БОНДАР Олександр
Прізвище: БОНДАРПрізвище Англ: BONDAR
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 08.04.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Нечипорук І. А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.44 5з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.47 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.56 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.58 5пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.61 2з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
23.62 4з17 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DQ 163.3 пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
23.93 2з12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
23.93 1з13 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.44 II 172/62 5з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
7.47 II 172/62 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
7.56 II 172/62 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
7.58 II 172/63 5пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
7.61 II 172/63 2з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
Біг на 200 м
23.62 I 172/62 4з17 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
DQ 163.3 172/62 пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
23.93 I 172/62 2з12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
23.93 I 172/69 1з13 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 163,3  Рівненська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
МУЗА Максим (26.08.2001), ТОВКАЧ Тарас (24.09.2003), ЛЕГКИЙ Максим (07.11.2002), БОНДАР Олександр (08.04.2004)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.70  Рівненська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), ДІДУХ Вадим (22.04.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.61 II 174/62 4двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Стрибки у довжину
6.04 III 174/62 5двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
6.04 X X
Двоборство 60м + Довжина
1405 174/62 4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
6.04 7.61

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.76/+0.4 III 174/59 1з4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
11.67/-0.4 II 174/59 2ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
11.79/+0.7 III 174/58 7ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
11.84/-0.5 III 174/58 2з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
Біг на 200 м
23.20/+1.4 II 174/59 2ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
23.26/+1.5 II 174/58 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
23.93/+0.2 III 174/58 1кв10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
Стрибки у довжину
4.82/0.0 II юн 174/58 22кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Рівненська У ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.
X/0.0 4.82/0.0 X/+0.3
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.53 II юн  Рівненська 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
СЕМЕНЮК Вадим (05.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), САМОЛЮК Дмитро (02.06.2004), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)