МАРИНЧЕНКО Олександра
Прізвище: МАРИНЧЕНКОПрізвище Англ: MARYNCHENKO
Ім'я: ОлександраІм'я Англ: Oleksandra
Дата народження: 26.03.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗКОР "КОЛІФКС"
Тренери: Зайцев В. О., Гаман Л. Л., Коваленко О. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.69/-2.2 III 163/53 5ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Коваленко О.В.
Біг на 400 м
1:00.44 II 163/53 3ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Коваленко О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:23.81 II юн  Київська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.1h I юн  Київська 3ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
МЕЛЬНИЧЕНКО Юлія (11.07.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.56 II юн  Київська 3ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Анастасія (19.07.2002), КРАВЧУК Юлія (17.06.2003), МЕЛЬНИЧЕНКО Юлія (11.07.2002), МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)