ЯНЕНКО Віктор
Прізвище: ЯНЕНКОПрізвище Англ: YANENKO
Ім'я: ВікторІм'я Англ: Viktor
Дата народження: 28.04.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Одеська
ФСТ: МОН
Клуб: ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
NM ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
6.49 5кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Потрійний стрибок
13.52 10ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
13.38 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
NM 176/64 ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
X X X
6.49 II 176/64 5кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
6.27 6.38 6.49
Потрійний стрибок
13.52 II 178/64 10ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
13.42 X 13.52
13.38 II 178/64 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
13.38 X X
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.94 III 174/69 8двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
Стрибки у довжину
6.16 III 174/69 2двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
X 5.14 6.16
Двоборство 60м + Довжина
1302 174/69 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
6.16 7.94

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.37/0.0 I юн 176/61 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів смт. Лазурне 12.10.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
Біг на 200 м
DNS ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
Стрибки у довжину
5.16/0.0 176/61 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків смт. Лазурне 13.10.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
5.10/0.0 5.10/0.0 5.16/0.0
6.17/+0.7 III 176/61 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
X/+2.7 6.13/+1.5 6.14/0.0 6.17/+0.7
6.50/+1.5 II 175/65 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
6.50/+1.5 X/+2.0 X/+2.4 — 6.36/+1.8 6.37/+1.9
5.82/+0.3 III 175/65 5кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
5.82/+0.3
6.13/0.0 III 174/66 17ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м. Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
6.07/+3.6 X/0.0 X/+0.4 6.13/0.0
993 176/61 1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів смт. Лазурне 12.10.2019
 Одеська МОН ДС "Шкільний" м.Чорноморськ Одс     Полінков С.М.,Стаднюк О.О.
12.37/0.0 5.16/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.41  Одеська 18ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
СТАДНЮК (ШИШЛЮК) Нікіта (17.04.2003), ЯНЕНКО Віктор (28.04.2004), МАЛИНОВСЬКИЙ Євгеній (21.12.2002), УСЕНКО Дмитро (17.01.2005)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)