Прізвище: САВОСТЬЯН | Прізвище Англ: SAVOSTYAN |
Ім'я: Федір | Ім'я Англ: Fedir |
Дата народження: 01.02.1997 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.42 | 7.42 | |||
Біг на 200 м | 23.68 | 23.68 | |||
Біг на 400 м | 51.60 | 51.60 | 52.18 | 52.86 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:22.93 | 3:25.83 | 3:22.93 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.09/+0.5 | 23.30/0.0 | 23.09/+0.5 | 23.85/+0.3 |
Біг на 400 м | 50.61 | 50.97 | 50.61 | 52.38 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:20.72 | 3:20.72 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:59.71 | 1:59.71 | 2:01.61 | 2:07.18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.60 | I | 2ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Сумська | Штанов Ю.Г.,Гудим С.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.18 | II | 4ф2 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 18.12.2019 | |
Сумська | ДЮСШ Охтирська Гудим М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.83 | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), САВІН Вадим (09.09.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.60/0.0 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
23.30/0.0 | II | 1з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
DNS | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | ||
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.97 | II | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
51.85 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
51.35 | II | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
51.2h | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
51.24 | II | 4з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
53.31 | II | 3з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
52.58 | II | 5пф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
51.01 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
DNF | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | ||
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.72 | II | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), САВІН Вадим (26.06.1994) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.52 | III | Сумська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
БАБАЄВ Еміль (18.05.1996), БІРЮКОВ Богдан (21.04.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
1:59.71 | II | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.46 | 1з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ м.Охтирка | ||||
7.42 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ м.Охтирка | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.03 | 1з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ м.Охтирка | ||||
23.68 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ м.Охтирка | ||||
DNF | з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.86 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.93 | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
ГОЛУБЧЕНКО Олег (02.10.1993), САВІН Вадим (26.06.1994), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), МОВЧАН Євгеній (25.04.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.09/+0.5 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирського р-ну Шимко В.І. | ||||
23.17/0.0 | II | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирського р-ну Шимко В.І. | ||||
23.38/-0.5 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирського р-ну Шимко В.І. | ||||
DNF | з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.47 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирського р-ну Шимко В.І. | ||||
52.3h | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирського р-ну Шимко В.І. | ||||
50.79 | II | 1ф2 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Шимко В.І. | ||||||
51.01 | II | 1з6 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
50.61 | I | 2ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:01.61 | III | Сумська | 5ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ПАЛЕНИЧКО Владислав (04.07.1996), ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995), НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.85/+0.3 | III | 1з8 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
23.89/+2.5 | III | 7ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.38 | II | 2ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
53.12 | II | 1з2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.18 | II юн | Сумська | 4ф3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
СТАВРОВ Владислав (02.04.1997), ТАРАН Віталій (07.02.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |