Прізвище: ПАСМОР | Прізвище Англ: PASMOR |
Ім'я: Максим | Ім'я Англ: Maksym |
Дата народження: 06.02.1998 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.52 | 7.52 | 7.97 | ||||
Біг на 200 м | 22.53 | 22.53 | |||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | 8.30 | 8.39 | 8.30 | 9.04 | |||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 8.42 | 8.42 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.33/-0.1 | 11.33/-0.1 | 11.55/+1.6 | |||||
Біг на 200 м | 22.42/+0.4 | 22.42/+0.4 | 22.75/+1.9 | 23.33/0.0 | 23.67/+0.9 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 43.30 | 44.92 | 43.30 | 43.81 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:02.59 | 2:02.59 | 2:03.00 | |||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | 14.89/+0.8 | 14.89/+0.8 | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 15.00/+0.1 | 15.00/+0.1 | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 14.97/+0.7 | 15.04/+1.0 | 14.97/+0.7 | 15.67/+0.4 | 17.07/-0.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.72 | КМС | 183/76 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
22.53 | КМС | 183/76 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
22.54 | КМС | 183/76 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
22.99 | КМС | 183/77 | 3ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
DNS | з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. | ||||
8.69 | I | 183/76 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.39 | КМС | 184/77 | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.41 | КМС | 184/77 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
8.41 | КМС | 183/75 | 4ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.30 | КМС | 183/75 | 4з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.38 | КМС | 183/75 | 5з3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.46 | КМС | 183/75 | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
8.55 | I | 4з2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Харкiвська | КСДЮШОР "Динамо" Хрк ,Соколов Л.М. | |||||
8.56 | I | 6ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Харкiвська | КСДЮШОР "Динамо" Хрк ,Соколов Л.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.42/+0.4 | I | 183/77 | 3з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | ||||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
14.95/+0.3 | КМС | 183/77 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
14.89/+0.8 | КМС | 183/77 | 4ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
15.36/-0.1 | I | 5з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. | ||||
DNF | ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. | ||||
15.20/0.0 | I | 3з2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
Харкiвська | Д | ХНМУ Костоглодов О.Є. | ||||
14.95/+2.0 | КМС | 6ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
Харкiвська | Д | ХНМУ Костоглодов О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.92 | III | Харкiвська | 5ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧОРНИЙ Анатолій (13.02.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ІСАЧЕНКОВ Ярослав (02.03.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
9.04 | II | 185/75 | 7з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.47/-0.6 | II | 5з4 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
11.33/-0.1 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.75/+1.9 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
22.78/+1.5 | I | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.30 | II | Харкiвська | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
СУПРУН Роман (29.12.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), МАТЯШУК Андрій (10.12.1997), КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир (23.01.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.56 | I | 183/74 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Костоглодов О.,Соколов Л. | ||||
8.42 | КМС | 183/74 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Костоглодов О.,Соколов Л. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNF | Харкiвська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
РЕЗАНКОВ Сергій (04.02.1998), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
15.00/+0.1 | КМС | 183/74 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. | ||||
15.48/+2.8 | I | 183/74 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.Є.,Соколов Л.М. | ||||
15.14/+1.4 | I | 183/75 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.,Соколов Л. | ||||
15.35/-1.3 | I | 183/75 | 3з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Костоглодов О.,Соколов Л. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.81 | II | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), КАСЬЯНОВ Руслан (13.10.1999), РОМАНЕЦЬ Руслан (03.01.1999), ПАСМОР Максим (06.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.58/-0.6 | II | 183/67 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.04/+1.0 | I | 183/67 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Соколов Л.,Костоглодов О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.33/0.0 | II | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
14.97/+0.7 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Хрк Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
14.98/+0.8 | I | 3з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Хрк Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.18/+0.8 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.13/+1.2 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.92 | I юн | Харкiвська | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ДАЮК Артем (24.01.1999), СУПРУН Роман (29.12.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) | ||||||
2:02.59 | III | Харкiвська | 6ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ДАЮК Артем (24.01.1999), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ІЧАНСЬКИЙ Віталій (16.11.1997), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.52 | III | 5з10 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська ,Соколов Л.,Костоглодов О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.64/+1.6 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
11.55/+1.6 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
11.75/+1.5 | III | 7пф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.67/+0.9 | II | 2з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.67/+0.4 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.73/-2.7 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.81/+0.8 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.70/+0.8 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
15.70/+0.1 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХРЛІСП Соколов Л.,Костоглодов О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.38 | II юн | Харкiвська | 12ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
СУПРУН Роман (29.12.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), НОСІК Дмитро (11.11.1997), КУЧМА Денис (21.08.1996) | ||||||
DQ 163.5 | Харкiвська | ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
ПАСМОР Максим (06.02.1998), ЩЕРБИНА Анатолій (10.03.1996), РЕВЕНКО Олександр (14.05.1996), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) | ||||||
2:03.00 | III | Харкiвська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ПАСМОР Максим (06.02.1998), ІЧАНСЬКИЙ Віталій (16.11.1997), РЕВЕНКО Олександр (14.05.1996), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | 2з6 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | ДЮСШ Роганьська | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
DNF | з2 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | ДЮСШ Роганьська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.8h/0.0 | III | 6з14 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська Костоглодов О.,Соколов Л. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.07/-0.1 | I юн | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ Роганьська Костоглодов О.,Соколов Л. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |