Прізвище: ШУЛЬГА | Прізвище Англ: SHULHA |
Ім'я: Вячеслав | Ім'я Англ: Vyacheslav |
Дата народження: 24.05.1998 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.35 | 7.35 | 7.63 | ||
Біг на 200 м | 23.25 | 23.50 | 23.25 | 24.45 | 25.23 |
Біг на 400 м | 51.44 | 51.44 | 56.73 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:33.26 | 1:33.26 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.91 | 3:18.91 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:30.97 | 4:30.97 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.56/+0.2 | 11.56/+0.2 | 12.54/-0.9 | |||
Біг на 200 м | 23.15/+1.6 | 23.15/+1.6 | 23.59/0.0 | 23.54/0.0 | 24.34/-0.4 | |
Біг на 400 м | 50.98 | 50.98 | 52.60 | 55.15 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 43.38 | 43.38 | 43.81 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:15.10 | 3:15.10 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.24 | 2:09.50 | 2:01.24 | 2:07.50 | 2:05.28 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.50 | I | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNF | з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | ||
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.73 | I | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNS | ф6 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | ||
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
51.46 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
51.44 | I | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
53.20 | II | 2з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм. Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:33.26 | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ПАНЦЮК Дмитро (02.05.2000), ЛУЦЕНКО Дмитро (29.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.91 | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), ДЗЮБЕНКО Назарій (27.09.1990), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ЯРКО Роман (06.11.1989) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:30.97 | Житомирська | 2ф3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), ЯРКО Роман (06.11.1989), КОВАЛЬ Василь (11.11.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.15/+1.6 | II | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.94 | II | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
50.98 | II | 6ф5 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Денисов М.І. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNS | Житомирська | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
ВІТЕНКО Єгор (07.08.1999), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ПЕРЕВОЗНИК Віктор (17.10.1999), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997) | ||||||
43.38 | II | Житомирська | 6ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ЛУЦЕНКО Дмитро (29.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:15.10 | КМС | Житомирська | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЗЮБЕНКО Назарій (27.09.1990), ЯРКО Роман (06.11.1989), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNF | 186/74 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
7.40 | III | 186/72 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
7.35 | III | 186/72 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
7.45 | III | 3з18 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.25 | I | 186/74 | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
24.12 | I | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
23.97 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 | ||
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
DNF | ф5 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | ||
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
ЗІНЧУК Іван (27.09.1997), НАЗАРЧУК Андрій (08.01.1997), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.4h | Житомирська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
ЛУЦЕНКО Дмитро (29.04.1998), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998), СТРУТИНСЬКИЙ Владислав (05.04.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.7h | II | 186/70 | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | ||
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
23.59/0.0 | II | 186/70 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.60 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.50 | III юн | Житомирська | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ЛУЦЕНКО Дмитро (29.04.1998), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), КУХАРЧУК Олексій (03.06.1999) | ||||||
DNS | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 | |
ЛУЦЕНКО Дмитро (29.04.1998), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), КУХАРЧУК Олексій (03.06.1999), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.63 | III | 4з10 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.45 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Житомирська | ф5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), СТРУТИНСЬКИЙ Владислав (05.04.1999), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.88/+0.6 | III | 1з8 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
11.68/+0.5 | II | 8пф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
11.56/+0.2 | II | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.79/-1.3 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
24.19/-0.6 | III | 4з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
23.69/+0.3 | II | 3з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
23.54/0.0 | II | 1ф14 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.81 | II | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
КОС Андрій (01.06.1995), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:01.24 | III | Житомирська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), КОВАЛЬЧУК Владислав (31.01.1997), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998) | ||||||
DQ 170.19 | Житомирська | ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), КОВАЛЬЧУК Владислав (31.01.1997), УЛЬЯНОВ Борис (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.23 | II | 3з8 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.73 | III | 3з9 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.34/-0.4 | III | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.15 | III | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.50 | II юн | Житомирська | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), ЯРЕМЕНКО Андрій (21.06.1997), КОВАЛЬЧУК Дмитро (20.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.54/-0.9 | I юн | 7з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | з7 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.28 | I юн | Житомирська | 14ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ШУЛЬГА Вячеслав (24.05.1998), СОКІРКО Дмитро (17.01.1995), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), МАЙСТРЕНКО Олександр (24.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |