Прізвище: НАЗАРУК | Прізвище Англ: NAZARUK |
Ім'я: Артур | Ім'я Англ: Artur |
Дата народження: 10.03.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Будило І. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2016 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.95 | 7.06 | 7.03 | 6.95 | 7.01 | |||
Біг на 150 м | 16.65 | 16.65 | ||||||
Біг на 200 м | 22.19 | 22.31 | 22.19 | 22.41 | 23.76 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:27.92 | 3:27.92 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 8.99 | 8.99 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 8.54 | 8.54 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.71/+0.9 | 10.82/+1.6 | 11.14/-1.3 | 10.74/+0.9 | 10.71/+0.9 | 11.09/-0.6 | ||||||
Біг на 200 м | 21.25/+2.0 | 21.98/+0.4 | 22.32/-1.5 | 21.68/+1.5 | 21.28/+1.8 | 21.25/+2.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 44.55 | 44.55 | ||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.89 | 3:16.89 | 3:21.96 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:00.37 | 2:00.37 | 2:10.12 | |||||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 53.07 | 53.72 | 53.07 | 54.58 | ||||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 55.60 | 55.60 | 57.68 | |||||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:01.03 | 1:01.03 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.15 | I | 186/80 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
7.18 | I | 186/80 | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
7.11 | I | 186/80 | 3з5 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
7.06 | I | 186/80 | 3з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | в2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Фестиваль бігу - 2022 пам'яті Олександра Калантаєвського" | Львів | 18.12.2022 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.03 | I | 186/78 | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.31 | КМС | 186/76 | 1ф8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.08/+1.1 | I | 186/80 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
10.97/+1.0 | КМС | 186/80 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | з4 | Благодійний відкритий чемпіонат Волинської області з легкої атлетики «Разом до Перемоги» | Луцьк | 30.08.2022 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | з2 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | з2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 13.07.2022 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
10.82/+1.6 | КМС | 186/80 | 2ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
11.05/-0.9 | I | 186/80 | 1з4 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.38/+0.3 | I | 186/80 | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DQ TR 16.8 | 186/80 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
DNS | ф5 | Благодійний відкритий чемпіонат Волинської області з легкої атлетики «Разом до Перемоги» | Луцьк | 31.08.2022 | ||
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
21.98/+0.4 | КМС | 186/80 | 2ф4 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
22.05/0.0 | КМС | 186/80 | 1ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | ||||
22.44/-0.5 | I | 186/79 | 5ф7 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.14/-1.3 | I | 2з4 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Львiвська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.32/-1.5 | I | 3з3 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Львiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.03 | I | 186/82 | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
6.97 | I | 186/82 | 5пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
7.03 | I | 186/82 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
7.00 | I | 186/82 | 2з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
7.03 | I | 5з1 | Jablonecká Hala | Яблонець над Нісою | 19.01.2019 | |
Львiвська | ||||||
7.04 | I | 8ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф. | ||||
6.95 | I | 1з10 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.46 | КМС | 186/82 | 4ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
22.20 | КМС | 186/82 | 2пф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
22.19 | КМС | 186/82 | 1з7 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
22.61 | КМС | 186/82 | 4ф11 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
10.76/+0.8 | КМС | 186/80 | 6ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ЛДУФК Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
10.74/+0.9 | КМС | 186/80 | 1з6 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ЛДУФК Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.68/+1.5 | КМС | 186/80 | 6ф9 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ЛДУФК Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | МС | Львiвська | ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), НАЗАРУК Артур (10.03.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.04 | I | 186/79 | 1--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
7.01 | I | 186/79 | 4пф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
7.07 | I | 2з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф. | ||||
7.05 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф. | ||||
Біг на 150 м | ||||||
16.65 | 2ф1 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | |||||
17.00 | 1з3 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | 186/79 | в10 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.71/+0.9 | КМС | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
10.75/+0.2 | КМС | 2з5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.28/+1.8 | МС | 186/80 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.35/+1.3 | МС | 186/80 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.40/+1.7 | МС | 1з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.35/0.0 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.61/+1.4 | КМС | 6ф11 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.99/-1.6 | КМС | 2ф3 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Піскунова М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.09/-0.6 | I | 186/74 | 4з5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
11.10/-0.7 | I | 2з1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Порошина О.В.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.66/+0.8 | КМС | 186/77 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.89/-0.1 | КМС | 186/77 | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.25/+2.0 | МС | 186/77 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
21.60/+2.7 | КМС | 186/77 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Піскунова М.М. | ||||
21.74/+2.2 | КМС | 186/77 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Піскунова М.М. | ||||
22.20/+0.3 | КМС | 186/74 | 3з7 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Федоренко В.Ф.,Пікунова М.М. | ||||
22.35/+0.1 | I | 1ф4 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Львiвська | МОН | Львівська 1,ЛДУФК Порошина О.В.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.55 | II | Львiвська | 5ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), БАТІГ Юрій (26.03.1995), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.83 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
22.41 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.72 | КМС | 187/75 | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
54.19 | КМС | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.51 | КМС | 186/74 | 4з3 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
54.74 | КМС | 5пф3 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 18.07.2015 | |
Львiвська | ||||||
53.47 | КМС | 5з3 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 17.07.2015 | |
Львiвська | ||||||
53.07 | КМС | 186/74 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
53.86 | КМС | 186/74 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
53.57 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
53.43 | КМС | 3ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ Сокіл Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.89 | I | Львiвська | 3ф2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995), МАЦКЕВИЧ Олексій (10.09.1994) | ||||||
3:18.28 | I | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
МЕКЕЛИТА Богдан (14.06.1995), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ВАЙДА Микола (18.12.1993), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.99 | II | 7з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.92 | Львiвська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
БАТІГ Юрій (26.03.1995), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ХВОРОВ Роман (24.11.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
55.54 | I | 7з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
55.00 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
54.98 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
54.58 | КМС | 5з3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.м. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ЧАБАРЕНКО Юрій (01.04.1993), СВІДЕРСЬКИЙ Петро (12.04.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.96 | I | Львiвська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), МЕКЕЛИТА Богдан (14.06.1995), БАТІГ Юрій (26.03.1995), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.76 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
23.95 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.54 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
8.59 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
56.08 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
56.78 | II | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
57.23 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
56.3h | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
55.91 | I | 2з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
55.60 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Львiвська | МОН | ЛУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
56.07 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м. Сокаль Львівська.обл. Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
57.05 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м. Сокаль Львівська.обл. Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
59.05 | II | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м. Сокаль Львівська.обл. Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
58.18 | II | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м. Сокаль Львівська.обл. Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
58.49 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Львiвська | МОН | ЛДУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
58.40 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Львiвська | МОН | ЛДУФК Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Пікунова М.М. | ||||
57.68 | II | 5ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Львівська Федоренко,Черних В.М.,Кретів О.М. | ||||
59.15 | II | 2з1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Львiвська | МОН | ДЮСШ м.Сокаль Львівська Федоренко,Черних В.М.,Кретів О.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:00.37 | II | Львiвська | 3ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ЧАБАН Степан (20.04.1995), НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ТРОХІМЧУК Юрій (25.12.1995), МЕКЕЛИТА Богдан (14.06.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.03 | 2з4 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | ||
Львiвська | МОН | ЛДУФК Федоренко В.А.,Черних В.М.,Кретів О.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.12 | III юн | Львiвська | 11ф2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
НАЗАРУК Артур (10.03.1996), ЧЕРНИШЕНКО Петро (28.06.1996), ТВЕРДОХЛІБ Роман (05.04.1997), КОНОВАЛ Степан (09.01.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |