Прізвище: РЕВЕРА | Прізвище Англ: REVERA |
Ім'я: Максим | Ім'я Англ: Maksym |
Дата народження: 27.07.1999 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2018 | 2017 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.21 | 7.25 | 7.23 | 7.21 | 8.73 |
Біг на 200 м | 23.00 | 23.55 | 23.00 | 30.24 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:32.25 | 1:32.25 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.19/+1.6 | 11.19/+1.6 | 11.48/+1.0 |
Біг на 200 м | 23.00/+1.5 | 23.00/+1.5 | 23.91/+1.4 |
Естафетний біг 4х100 м | 43.12 | 43.12 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:30.48 | 3:30.48 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:02.23 | 2:02.23 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.28 | II | 3з3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
7.25 | II | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.23 | I | 8ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
7.27 | II | 2з6 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.55 | I | 3ф11 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.22 | I | 178/70 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Суми Гудим М.П.,Гудим С.,Філенко Г.Т. | ||||
7.29 | II | 178/70 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.,Філенко Г.Т. | ||||
7.27 | II | 4ф2 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
7.22 | I | 3з10 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
7.21 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим П,Гудим С. | ||||
7.29 | II | 1з6 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим П,Гудим С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.05 | I | 178/70 | 1в4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Суми Гудим М.П.,Гудим С.,Філенко Г.Т. | ||||
23.21 | I | 178/70 | 1з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.,Філенко Г.Т. | ||||
23.27 | I | 178/70 | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.,Філенко Г.Т. | ||||
23.00 | КМС | 3ф8 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
23.32 | I | 2ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим П,Гудим С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:32.25 | Сумська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (27.07.1999), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.45/-2.4 | II | 178/70 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
11.38/+0.7 | II | 178/70 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
10.9h/0.0 | I | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
11.0h/0.0 | КМС | 1з1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
11.19/+1.6 | I | 177/70 | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
11.18/+2.2 | I | 177/70 | 2з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
11.55/-0.8 | II | 6з2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Сумська | Суми-2,СумДУ Гудим М.П.,Гудим С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 177/70 | пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
23.00/+1.5 | I | 177/70 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
22.6h/0.0 | I | 2ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 12.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
23.19/-2.1 | II | 177/70 | 6ф6 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В.,Філенко Г.Т. | ||||
23.26/-0.1 | II | 6ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Сумська | Суми-2,СумДУ Гудим М.П.,Гудим С. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Сумська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 | |
ЖИДОК Денис (30.05.1999), РЕВЕРА Максим (27.07.1999), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998) | ||||||
43.19 | II | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (27.07.1999), НІКОНЕНКО Антон (29.10.1998), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) | ||||||
43.12 | I | Сумська | 2ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (27.07.1999), КОРЕЦЬКИЙ Олексій (28.03.1995), СОКОРЕНКО Андрій (13.03.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:30.48 | II | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
РЕВЕРА Максим (27.07.1999), ЖИДОК Денис (30.05.1999), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.48/+1.0 | II | 1з5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
11.55/+1.4 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.91/+1.4 | III | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:02.23 | III | Сумська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (27.07.1999), СЕРДЮК Юрій (07.06.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.73 | 5з6 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | МОН ОДЮСШ м.Суми | ||||
Біг на 200 м | ||||||
30.24 | 5з8 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | МОН ОДЮСШ м.Суми |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |