МІРОШНИЧЕНКО Ангеліна
Прізвище: МІРОШНИЧЕНКОПрізвище Англ: MIROSHNYCHENKO
Ім'я: АнгелінаІм'я Англ: Anhelina
Дата народження: 05.07.2006 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Спортивна ходьба 1000 м
5:04.62 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
Спортивна ходьба 2000 м
11:27.62 9ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019
Спортивна ходьба 3000 м
17:27.55 13ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
DNS ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
1616 24 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Спортивна ходьба 2 км
DNS Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 14.03.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 1000 м
5:04.62 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
Спортивна ходьба 2000 м
11:27.62 III 9ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
Спортивна ходьба 3000 м
17:27.55 III 13ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
DNS ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
1616 24 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
5:04.62 17:27.55
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 2 км
DNS Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 14.03.2020
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 1000 м
5:29.04 145/32 8ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
Спортивна ходьба 3000 м
17:54.71 III 145/32 17ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
19:00.94 I юн 145/32 25ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.В.
1482 145/32 17 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.
5:29.04 17:54.71

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 3 км
18:51 I юн 143/33 10 Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" Івано-Франківськ 19.10.2019
 Сумська ДЮСШ Середино-Будська     Бичкова Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)