ГОНЧАРОВ Богдан
Прізвище: ГОНЧАРОВПрізвище Англ: HONCHAROV
Ім'я: БогданІм'я Англ: Bohdan
Дата народження: 22.05.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: С
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 50 м
DNS з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 60 м
DNS з9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
DNS з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
8.74 4з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
8.86 7з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
DNS ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
DNS ф3 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
29.92 6з11 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 50 м
DNS з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкин А.Б.
Біг на 60 м
DNS з9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
DNS з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
8.74 4з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
8.86 III юн 170/50 7з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
Біг на 200 м
DNS ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
DNS ф3 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
29.92 III юн 170/50 6з11 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Курочкін А.Б.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
30.65 III юн 4ф5 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Клюка Н
Стрибки у довжину
4.31 III юн 27ф Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Клюка Н
4.17 X 4.31

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)