ПОЛЕЖАЙ Іванна
Прізвище: ПОЛЕЖАЙПрізвище Англ: POLEZHAI
Ім'я: ІваннаІм'я Англ: Ivanna
Дата народження: 26.08.2005 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.28 2двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
8.36 1з8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
8.40 6ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
8.32 4з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
8.43 2з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
8.46 5ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
8.50 5пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
8.55 3з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
28.36 4двбр15 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
28.19 3ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
DNS ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
29.05 5з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
DNS з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Двоборство 60м + 200м
1475 10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.28 II 2двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.36 170/51 1з8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.40 II 170/51 6ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.32 II 170/51 4з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.43 II 2з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.46 III 5ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.50 III 170/50 5пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.55 III 170/50 3з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
28.36 III 4двбр15 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
28.19 III 170/51 3ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNS ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
29.05 III 170/50 5з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
DNS з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Двоборство 60м + 200м
1475 10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.28 28.36
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:21.51  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ПОЛЕЖАЙ Іванна (26.08.2005), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.34 I юн 4з7 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
8.84 III 2ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
8.96 I юн 3з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
DNS 167/47 двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
30.88 I юн 3ф4 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
29.86 III 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
1:09.40 I юн 167/47 3двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
1:09.94 I юн 2ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Двоборство 200м + 400м
DNF 167/47 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
1:09.40 DNS

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
14.10/-0.1 III 170/49 4з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
29.09/+0.2 III 170/49 2ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.41 II юн  Сумська 3ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БОРОВЕНСЬКА Олександра (13.11.2005), ПОЛЕЖАЙ Іванна (26.08.2005), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)