Прізвище: ДЗЮБІНА | Прізвище Англ: DZYUBINA |
Ім'я: Катерина | Ім'я Англ: Kateryna |
Дата народження: 24.11.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: Кіровоградська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв | |
Тренери: Абраменко В. І., Абраменко Н. Е. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.25 | 8.40 | 8.39 | 8.25 | 8.37 | 8.49 | |
Біг на 200 м | 27.80 | 27.80 | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.13 | 9.13 | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.17 | 9.25 | 9.17 | 9.40 | 9.55 | ||
Стрибки у довжину | 4.47 | 4.47 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 13.13/-1.1 | 13.32/+1.4 | 13.13/-1.1 | 13.41/+0.5 | 13.70/+2.0 | ||||
Біг на 200 м | 27.50/+1.1 | 27.50/+1.1 | 28.20/+0.2 | ||||||
Біг на 400 м | 1:09.63 | 1:09.63 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.41 | 52.65 | 51.63 | 49.41 | 48.68 | 48.41 | 50.90 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:59.21 | 4:21.96 | 4:11.09 | 3:59.21 | 4:03.81 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.64 | 2:29.54 | 2:29.38 | 2:17.64 | 2:22.11 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 15.14/+1.6 | 15.14/+1.6 | |||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.51/+0.7 | 14.51/+0.7 | 14.85/0.0 | ||||||
Крос 1 км | 4.05 | 4.05 | |||||||
Стрибки у довжину | 5.58/+1.0 | 4.92/-0.1 | 5.24/0.0 | 5.58/+1.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.40 | II | 173/65 | 4--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 173/65 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.46/+2.2 | III | 173/65 | 7з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.92/-0.1 | III | 173/68 | 19ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
X/-1.9 4.88/-1.6 4.92/-0.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.65 | II | Кіровоградська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
ЗІНЧЕНКО Катерина (15.12.2003), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ЛАГНО Марія (11.10.2001), АРТЕМ'ЄВА Яна (04.02.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:21.96 | III | Кіровоградська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
ЗІНЧЕНКО Катерина (15.12.2003), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ПАЦУЛА (МИХАРЕВИЧ) Іванна (07.09.2001), ЛАГНО Марія (11.10.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.32/+1.4 | II | 172/62 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
13.78/-2.3 | III | 173/63 | 7з1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 173/60 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.24/0.0 | II | 172/60 | 18кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
5.24/0.0 X/+0.8 5.00/0.0 | ||||||
5.02/0.0 | III | 173/60 | 13кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е. | ||||
4.95/+2.0 5.02/0.0 X/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Кіровоградська | ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 | |
КОНСТАНТІНОВА Дар'я (10.08.1999), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), ЄРМОЛАЄВА Вікторія (30.08.2002) | ||||||
DQ 170.7 | Кіровоградська | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
ЄРМОЛАЄВА Вікторія (30.08.2002), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ОВДІЄНКО Софія (31.01.2002), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002) | ||||||
51.63 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
АРТЕМ'ЄВА Яна (04.02.2002), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ЄРМОЛАЄВА Вікторія (30.08.2002), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:16.53 | III | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЛАГНО Марія (11.10.2001), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), АРТЕМ'ЄВА Яна (04.02.2002) | ||||||
4:11.09 | II | Кіровоградська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ЛАГНО Марія (11.10.2001), АРТЕМ'ЄВА Яна (04.02.2002), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002) | ||||||
4:14.77 | II | Кіровоградська | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
АРТЕМ'ЄВА Яна (04.02.2002), ЛАГНО Марія (11.10.2001), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.39 | II | 171/59 | 7з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.13 | I | 172/58 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
9.28 | I | 172/58 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
9.58 | II | 171/51 | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
9.33 | I | 171/51 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
DNS | з2 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | ||
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.25 | II | 4ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Кіровоградська | Бр. Абраменка | |||||
9.25 | II | 1з3 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Кіровоградська | Бр. Абраменка |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.19/-0.3 | I | 173/58 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
16.06/-0.3 | II | 173/58 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.68/+3.6 | КМС | 173/58 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
15.38/-0.8 | I | 171/56 | 6з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
15.05/+2.8 | I | 173/57 | 3з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
15.14/+1.6 | I | 173/57 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.70 | I | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ШУРТА Діана (05.01.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
50.00 | I | Кіровоградська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КУРОП'ЯТНИК Валерія (07.09.2001), ШУРТА Діана (05.01.1999) | ||||||
50.94 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), БОРСА Руслана (30.05.1997), ШУРТА Діана (05.01.1999) | ||||||
49.41 | I | Кіровоградська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
50.27 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), БОРСА Руслана (30.05.1997), ШУРТА Діана (05.01.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.21 | I | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КУРОП'ЯТНИК Валерія (07.09.2001) | ||||||
4:05.12 | II | Кіровоградська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
КУРОП'ЯТНИК Валерія (07.09.2001), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ЛАГНО Марія (11.10.2001), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.25 | II | 5з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.24 | I | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
9.17 | II | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:32.4h | Кіровоградська | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), БРАЖКО Інна (07.11.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.84/+1.8 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.92/+1.6 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.51/+0.7 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.74/+0.3 | КМС | 171/56 | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.74/+0.4 | КМС | 2з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.95/-3.3 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.02 | I | Кіровоградська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
48.68 | I | Кіровоградська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ШУРТА Діана (05.01.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАЧУР Яна (13.01.1997) | ||||||
49.96 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:32.40 | II юн | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), ПОЛІЩУК Катерина (10.04.2000), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000) | ||||||
2:29.54 | II юн | Кіровоградська | 12ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), БРАЖКО Інна (07.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.41 | III | 4ф1 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
8.37 | III | 1з16 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.80 | III | 1з18 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
DNS | ф1 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | ||
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.40 | II | 171/55 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
9.45 | II | 171/55 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.6h | Кіровоградська | 8ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), БИЧКОВА Аріна (23.04.1998), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | ||
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
13.13/-1.1 | II | 4з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.37/-2.3 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
14.85/0.0 | КМС | 171/56 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
15.42/-1.0 | I | 171/56 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
15.19 | I | 170/56 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
15.60 | I | 170/56 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.23/+2.1 | II | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
5.15/+0.3 5.23/+2.1 4.43/+0.2 | ||||||
5.58/+1.0 | II | 7ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
5.12/+1.6 5.38/+0.3 5.58/+1.0 5.19/+0.7 5.52/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.41 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КАЧУР Яна (13.01.1997), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
DQ 170.7 | Кіровоградська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 | |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КРАСЮК Яна (23.11.1999), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) | ||||||
49.23 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
50.90 | II | Кіровоградська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ФІРСОВА Юлія (23.07.1994) | ||||||
51.36 | II | Кіровоградська | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ДУМЧЕВА Анастасія (12.06.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:03.81 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.38 | II юн | Кіровоградська | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
КРАСЮК Яна (23.11.1999), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.49 | I юн | 2двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.55 | III | 1двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
9.72 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
9.90 | I юн | 4з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.0h | II юн | Кіровоградська | 8ф4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ДУМЧЕВА Анастасія (12.06.1997), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАЧУР Яна (13.01.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.41/+0.5 | II | 5з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
13.51/-1.2 | III | 7з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
13.47/-0.6 | III | 7з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.49/+0.4 | III | 5ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
27.50/+1.1 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Крос 1 км | ||||||
4.05 | I юн | 28ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.90 | II | Кіровоградська | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ОПРЯ (ІВАНОВА) Марія (19.08.1982), БИЧКОВА Аріна (23.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.89 | II юн | Кіровоградська | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
БИЧКОВА Аріна (23.04.1998), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ТАТАР Сніжана (12.01.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
2:17.64 | III | Кіровоградська | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КАЧУР Яна (13.01.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.47 | III | 19кв | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
4.38 4.47 4.32 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.02/+0.6 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
13.70/+2.0 | III | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
13.80/+0.9 | III | 6з5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.20/+0.2 | III | 7з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.89/+2.5 | III | 25кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | ||||
4.59/-1.3 4.87/+0.8 4.89/+2.5 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:30.26 | II юн | Кіровоградська | 18ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ДУМЧЕВА Анастасія (12.06.1997), ТКАЧЕНКО Анна (24.11.1996), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
2:24.40 | II юн | Кіровоградська | 9ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ДУМЧЕВА Анастасія (12.06.1997), КАЧУР Яна (13.01.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
2:22.11 | I юн | Кіровоградська | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАЧУР Яна (13.01.1997), СЕРЕДЕНКО Юлія (16.03.1996), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
2:26.8h | II юн | Кіровоградська | 6ф5 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ДУМЧЕВА Анастасія (12.06.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КОЛОС Олена (18.03.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:09.63 | I юн | 7з3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |