ГЕРУН Віра
Прізвище: ГЕРУНПрізвище Англ: HERUN
Ім'я: ВіраІм'я Англ: Vira
Дата народження: 17.12.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 3000 м
DNF ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
11:38.92 6ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 2000 м з/п
8:20.55 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7:31.87 1ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 3000 м з/п
12:32.16 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
11:38.92 II 165/50 6ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.,Роздобудько О.А.
Біг на 2000 м з/п
8:20.55 I юн 165/50 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
7:31.87 III 165/50 1ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.,Роздобудько О.А.
Біг на 3000 м з/п
12:32.16 165/50 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.
5:10.21 II 165/50 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.
5:15.79 II 163/50 6ф2 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
Біг на 3000 м
11:28.25 II 165/50 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
5:07.06 II 165/50 3ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
5:09.71 II 165/50 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
Біг на 3000 м
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
DNS ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 20.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
11:13.42 II 165/50 9ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
Біг на 5000 м
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
Біг на 10000 м
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 22.08.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.
DNF 165/50 ф1 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 22.08.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.
Біг на 2000 м з/п
8:04.13 I юн 165/50 6ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
7:39.07 III 165/50 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
Біг на 3000 м з/п
12:02.14 II 165/50 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
Крос 2 км
7.49 165/50 дів-13-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Ужгород 30.10.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.,Кузь В.В.
8:21 165/50 10ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.
Біг на 1 милю
6:16 165/50 жін-16 мол-11 юнр-6 Чемпіонат України з бігу на 1 милю Чернівці 29.09.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Роздобудько О.А.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:43.61  Кіровоградська 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ЧЕРНИШОВА Владислава (08.08.2004), ГЕРУН Віра (17.12.2002), БОНДАРЕНКО Вікторія (19.03.2006), ЛУНЬОВА Єлизавета (18.04.2006)
Естафетний біг 4х800 м
DNF  Кіровоградська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
КРАСЬКОВА Марія (04.02.2004), ГЕРУН Віра (17.12.2002), БОНДАРЕНКО Вікторія (19.03.2006), ЛУНЬОВА Єлизавета (18.04.2006)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 2 км
9:39 III юн дів-21-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв     Приймак В.М.,Кузь В.В.,Роздобудько О.А.
Естафетний біг 4х800 м
11:01.48  Кіровоградська 5ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
БОНДАРЕНКО Вікторія (19.03.2006), СКРИПЧУК Аліна (10.01.2005), КРАСЬКОВА Марія (04.02.2004), ГЕРУН Віра (17.12.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)