БІЛАВЕНКО Олександр
Прізвище: БІЛАВЕНКОПрізвище Англ: BILAVENKO
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 01.11.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Потрійний стрибок
12.04 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
12.04 I юн 180/65 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.
11.65 X 12.04 11.60
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.18 I юн 180/66 5двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
Потрійний стрибок
10.70 III юн 180/66 12двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
10.56 10.70 10.70
Двоборство 60м + Потрійний
964 180/66 9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
8.18 10.70

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.24/+0.6 II юн 180/66 22ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
5.24/+0.6 5.14/+1.0 5.20/+2.8
5.44/+0.5 I юн 180/66 24кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
5.17/+1.4 5.44/+0.5 5.06/0.0
5.66/0.0 I юн 180/66 9кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
5.55/0.0 5.66/0.0 5.59/+0.6
5.61/+3.0 I юн 180/66 11ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
5.61/+3.0 5.54/+1.3 5.35/+0.7
4.86/0.0 II юн 46ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
4.65/0.0 X/+0.1 4.86/0.0 4.61/0.0
Потрійний стрибок
11.56/+0.7 II юн 180/66 11ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
11.56/+0.7 X/-3.8 11.16/-1.8
11.47/+0.6 II юн 180/66 21кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
X/+1.0 11.20/+1.1 11.47/+0.6
11.84/+1.3 I юн 180/66 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
11.60/+0.5 11.84/+1.3 11.44/+0.3 X/+1.2 11.59/0.0 X/0.0
11.39/+0.2 II юн 180/66 9кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
X/0.0 X/+1.9 11.39/+0.2
NM 180/66 ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
X/0.0 X/0.0 X/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)