Прізвище: ДЕНИСОВ | Прізвище Англ: DENYSOV |
Ім'я: Ілля | Ім'я Англ: Illya |
Дата народження: 29.07.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Пташніков Є. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.66 | 23.04 | 22.98 | 22.66 | 23.75 | |||
Біг на 400 м | 49.56 | 49.71 | 49.56 | 50.85 | 51.51 | 52.24 | 54.28 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.63 | 3:18.63 | 3:22.72 | 3:23.74 | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:32.85 | 4:32.85 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.33/-0.6 | 22.51/-0.5 | 22.33/-0.6 | |||||
Біг на 400 м | 48.04 | 48.07 | 48.04 | 49.16 | 49.75 | 51.83 | ||
Біг на 800 м | 1:57.74 | 1:57.74 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:11.29 | 3:17.89 | 3:11.29 | 3:18.25 | 3:16.18 | 3:19.90 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:03.51 | 2:03.51 | 2:03.56 | 2:07.60 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 55.91 | 55.91 | 57.18 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 58.34 | 58.34 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | в6 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пташніков Є.М. | ||||
23.04 | КМС | 188/72 | 1ф5 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.31 | КМС | 187/72 | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пташніков Є.М. | ||||
49.71 | КМС | 187/72 | 4пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пташніков Є.М. | ||||
50.35 | КМС | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пташніков Є.М. | ||||
50.67 | I | 188/72 | 1ф4 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є. | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:32.85 | Дніпропетровська | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
ЧЕСАК Микита (12.04.1997), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), КУЗНЄЦОВ Євген (16.06.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.98 | КМС | 1в2 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.51/-0.5 | I | 185/68 | 3з8 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є.,Гурей В.А. | |||||
22.89/-0.1 | I | 3ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | ПДАБА Бр. Пташнікових,Гурей В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
48.99 | КМС | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пташніков Є.М. | ||||
48.25 | КМС | 187/72 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є.,Пташніков С.Є.,Гурей В.А. | |||||
48.57 | КМС | 187/72 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є.,Пташніков С.Є.,Гурей В.А. | |||||
48.28 | КМС | 185/68 | 2з5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є.,Гурей В.А. | |||||
48.07 | КМС | 185/68 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових Є.М. С.Є.,Гурей В.А. | |||||
49.92 | I | 1ф5 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | ПДАБА Бр. Пташнікових,Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.31 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ЛЯСОВ Костянтин (07.03.1997), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), КРАВЧИК Сергій (28.03.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) | ||||||
3:17.89 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) | ||||||
3:20.34 | I | Дніпропетровська | 3ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ЛЯСОВ Костянтин (07.03.1997), ЦУНАЄВ Андрій (17.04.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.66 | КМС | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.56 | КМС | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
49.69 | КМС | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
50.82 | I | 1ф8 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
51.64 | I | 2з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.63 | Дніпропетровська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.67/-1.3 | I | 187/71 | 3з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | |||||
22.33/-0.6 | I | 2ф5 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
Біг на 400 м | ||||||
48.60 | КМС | 1ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | |||||
48.55 | КМС | 187/71 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | |||||
48.04 | КМС | 2ф4 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:57.74 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.17 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:15.98 | КМС | Дніпропетровська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:11.29 | КМС | Дніпропетровська | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ТЕСЛЕНКО Денис (18.04.1989), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.75 | I | 186/67 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пташников Є.М.,Пташніков С.Є.,Гурей В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.85 | I | 185/67 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пташников Є.М.,Пташніков С.Є.,Гурей В.А. | ||||
50.85 | I | 185/67 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пташников Є.М.,Пташніков С.Є.,Гурей В.А. | ||||
53.67 | II | 3з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових,Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.72 | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
КОМПАНІЄЦЬ Сергій (17.05.1996), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧЕСАК Микита (12.04.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.76 | I | 3ф3 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових,Гурєй В.А. | ||||
49.59 | I | 185/68 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
49.0h | КМС | 185/68 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | ||||
49.16 | I | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮШОР №3 Днп Бр. Пташнікових | |||||
50.06 | I | 2з5 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Бр. Пташнікових | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
ЗЯЙКО Владислав (23.07.1996), НАЗИМА Сергій (23.08.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.25 | I | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), НАЗИМА Сергій (23.08.1996), ЧЕСАК Микита (12.04.1997) | ||||||
3:18.37 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), КОМПАНІЄЦЬ Сергій (17.05.1996), ЧЕСАК Микита (12.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.51 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.74 | Донецька | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
ШАПОВАЛОВ Олег (14.06.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧЕРНЕНКО Євген (22.05.1996), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.99 | I | 5з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
50.76 | II | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
49.75 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
50.19 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | ||
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.18 | I | Донецька | 5ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
ВІННИЧУК Євген (02.08.1994), ТЮМЕНЦЕВ Віктор (12.03.1992), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ДАНИЛЕНКО Данило (10.10.1994) | ||||||
3:22.02 | I | Донецька | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ШАПОВАЛОВ Олег (14.06.1995), ФЕДОРОВСЬКИЙ Вадим (31.07.1997), КУЧЕРЕНЕНКО Максим (29.12.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.24 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. | ||||
52.36 | II | 2з9 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
55.91 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
56.77 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
57.29 | II | 4з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. | ||||
57.7h | II | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. | ||||
57.75 | II | 5з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
56.67 | II | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
58.17 | II | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.90 | I юн | Донецька | 9ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ГУБА Владислав (01.02.1997), БРОННІКОВ Ігор (12.01.1998), ЗОРЬКІН Андрій (17.03.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) | ||||||
2:03.51 | III | Донецька | 10ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
САМЕЛЮК Анатолій (01.04.1997), ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав (16.05.1996), ЧЕРНЕНКО Євген (22.05.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) | ||||||
2:09.7h | III юн | Донецька | 7ф3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), ЄГОРОВ Богдан (22.05.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧИКАНОВ Олексій (16.02.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.28 | III | 1з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.4h | II | 4з3 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
51.83 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
57.18 | II | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
57.85 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
58.26 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. | ||||
58.02 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. | ||||
59.91 | III | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Гурей В.А. | ||||||
57.43 | II | 4ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурєй В.А. | ||||
59.50 | II | 2з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурєй В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.90 | I | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), КРУПІН Артем (15.05.1994), КОЛЕСНИКОВ Микита (17.01.1994), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.56 | III | Донецька | 8ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав (16.05.1996), ЄГОРОВ Богдан (22.05.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧИКАНОВ Олексій (16.02.1996) | ||||||
2:12.9h | Донецька | 10ф5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), ІВАКІН Олександр (22.02.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
58.34 | 2ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | ||
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурєй В.А. | ||||
59.80 | 1з4 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | ||
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурєй В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.60 | II юн | Донецька | 5ф3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
ТЕЛЕЖНІКОВ Денис (19.12.1996), КОНТУШ Юрій (08.02.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧИКАНОВ Олексій (16.02.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |