Прізвище: ТКАЧ | Прізвище Англ: TKACH |
Ім'я: Аліна | Ім'я Англ: Alina |
Дата народження: 26.12.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
Клуб: ШВСМ Сум | |
Тренери: Мірошниченко О. М., Мірошниченко С. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 2000 м | 11:02.36 | 11:02.36 | 13:11.94 | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 14:53.37 | 14:53.37 | 15:00.30 | 14:55.71 | 15:53.26 | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | 24:38.98 | 24:38.98 | 25:51.52 | 25:24.11 | 26:00.36 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Крос 1 км | 4.11 | 4.11 | |||||||||
Спортивна ходьба 2 км | 10:46 | 9:51 | 10:46 | ||||||||
Спортивна ходьба 3 км | 15:40 | 15:40 | 15:50 | 17:15 | |||||||
Спортивна ходьба 5 км | 24:40 | 24:40 | 26:42 | 25:36 | |||||||
Спортивна ходьба 10 км | 51:47 | 51:47 | 51:58 | 52:33 | |||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:49:53 | 2:07:40 | 1:49:53 | ||||||||
Спортивна ходьба 2000 м | 9:47.56 | 9:47.56 | |||||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 14:32.10 | 14:32.10 | 15:34.59 | 16:22.41 | |||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 25:21.95 | 25:57.71 | 25:54.80 | 25:21.95 | 26:18.10 | 26:49.69 | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | 1:02:31.25 | 1:02:31.25 | 52:03.37 | 57:27.74 | 53:09.51 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
1:02:31.25 | III | 180/62 | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:22.51 | I | 178/65 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
24:38.98 | КМС | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби пам'яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 18.12.2021 | |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
2:07:40 | III | 179/65 | жін-2 мол-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км та 35 км серед дорослих. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед спортсменів різних вікових груп | Івано-Франківськ | 15.10.2022 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | ||
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:50:44 | I | 178/63 | жін-4 мол-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
1:49:53 | I | 170/62 | 8 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20км серед дорослих та молоді | Суми | 06.06.2021 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
DNS | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |||
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
DNS | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |||
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:57.71 | I | 178/62 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Сумська | ШВСМ Сум Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
52:03.37 | I | 178/62 | 1ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Сумська | СумДУ Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | ||
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:53.37 | I | 178/64 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:05.63 | I | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Сумський р-н Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
25:51.52 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Сумська | ОДЮСШ Мірошничеко С,Мірошніченко О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
51:47 | I | юнр-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
54:41 | I | 7 | Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби | Івано-Франківськ | 14.03.2020 | |
Сумська | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:54.80 | I | 8ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
57:27.74 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:24.11 | I | 177/62 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
26:27.1h | I | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Мірошничеко С,Мірошниченко О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
24:40 | КМС | 5 | Міжнародні змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби "Луцька десятка" | Луцьк | 30.06.2019 | |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
54:21 | I | 178/64 | 2 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
53:10 | I | 26 | Кубок Європи зі спортивної ходьби | Алітус | 19.05.2019 | |
Сумська | ||||||
52:06 | I | 6 | Чемпіонат ABAF зі спортивної ходьби | Александруполіс | 20.04.2019 | |
Сумська | ||||||
51:58 | I | 177/63 | юнр-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | 177/60 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2019 | ||
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
53:09.51 | I | 177/60 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:12.57 | I | 177/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
15:00.30 | I | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Сумський р-н Мірошничеко С,Мірошниченко О | |||||
15:04.8h | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | |
Сумська | ОДЮСШ Мірошничеко С,Мірошниченко О | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:00.36 | I | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
26:42 | I | 177/61 | дів-2 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 20.10.2018 |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
55:48 | II | 34 | Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби | Тайцан | 06.05.2018 | |
Сумська | ||||||
52:33 | I | 177/53 | юнр-3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 10.03.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:32.10 | КМС | 177/57 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:55.31 | I | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
25:21.95 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 | ||
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
53:58.5h | I | 170/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:55.71 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошниченко О | ||||
14:57.16 | I | 172/50 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Сумська | Освіта | ОДЮСШ Мірошниченко О,Мірошничеко С | ||||
15:02.35 | I | 172/50 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мирошниченко В.М.,Мирошниченко С | ||||
15:00.05 | I | 1ф | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | Сумський р-н Мірошничеко С,Мірошниченко О | |||||
15:00.67 | I | 2ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошниченко Олена,Мірошничеко С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
26:22 | I | дів-2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 14.10.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
25:36 | I | 170/50 | дів-1 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 11.03.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошніченко О.,Мірошниченко С | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:04.2h | I | 174/53 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О,Мірошничеко С | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:42.80 | I | 173/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мирошниченко О,Мирошниченко С | ||||
26:18.10 | I | 175/52 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мирошниченко О,Миошниченко С |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:53.26 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С | ||||
16:13.80 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мирошниченко О,Мирошниченко С | ||||
16:41.78 | II | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | |
Сумська | МОН | Сумський р-н Мірошніченко О. | ||||
16:00.35 | II | 1ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко Олена,Мірошничеко С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
4.11 | II юн | 9ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мирошниченко О | ||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
9:51 | I | дів-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 05.03.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С,Мірошніченко О. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:40 | I | 2 | Командний чемпіонат України серед молоді, юніорів, юнаків (спортивна ходьба). XX Міжнародні змаганння "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"" | Івано-Франківськ | 15.10.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С,Мірошниченко О | ||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
9:47.56 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби | Мукачево | 29.10.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С,Мірошниченко О | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:58.49 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошніченко О. | ||||
15:34.59 | I | 170/50 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошніченко О. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:49.69 | II | 170/50 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мирошниченко О,Мирошниченко С |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
11:02.36 | 1ф1 | Фінал Кубку України та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 24.12.2014 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошніченко О.,Мирошниченко С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
10:46 | I юн | 160/38 | дів-10 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба) | Івано-Франківськ | 14.03.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошничеко С,Мірошніченко О. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:50 | II | 1 | Чемпіонату України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба). XIX міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю зарубіжн | Івано-Франківськ | 17.10.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мирошниченко С,Мірошніченко О. | ||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:06.9h | I | 164/44 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики (спортивна ходьба 10 км)-ІІ етап. Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби на 10 км | Мукачево | 30.10.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошниченко Олена,Мірошничеко С | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:22.41 | II | 1ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О | ||||
16:27.0h | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошніченко О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
11:25.9h | 2ф1 | Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь ОЧ В.Голубничого | Суми | 22.12.2013 | ||
Сумська | ОДЮСШ Мірошніченко О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
17:15 | III | 154/36 | дів-8 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошніченко О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
13:11.94 | II юн | 1ф1 | Всеукраїнські змаганя зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 22.12.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко Олена (01.03.1977) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |