РАМАТОВА Мілена
Прізвище: РАМАТОВАПрізвище Англ: RAMATOVA
Ім'я: МіленаІм'я Англ: Milena
Дата народження: 04.11.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Запорізька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.67 6пф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
8.70 6з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
28.51 4з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
1:05.59 4з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.67 III 178/60 6пф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
8.70 III 178/60 6з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Біг на 200 м
28.51 III 178/60 4з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Біг на 400 м
1:05.59 III 178/60 4з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.63/-1.1 III 178/58 4з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
13.21/+0.8 II 178/58 5з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Запорiзька ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Біг на 200 м
27.95/+0.9 III 178/58 3з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
27.37/+1.6 II 178/58 4з5 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
27.83/+0.4 III 178/58 2ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Запорiзька ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Біг на 400 м
1:04.22 III 178/58 4з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Запорiзька МОН ДЮСШ №10 Зпр     Тиховська Л.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.81 II юн  Запорiзька 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), РАМАТОВА Мілена (04.11.2002), ЦВЕТКОВА Тетяна (20.08.2003), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)