Прізвище: СУХОТСЬКА | Прізвище Англ: SUKHOTSKA |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 23.09.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: Житомирська | |
ФСТ: С | |
Клуб: ЖСДЮСШОР Жтм | |
Тренери: Ледньова А. Є. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.29 | 8.29 | 8.31 | 8.37 | |||
Біг на 200 м | 26.61 | 26.83 | 27.13 | 26.61 | |||
Біг на 400 м | 1:03.34 | 1:03.34 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:50.61 | 1:50.61 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:54.37 | 4:07.06 | 3:54.37 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.07 | 9.07 | 9.31 | 9.53 | |||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 8.81 | 8.81 | 9.45 | 9.56 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.28/+0.9 | 26.60/+0.9 | 26.39/+1.6 | 26.28/+0.9 | |||||
Біг на 400 м | 1:00.28 | 1:00.28 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.04 | 49.05 | 48.04 | 50.83 | 48.51 | 48.80 | 50.13 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.35 | 3:54.33 | 3:57.11 | 3:43.35 | 3:56.41 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.97 | 2:20.06 | 2:21.81 | 2:19.97 | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.46/-0.3 | 15.06/+0.7 | 14.77/+1.6 | 14.46/-0.3 | 15.11/0.0 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 13.89/+0.2 | 13.89/+0.2 | 14.50/+2.0 | 15.44/0.0 | |||||
Біг на 200 м з/б (0.762) | 29.99/+0.9 | 29.99/+0.9 | |||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:02.31 | 1:02.80 | 1:03.19 | 1:02.31 | 1:07.08 | 1:06.16 | 1:08.52 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.29 | II | 7з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
8.41 | II | 168/56 | 4з1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
8.36 | II | 5з2 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.83 | II | 168/58 | 4в3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
DNS | ф2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 | ||
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.06 | Житомирська | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.28 | II | 3ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.74/+2.5 | КМС | 168/54 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
15.11/-0.7 | I | 168/54 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
15.62/-2.0 | I | 168/54 | 5ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
15.06/+0.7 | I | 4з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 200 м з/б (0.762) | ||||||
29.99/+0.9 | 4ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | ||
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Лєднєва А.є | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.44 | I | 168/54 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:02.80 | I | 168/54 | 5ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:03.58 | I | 168/54 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:03.21 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:02.82 | I | 2ф1 | Легкоатлетичні змагання "Kyiv Atletic Festival" на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 17.06.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
1:05.79 | I | 2ф1 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.05 | I | Житомирська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:05.46 | I | 172/60 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Житомирська | С | ОСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 | ||
Житомирська | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:03.19 | I | 168/57 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
1:03.88 | I | 168/57 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
1:03.98 | I | 168/52 | 5з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньов А.Є. | ||||
1:03.87 | I | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Ледньова А.Є. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.04 | I | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
49.51 | I | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
48.10 | I | Житомирська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995) | ||||||
48.53 | I | Житомирська | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNF | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
3:54.33 | I | Житомирська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
4:03.48 | II | Житомирська | 4ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.51 | II | 4з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | |||||
9.07 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньова Л.А. | ||||
9.12 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньова Л.А. | ||||
9.20 | I | 5з2 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм. Ледньова А.Є. | |||||
9.19 | I | 8ф1 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм. Ледньова А.Є. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:50.61 | Житомирська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ЗАХАРЧУК Анна (24.06.2002), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Житомирська | ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ШАТАЛОВА Марія (01.03.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.60/+0.9 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.77/+1.6 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
14.61/+2.2 | КМС | 168/54 | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
15.07/+2.0 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньов А.Є. | ||||
15.07/-1.3 | I | 2ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 04.05.2016 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | ||
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.83 | II | Житомирська | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
МИРОНЮК Ірина (15.05.1998), ЛИТВИНЧУК Олена (15.09.2000), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), МОРГУНОВА Дарина (20.07.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.11 | I | Житомирська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
4:08.61 | II | Житомирська | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ЛИТВИНЧУК Олена (15.09.2000), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), МОРГУНОВА Дарина (20.07.2000), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.37 | III | 168/52 | 7з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
8.31 | III | 168/55 | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
DNS | з18 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | ||
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.13 | II | 168/55 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.34 | III | 168/55 | 5з2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | з3 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | ||
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:54.37 | Житомирська | 6ф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), МАКАШОВА (КОВАЛЬЧУК) Марія (02.08.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 168/50 | з4 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
26.39/+1.6 | II | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.93/+0.1 | КМС | 168/50 | 4з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.62/+2.6 | КМС | 168/50 | 8ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.93/-0.4 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.5h | КМС | 168/52 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
14.73/-1.9 | КМС | 168/52 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
14.46/-0.3 | КМС | 168/52 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Житомирська | С | ОСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.83/-0.2 | КМС | 168/52 | 5з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Житомирська | С | ОСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.85/-0.3 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.93/-0.6 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.80/0.0 | КМС | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньов А.Є. | ||||
15.13/-0.9 | I | 2з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньов А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.51 | I | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
49.40 | I | Житомирська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
МИРОНЮК Карина (15.05.1998), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.35 | КМС | Житомирська | 1ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), МАКАШОВА (КОВАЛЬЧУК) Марія (02.08.1992), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.61 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
26.84 | II | 1ф6 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DQ 162.7 | з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
9.31 | II | 3з1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
9.33 | II | 6ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
8.81 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
8.95 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.5h | II юн | Житомирська | 4ф4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.22/+0.2 | КМС | 3--h3-17- | EYOT | Baku | 31.05.2014 | |
Житомирська | ||||||
13.89/+0.2 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
14.07/0.0 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | ||
Житомирська | С | СДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:02.31 | КМС | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
1:04.37 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
DNF | з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | ||
Житомирська | С | СДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.80 | I | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
РАФАЛЬСЬКА Дарина (28.09.1999), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.55 | II юн | Житомирська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
МАГУРЧАК Руслана (15.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
2:20.06 | I юн | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), РАФАЛЬСЬКА Дарина (28.09.1999), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.37 | III | 3з7 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.53 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
9.58 | II | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.45 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
9.52 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.89/+0.6 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
26.66/+0.1 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
26.28/+0.9 | II | 7з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | ||
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньов А.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | ||
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
15.27/-0.7 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
15.11/0.0 | I | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.90/0.0 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
15.16/0.0 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
14.50/+2.0 | КМС | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньов А.Є. | ||||
14.3h/0.0 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньов А.Є. | ||||
14.93/+0.9 | I | 2з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
15.06/+0.8 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:07.62 | II | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:09.07 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Житомирська | С | ОСДЮШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
1:07.08 | II | 5з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Житомирська | С | СДЮШОР Ледньова А.Є. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.67 | II юн | Житомирська | 14ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
DQ 170.7 | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), КРОТОВА Олександра (09.03.1998), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:21.81 | I юн | Житомирська | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ХАЛМІРЗАЄВА Тетяна (19.10.1996), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:29.8h | II юн | Житомирська | 13ф3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), ХАЛМІРЗАЄВА Тетяна (19.10.1996), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ФЕДОРЕНКО Анастасія (03.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.58 | II юн | 6з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
9.56 | II юн | 4ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.8h/0.0 | II | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньов А.Є. | |||||
15.5h/0.0 | II | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньов А.Є. | |||||
15.65/0.0 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
15.44/0.0 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
15.92/-1.1 | II | 4ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
16.15/+0.1 | II | 3з3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DQ 162.7 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | ||
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньов А.Є. | |||||
1:07.90 | II | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньов А.Є. | |||||
1:07.06 | II | 6ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:06.58 | II | 3з2 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:07.15 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:09.26 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:08.17 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:06.16 | II | 1ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
1:09.53 | II | 4з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Ледньова А.Є. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.13 | I | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
БОСАК Ольга (07.09.1994), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.41 | II | Житомирська | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
БОСАК Ольга (07.09.1994), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997), СОЛОВЕЙ Анастасія (26.07.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.97 | III | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ЯНЧІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:20.36 | I юн | Житомирська | 9ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:24.2h | II юн | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Ледньов А.Є. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.28 | II | 5ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Ледньов А.Є. | |||||
1:08.52 | II | 1з2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Ледньов А.Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |