КОЛОМІЄЦЬ Едуард
Прізвище: КОЛОМІЄЦЬПрізвище Англ: KOLOMIIETS
Ім'я: ЕдуардІм'я Англ: Eduard
Дата народження: 09.09.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
5.52 16ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.52 I юн 180/65 16ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.,Приймак В.О.
5.29 5.38 5.52
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.55 II юн 180/65 3двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
Штовхання ядра 4 кг
10.73 II юн 180/65 24двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
X 10.53 10.73
Двоборство 60м + Ядро
709 180/65 18 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
10.73 8.55

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання списа 700 гр
NM 185/75 кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.
X X X
Метання списа 600 гр
34.80 II юн 180/69 14ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.
34.80 31.28 29.04
34.42 II юн 180/70 16ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
30.45 34.42 27.20
35.88 II юн 180/70 10кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
35.88
Штовхання ядра 5 кг
10.65 II юн 180/75 23кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.
10.65 X 10.51
10.58 II юн 18ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
X 10.18 10.58
Штовхання ядра 4 кг
DNS ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)