НЕГЕР Тетяна
Прізвище: НЕГЕРПрізвище Англ: NEHER
Ім'я: ТетянаІм'я Англ: Tetiana
Дата народження: 12.06.2005 Стать: Ж
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2020 2019
Біг на 800 м2:37.762:37.762:38.98
Біг на 1500 м5:25.505:25.50
Двоборство 800м + 1500м12551255

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:37.76 III 155/40 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Артеменко (Мельник) Я.Ю.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:38.98 III 145/39 3двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
Біг на 1500 м
5:25.50 III 145/39 4двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
Двоборство 800м + 1500м
1255 145/39 13 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Артеменко (.Я.
5:25.50 2:38.98

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
DNF 161/55 ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
DNF 166/50 ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)