52 | 3з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:05.49 | I | 4ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Вінницька | Вінницька 1,ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Черенков С | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.68 | I | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996) | ||||||
3:50.56 | I | Вінницька | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), КОВТУН Інна (25.08.1997), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), КОБА Джойс (26.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.35 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
26.28 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.21 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
DNS | ф3 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:00.17 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
58.02 | I | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
58.01 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
58.93 | I | 2з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
59.31 | I | 2ф2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.31 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
9.40 | I | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
9.23 | I | 4з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
9.38 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
9.54 | II | 4з2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:54.99 | Вінницька | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ОНИЩУК Богдана (27.11.1998), КОВТУН Інна (25.08.1997), КОЛЬЦОВА Вікторія (22.05.1997), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.84 | Вінницька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), БОСАК Ольга (07.09.1994), КОБА Джойс (26.02.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:24.51 | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), БОСАК Ольга (07.09.1994), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.53/+1.6 | I | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.07 | I | 160/52 | 5з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.09 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:03.57 | I | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:02.93 | I | 3ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Черненков С.О. | |||||
1:03.05 | I | 160/52 | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:01.93 | КМС | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
1:03.22 | I | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Черненков С.О.,Кожарко С.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.09 | I | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), КОВТУН Інна (25.08.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:46.74 | I | Вінницька | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), КОБА Джойс (26.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.01 | II | 159/52 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
8.01 | II | 159/52 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.99 | I | 159/52 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
27.12 | II | 1з4 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
27.00 | II | 3ф2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.21 | I | 1з2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
9.18 | I | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.65/-0.6 | I | 3з4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
12.62/+0.2 | I | 7ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.49/-0.6 | I | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
25.57/-1.2 | I | 2з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.03 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
8.05 | II | 7ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
8.91 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
8.94 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Кожарко С.М.,Янчук С.І.,Ковтун Г | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.2h | II юн | Рівненська | 10ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ХАРКЕВИЧ Оксана (12.11.1997), КОВТУН Інна (25.08.1997), ДІТЛАШОК Анастасія (17.03.1998), БУРА Юлія (24.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.81/-0.7 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
12.75/-1.3 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.69/0.0 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
25.57/-0.6 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
25.71/-0.9 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
25.75/+0.7 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.93/+0.4 | КМС | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
15.07/+0.2 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКіС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М.,Ковтун Г | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.68 | I | Рівненська | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ЗАХАРЧУК Леся (16.02.1995), КАРПЮК (КЛИМЮК) Катерина (02.06.1995), ГРИЦЮТА Анастасія (08.08.1995), КОВТУН Інна (25.08.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.20 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Рівненська | МОН | ОСДЮШОР Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
8.10 | II | 4пф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Рівненська | МОН | ОСДЮШОР Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.32 | II | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Рівненська | МОН | ОСДЮШОР Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
9.27 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Рівненська | МОН | ОСДЮШОР Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.36/0.0 | II | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Рівненська | МОН | ДЮСШ м.Костопіль Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
12.91/+0.6 | II | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Рівненська | МОН | ДЮСШ м.Костопіль Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
13.00/0.0 | II | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Рівненська | МОН | ДЮСШ м.Костопіль Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
12.60/+2.0 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
12.60/+1.7 | I | 3пф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
12.72/+1.7 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | ||
Рівненська | МОН | ДЮСШ м.Костопіль Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
26.42/-2.1 | II | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Рівненська | МОН | ДЮСШ м.Костопіль Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
26.21/-0.6 | I | 4пф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
26.15/+0.2 | I | 2з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.3h/0.0 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
14.92/+0.4 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
15.23/+1.7 | I | 4з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Кожарко С.М.,Ковтун Г,Янчук С.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.22 | II юн | Рівненська | 12ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ХАРКЕВИЧ Оксана (12.11.1997), КОВТУН Інна (25.08.1997), ОМЕЛЯНОВА Ірина (24.01.1998), ДУЦЬ Марина (17.07.1997) | ||||||
2:22.11 | I юн | Рівненська | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ПРОЦО Інна (01.03.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), КОНСТАНТИНОВА Катерина (12.01.1996), ДУЦЬ Марина (17.07.1997) | ||||||
2:27.1h | II юн | Рівненська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ПРОЦО Інна (01.03.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), КОНСТАНТИНОВА Катерина (12.01.1996), ДУЦЬ Марина (17.07.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.0h/0.0 | II | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М. | ||||
13.27/-0.3 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М. | ||||
13.0h/0.0 | II | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.18/0.0 | II | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М. | ||||
26.80/+0.2 | II | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Рівненська | МОН | КОЛІФКС Рвн Янчук С.І.,Кожарко С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |