Прізвище: ДОЛОГОДІН | Прізвище Англ: DOLOHODIN |
Ім'я: Владислав | Ім'я Англ: Vladyslav |
Дата народження: 23.02.1972 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2000 | 1996 | 1994 |
---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.60 | 6.76 | 6.60 | |
Біг на 200 м | 20.76 | 21.43 | 20.76 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1991 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.02/+0.9 | 10.51 | 10.70/+0.1 | 10.46/+0.7 | 10.34/+1.8 | 10.02/+0.9 | 10.18/+0.4 | 10.32/-0.2 | 10.59/-0.8 | |
Біг на 200 м | 20.33 | 21.16/+0.9 | 21.40/+0.2 | 20.85/+0.1 | 20.70/+1.3 | 20.33 | 20.35 | 20.36/+0.5 | 20.38/+0.4 | 21.43/+1.9 |
Естафетний біг 4х100 м | 38.53 | 42.25 | 39.39 | 39.32 | 38.53 | 39.31 | 38.79 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.76 | МС | 190/90 | 3ф1 | Чемпіонат України | Львів | 02.02.2000 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
6.5h | МС | 190/90 | 2ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 28.12.1999 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.9h | КМС | 190/90 | 1ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 28.12.1999 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.1h | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 16.06.2000 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
10.0h | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 03.06.2000 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
10.51 | МС | 189/90 | 2ф1 | Міжнародні змагання | Делі | 24.02.2000 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.1h | МС | 189/90 | з1 | МЗ Слобожанські Ігри | Харків | 22.07.2000 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
21.16/+0.9 | МС | 189/90 | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 17.06.2000 |
Харкiвська | Д | Бодров В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.25 | КМС | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 05.08.2000 |
ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972), КОЖЕМЯКІН Денис (05.07.1978), СКОРОХОД Микола (04.03.1976), ЯРОХА Михайло (13.11.1970) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.5h | МС | 190/90 | 1ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 21.01.1999 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.8h | МС | 190/90 | з1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 22.01.1999 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.70/+0.1 | МС | 189/90 | пф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 23.09.1999 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.40/+0.2 | МС | 189/90 | в1 | Першість України | Біла Церква | 03.07.1999 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.46/+0.7 | МС | 190/90 | 2ф1 | МЗ на призи олімпійських чемпіонів | Київ | 16.05.1998 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
9.9h | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 05.05.1998 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.85/+0.1 | МС | 189/90 | з1 | МЗ на призи олімпійських чемпіонів | Київ | 15.05.1998 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
20.3h | МС | 189/90 | з1 | Кубок Харківської області | Харків | 06.05.1998 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
39.39 | Україна | ф1 | Кубок Європи | Будапешт | 05.06.1998 | |
СЕНІВ Віталій (11.03.1975), ДОВГАЛЬ Анатолій (29.01.1976), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.34/+1.8 | МС | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 11.07.1997 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
10.1h | МС | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 20.06.1997 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.70/+1.3 | МС | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 13.07.1997 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
20.5h | МС | 189/90 | в1 | Першість Харківської області | Харків | 11.06.1997 |
Харкiвська | Д | Бондаренко В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
39.32 | КМС | Україна | з1 | Чемпіонат світу | Афіни | 09.08.1997 |
ЧИХАЧОВ Олексій (01.01.1971), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.5h | МС | 189/90 | з1 | Регіональна першість України | Харків | 28.01.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.43 | МС | 189/90 | 4ф1 | Першість України | Львів | 03.02.1996 |
Харкiвська | Д | Зайцев Г.М. | ||||
21.7h | КМС | 189/90 | 1ф1 | Регіональна першість України | Харків | 28.01.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.26/+0.8 | МСМК | 189/90 | 3ф1 | Кубок Європи | Мадрид | 01.06.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
10.11/+1.9 | МСМК | 189/90 | з1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 17.05.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
10.02/+0.9 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 17.05.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
10.24/0.0 | МСМК | 189/90 | з1 | Міжнародні змагання | Ужгород | 11.05.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
10.22/+1.0 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Міжнародні змагання | Ужгород | 11.05.1996 |
Біг на 200 м | ||||||
20.57/-0.3 | МСМК | 189/90 | з1 | Олімпійські ігри | Атланта | 31.07.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.65/+0.9 | МСМК | 189/90 | чф1 | Олімпійські ігри | Атланта | 31.07.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.70/+0.6 | МСМК | 189/90 | 7ф1 | Міжнародні змагання | Стокгольм | 08.07.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.33 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Міжнародні змагання | Гельсінкі | 25.06.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.39/+3.5 | МСМК | 189/90 | 2ф1 | Кубок Європи | Мадрид | 02.06.1996 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
40.39 | МС | Україна | 2ф1 | Матчева зустріч | Гроссето | 11.09.1996 |
РУРАК Костянтин (09.04.1974), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) | ||||||
38.55 | МС | Україна | 4ф1 | Олімпійські ігри | Атланта | 02.08.1996 |
РУРАК Костянтин (09.04.1974), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) | ||||||
38.90 | МС | Україна | з1 | Олімпійські ігри | Атланта | 01.08.1996 |
РУРАК Костянтин (09.04.1974), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) | ||||||
38.53 | МС | Україна | пф1 | Кубок Європи | Мадрид | 02.06.1996 |
РУРАК Костянтин (09.04.1974), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.4h | МСМК | 189/90 | з1 | Регіональна першість України | Харків | 03.02.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.2h | МС | 189/90 | в1 | Чемпіонат Одеської області | Одеса | 18.05.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.35 | МСМК | 189/90 | 2ф1 | Кубок Європи | Вільнев-д'Аск | 25.06.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.60/+1.2 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Спартакіада України | Київ | 15.06.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.43/+0.1 | МСМК | 189/90 | пф1 | Спартакіада України | Київ | 14.06.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.70 | МСМК | 189/90 | 3ф1 | Міжнародні змагання | Сен-Дені | 01.06.1995 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
39.31 | МС | Україна | 5ф1 | Кубок Європи | Вільнев-д'Аск | 24.06.1995 |
РУРАК Костянтин (09.04.1974), ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), ЧИХАЧОВ Олексій (01.01.1971), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) | ||||||
40.92 | КМС | Харкiвська | 2ф1 | Спартакіада України | Київ | 15.06.1995 |
ДОВГАЛЬ Анатолій (29.01.1976), КИРИЛЕНКО Віталій (25.04.1968), ПОДГОРОДЕЦКИЙ Денис (23.10.1975), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.60 | МСМК | 189/87 | з1 | Чемпіонат України | Київ | 12.02.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.82 | МСМК | 189/90 | пф1 | Чемпіонат Європи | Париж | 13.03.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.76 | МСМК | 189/90 | 2ф1 | Чемпіонат Європи | Париж | 13.03.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.92 | МСМК | 189/90 | з1 | Чемпіонат Європи | Париж | 12.03.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.89 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Будапешт | 05.02.1994 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.18/+0.4 | МСМК | 189/90 | пф1 | Чемпіонат України | Київ | 26.05.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
10.21/+0.8 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 26.05.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
9.9h/0.0 | МСМК | 189/90 | з1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 13.05.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.36/+0.5 | МСМК | 189/90 | 2ф1 | Міжнародні змагання | Рієті | 28.08.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.47/-0.1 | МСМК | 189/90 | 2ф1 | Гельсінкі | 11.08.1994 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.52/+1.7 | МСМК | 189/90 | пф1 | Гельсінкі | 11.08.1994 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.47/+1.3 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Братислава | 01.06.1994 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
20.4h/-1.5 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 19.05.1994 |
Харкiвська | Д | Іванов Е.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
38.89 | МС | Україна | 2ф1 | Чемпіонат Європи | Гельсінкі | 14.08.1994 |
ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973) | ||||||
39.04 | МС | Україна | з1 | Чемпіонат Європи | Гельсінкі | 13.08.1994 |
ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) | ||||||
38.79 | МС | Україна | 2ф1 | Кубок Європи | Бірмінгем | 25.06.1994 |
ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973) | ||||||
39.79 | МС | Україна | 1ф1 | Командний чемпіонат України | Київ | 29.04.1994 |
ОСОВИЧ Сергій (16.12.1973), ВАНЯЇКІН Дмитро (14.01.1966), КРАМАРЕНКО Олег (17.09.1970), ДОЛОГОДІН Владислав (23.02.1972) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.32/-0.2 | МСМК | 189/90 | з1 | Київ | 15.05.1993 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
20.38/+0.4 | МСМК | 189/90 | 1ф1 | Київ | 16.05.1993 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.59/-0.8 | МС | 178/72 | з1 | Дніпропетровськ | 21.05.1991 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.43/+1.9 | КМС | 178/72 | 1ф1 | Дніпропетровськ | 22.05.1991 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.О. | ||||
21.2h | КМС | 178/72 | 1ф1 | Харків | 14.05.1991 | |
Харкiвська | Д | Іванов Е.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |