НАВРОЦЬКИЙ Олексій
Прізвище: НАВРОЦЬКИЙПрізвище Англ: NAVROTSKYI
Ім'я: ОлексійІм'я Англ: Oleksii
Дата народження: 21.02.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ Трн
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.40 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
Штовхання ядра 4 кг
13.12 8двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
Двоборство 60м + Ядро
900 6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання списа 600 гр
40.07 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.40 I юн 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
Штовхання ядра 4 кг
13.12 I юн 8двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
12.68 12.57 13.12
Двоборство 60м + Ядро
900 6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
13.12 8.40
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання списа 600 гр
40.07 I юн 170/65 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
37.53 37.64 39.23 40.07 X 32.93

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.37 I юн 170/68 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
Штовхання ядра 4 кг
11.20 I юн 170/68 21двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
11.20 9.48 8.67
Двоборство 60м + Ядро
800 170/68 9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
11.20 8.37

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання списа 700 гр
39.07 I юн 170/65 8кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
30.82 39.07 34.09
36.78 I юн 170/65 10ф Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
X X 36.78
Метання списа 600 гр
41.33 III 173/65 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
37.07 X 41.33 38.59 39.22 X
41.26 III 173/65 10ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
40.20 32.29 41.26
37.25 I юн 170/63 13ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
34.89 35.72 37.25
33.55 II юн 170/63 17кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
33.55
35.66 II юн 170/60 Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука Кам'янець-Подільський 18.04.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
35.66 33.88 25.23 33.74 25.30 35.66
35.71 II юн 170/65 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
32.05 35.71 X 33.15 33.50 X
Штовхання ядра 4 кг
13.27 I юн 175/79 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
13.27 13.06 X X 13.16 X
13.11 I юн 173/65 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.,Дахновський Л.в
12.83 13.11 11.53 12.82

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання списа 600 гр
32.80 II юн Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 09.11.2018
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
X 30.34 30.15 27.50 32.80 30.19
34.47 II юн 170/60 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
X 29.97 34.47
29.83 II юн 170/59 13ф Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
29.83 29.18 27.95
29.05 II юн 12ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2018
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
29.05 20.03 X
Штовхання ядра 4 кг
13.15 I юн Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 10.11.2018
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Шмуляєва Г.М.
11.15 13.15 12.49 12.47 12.46 12.73

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)