Прізвище: ЄМЕЛЬЯНЕНКО | Прізвище Англ: YEMELYANENKO |
Ім'я: Даніїл | Ім'я Англ: Daniyil |
Дата народження: 17.01.1995 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.91 | 6.91 | 7.15 |
Біг на 200 м | 22.07 | 22.07 | 22.97 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.82/+0.3 | 11.10/-1.4 | 10.82/+0.3 | 11.16/0.0 |
Біг на 200 м | 21.86/+1.7 | 22.01/-0.5 | 21.86/+1.7 | 22.31/+0.5 |
Естафетний біг 4х100 м | 40.55 | 42.10 | 40.55 | 42.59 |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:59.69 | 1:59.69 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з5 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | ||
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Бодров В.В.,Бодрова Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.98 | I | 3ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Харкiвська | Бодрови Н.Д., Переясловець | |||||
7.00 | I | 4пф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
7.03 | I | 3з4 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
6.91 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
7.00 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
6.99 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
6.99 | I | 4з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.23 | КМС | 1ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Харкiвська | Бодрови Н.Д., Переясловець | |||||
22.07 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.42 | КМС | 1з11 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.12/-0.6 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
11.13/-0.5 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
11.10/-1.4 | I | 3з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.38/0.0 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.01/-0.5 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.38/+0.3 | I | 1з12 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Хрк Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переясловець Л.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.30 | II | Харкiвська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ДАЮК Артем (24.01.1999), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), РЕВЕНКО Олександр (14.05.1996), ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан (16.11.1995) | ||||||
42.10 | КМС | Харкiвська | 4ф3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
ГОРБАЧОВ Павло (14.12.1991), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), ПШІНИК Андрій (23.05.1992), МАРЧЕНКО Олексій (07.03.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
Харкiвська | МОН | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
7.15 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
7.19 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф6 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | ||
Харкiвська | МОН | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.97 | I | 2з14 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
24.01 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.24/-0.1 | I | 6з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
10.82/+0.3 | КМС | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
10.87/+1.2 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.20/-1.4 | I | 5з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.49/+0.2 | I | 5пф3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
22.24/+1.3 | КМС | 3з6 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Харкiвська | Д | ОШВСМ Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
21.86/+1.7 | КМС | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
21.99/+0.5 | КМС | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
22.50/-0.1 | I | 3з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
40.55 | МС | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
ПЕРЕСТЮК Руслан (22.04.1991), УСТИМЕНКО Олександр (01.06.1993), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), БОДРОВ Ігор (09.07.1987) | ||||||
41.69 | КМС | Україна | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
КРАВЦОВ Роман (18.05.1995), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ПОЛОВИЦЯ Олег (13.05.1994), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995) | ||||||
43.29 | II | Харкiвська | 8ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
ПРИСТАВКА Богдан (28.12.1994), УСТИМЕНКО Олександр (01.06.1993), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), ГОРБАЧОВ Павло (14.12.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.9h/0.0 | I | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
10.9h/+1.3 | I | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
11.39/-2.7 | II | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
11.16/0.0 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
11.46/-0.4 | II | 6з3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.22/0.0 | I | 1з5 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.22/+1.1 | I | 5пф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.31/+0.6 | I | 1з4 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.34/-1.0 | I | 1пф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
11.23/-0.8 | I | 3ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.70/0.0 | I | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.31/+0.5 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переясловець Т. | ||||
22.73/-1.5 | I | 5з7 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
22.74/-0.3 | I | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
22.50/-0.1 | I | 3пф3 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
22.74/0.0 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
DNF | з5 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Бодрови В.В. та Н.Д.,Переяславець Т.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.59 | I | Харкiвська | 12ф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
ПЕРЕСТЮК Руслан (22.04.1991), УСТИМЕНКО Олександр (01.06.1993), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), ГОРБАЧОВ Павло (14.12.1991) | ||||||
44.57 | II | Харкiвська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ОСІНКІН Олександр (18.02.1993), УСТИМЕНКО Олександр (01.06.1993), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), СЕРГІЄНКО Вадим (20.05.1994) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
1:59.69 | II | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
МУРОВАЙЛО Роман (12.02.1995), РЕВЕНКО Олександр (14.05.1996), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), КОЛІСНИК Тарас (24.12.1995) | ||||||
2:05.77 | I юн | Харкiвська | 16ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
КОНОНИХІН Олександр (26.03.1996), ТЕСЛЕНКО Володимир (28.06.1996), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), КОЛІСНИК Тарас (24.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |