ВНУКОВ Олексій
Прізвище: ВНУКОВПрізвище Англ: VNUKOV
Ім'я: ОлексійІм'я Англ: Oleksii
Дата народження: 09.02.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.44 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.38 5з6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
Біг на 200 м
23.50 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.07 4ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.44 II 185/82 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
7.38 II 185/83 5з6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Біг на 200 м
23.50 I 185/82 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
24.07 I 185/81 4ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.33 II 185/83 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
7.38 II 185/83 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
7.40 II 185/83 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
7.42 II 185/83 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Біг на 200 м
24.47 II 185/83 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
24.65 II 185/83 2з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.30  Черкаська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
КРАВЧУК Юрій (06.05.2000), СТАДНИК Микола (18.12.2003), ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 218.4  Черкаська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), СТАДНІК Микола (18.12.2003), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.37/+0.4 II 185/81 1ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.26/+1.7 I 185/81 1з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.30/+1.4 I 185/79 2з5 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.30/+2.6 I 185/79 5пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.47/-0.5 II 185/80 1з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.43/+1.3 II 185/80 3пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.45/-0.9 II 185/80 6ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.48/+0.9 II 185/82 1з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
11.53/+1.5 II 185/82 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Біг на 200 м
23.60/+3.0 II 185/81 2з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
23.19/+1.4 II 185/79 3з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
23.28/+3.0 II 185/79 7пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
23.26/+1.3 II 185/79 1з5 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
23.52/+0.1 II 185/79 5пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
DQ 163.3 185/82 ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Фінашкін П.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.39 III юн  Черкаська 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), СТАДНІК Микола (18.12.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
2:01.23 III  Черкаська 2ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ПОЛІЩУК Олексій (03.11.2004), ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), СТАДНІК Микола (18.12.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)