ВЛАСЕНКО Антон
Прізвище: ВЛАСЕНКОПрізвище Англ: VLASENKO
Ім'я: АнтонІм'я Англ: Anton
Дата народження: 23.01.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.52 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
23.88 3з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
Біг на 400 м
53.51 3--Пре-кваліфікація-7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
52.80 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 60 м з/б (0.990)
9.22 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.52 II 196/80 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
23.88 I 196/78 3з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
53.51 II 196/80 3--Пре-кваліфікація-7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
52.80 II 196/78 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Біг на 60 м з/б (0.990)
9.22 III 196/78 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х400 м
3:29.51  Черкаська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020
КАЛИУШКО Олександр (02.05.2001), КОЛЕСНІКОВ Андрій (28.12.2002), ВЛАСЕНКО Антон (23.01.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.97/+1.8 III 196/74 7ф3 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Черкаська ЧНУ     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
54.79 III 196/75 5з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
DNS з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м з/б (0.914)
1:06.10 I юн 196/75 5з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
1:00.88 III 196/73 6з1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
59.87 II 196/74 3ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.
1:02.09 III 196/74 8ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Черкаська ЧНУ     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х400 м
3:35.50 III  Черкаська 6ф2 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ВЛАСЕНКО Антон (23.01.2001), ЮНАК Дмитро (28.06.2001), ХАРКІВСЬКИЙ Вадим (31.10.1994)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)