ВАСИЛЬКІВ Максим
Прізвище: ВАСИЛЬКІВПрізвище Англ: VASYLKIV
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 26.01.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ Трн
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.85 5двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
Штовхання ядра 4 кг
12.55 11двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
Двоборство 60м + Ядро
809 15 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання диска 1 кг
26.51 16ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.85 III юн 5двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
Штовхання ядра 4 кг
12.55 I юн 11двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
11.72 12.55 11.78
Двоборство 60м + Ядро
809 15 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
12.55 8.85
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
26.51 III юн 195/95 16ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
X 25.06 26.51

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.84 II юн 190/93 4двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
Штовхання ядра 4 кг
11.28 I юн 190/93 19двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
X 10.14 11.28
Двоборство 60м + Ядро
737 190/93 15 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
11.28 8.84

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
DNS ф Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 09.11.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
25.61 III юн 195/92 24ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
X X 25.61
26.58 III юн 190/95 21кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
25.89 26.58 25.32
24.38 197/97 17ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
22.83 X 24.38
Штовхання ядра 4 кг
11.30 I юн 195/92 22ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
11.24 11.30 11.10
10.64 II юн 190/93 27кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
10.64 10.40 10.34

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)