Прізвище: ПИРОЖЕНКО | Прізвище Англ: PYROZHENKO |
Ім'я: Ксенія | Ім'я Англ: Kseniya |
Дата народження: 06.02.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КДЮСШ "Юний динамівець" Київ | |
Тренери: Макарчук О. А., Русс І. П., Москаленко О. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:15.68 | 2:19.38 | 2:15.68 | 2:23.40 | ||||||||
Біг на 1500 м | 4:32.75 | 4:32.75 | 4:41.35 | 4:35.96 | 4:38.51 | 4:47.10 | 4:52.09 | 4:40.49 | 4:46.16 | 4:42.79 | 4:57.54 | |
Біг на 3000 м | 10:06.44 | 10:08.63 | 9:54.55 | 10:11.79 | 10:06.44 | 10:22.83 | 10:16.42 | 10:16.13 | 11:00.32 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:13.40 | 2:18.96 | 2:17.31 | 2:13.40 | 2:20.60 | 2:24.57 | ||||||||
Біг на 1500 м | 4:30.79 | 4:30.79 | 4:37.13 | 4:34.46 | 4:33.77 | 4:44.18 | 4:46.07 | 4:39.31 | 4:38.97 | 4:50.82 | 4:53.45 | 5:04.60 | ||
Біг на 3000 м | 10:09.03 | 10:40.23 | 10:39.80 | 10:11.87 | 10:09.03 | 10:19.16 | 10:35.96 | 10:49.01 | ||||||
Біг на 5000 м | 17:23.24 | 17:23.24 | 18:40.21 | 19:25.95 | ||||||||||
Біг на 10000 м | 38:19.96 | 39:46.41 | 38:19.96 | |||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:15.69 | 4:15.69 | ||||||||||||
Біг на 10 км | 38:04 | 38:04 | 40:24 | |||||||||||
Крос 1 км | 3:10 | 3:10 | 3:31 | 3:52 | ||||||||||
Крос 2 км | 7.19 | 7:27 | 7.20 | 7.19 | ||||||||||
Крос 4 км | 15.55 | 16.12 | 15:35 | 15.55 | ||||||||||
Крос 5 км | 19:34 | 19:34 | ||||||||||||
Крос 6 км | 29:06 | 29:06 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:08.63 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.37 | I | 170/51 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 19.02.2023 |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | |||||
4:40.69 | I | 170/51 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | |||||
4:34.83 | КМС | 176/50 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П. | |||||
4:32.75 | КМС | 170/51 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
м. Київ | СДЮШОР м. Київа з л/а Русс І.П.,Масарчук О.А. | |||||
4:36.28 | КМС | 170/51 | 4ф2 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 170/51 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | |||||
DNF | 170/50 | ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 | |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П. | |||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 | ||
м. Київ | СДЮШОР м. Київа з л/а Русс І.П.,Масарчук О.А. | |||||
9:54.55 | I | 170/51 | 1ф1 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 07.01.2023 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:30.79 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:23.24 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 5 км | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Вінниця | 02.04.2023 | ||
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 170/61 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 | |
м. Київ | Д | Макарчук О.А.,Русс І.П. | ||||
2:18.96 | I | 170/51 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:37.13 | I | 170/51 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
м. Київ | Д | Макарчук О.А.,Русс І.П. | ||||
4:41.73 | I | 170/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Макарчук О.А.,Русс І.П. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:27 | II | 170/51 | 3ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 |
м. Київ | Макарчук О.А.,Русс І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.38 | I | 2ф2 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.35 | I | 170/50 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:43.50 | I | 170/50 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 170/49 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
2:17.31 | I | 170/49 | 6ф3 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
м. Київ | Д | НУФВСУ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
2:20.08 | I | 8ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 27.06.2021 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
4:34.46 | I | 170/49 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:38.16 | I | 170/49 | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | Д | НУФВСУ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:50.91 | I | 170/50 | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 5 км | ||||||
19:34 | II | 170/50 | жін-4-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 170/49 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
2:21.61 | I | 170/48 | 7ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
2:15.68 | I | 2ф4 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:06.68 | II | 170/49 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:43.65 | I | 170/49 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:42.01 | I | 170/48 | 7ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:35.96 | КМС | 2ф1 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.40 | КМС | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:33.77 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:39.99 | I | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.51 | КМС | 170/48 | 4ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:41.14 | I | 170/48 | 3з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:38.56 | КМС | 170/48 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 170/49 | ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
10:38.29 | I | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
м. Київ | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П. | |||||
10:16.89 | I | 170/48 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
10:11.79 | I | 2ф1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:00.64 | II | 170/48 | 9ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:44.18 | I | 170/48 | 3ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
м. Київ | Д | НУФВСУ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:46.95 | II | 170/48 | 10ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
18:40.21 | II | 4ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
м. Київ | Д | НУФВСУ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
39:46.41 | II | 170/48 | 4ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
38:04 | I | 1 | 9-й Нова Пошта Київський міжнародний півмарафон | Київ | 07.04.2019 | |
м. Київ | ||||||
Крос 2 км | ||||||
7.20 | 170/49 | жін-21 мол-9-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:15.69 | III | м. Київ | 7ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТРОЯНСЬКА Діана (20.09.1995), ВОЛОШИНЕНКО Анастасія (18.04.1999), КУЗЬОМА Валентина (26.12.1999), ПИРОЖЕНКО Ксенія (06.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:47.10 | I | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | НУФВСУ Макарчук О.,Русс І.П. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:06.44 | I | 170/49 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
м. Київ | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А. | |||||
10:10.22 | I | 170/49 | 3ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.,Русс І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Туришева Н.А.,Русс І.П.,Макарчук О.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
38:34.99 | II | 170/49 | 1ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Туришева Н.А.,Русс І.П.,Макарчук О.А. | ||||
38:19.96 | I | 170/49 | 1ф2 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
м. Київ | У | РВУФК Туришева Н.А.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
40:24 | II | 170/50 | жін-18 мол-9 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 16.09.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
29:06 | мол-12-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:53.47 | I | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Макарчук О.,Русс І.п. | ||||
4:52.09 | I | 5ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Макарчук О.,Русс І.п. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:40.23 | II | 170/49 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Русс І.П. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
19:40.32 | III | 170/49 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Русс І.П. | ||||
19:25.95 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:50.51 | I | 7ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:46.94 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:49.83 | I | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:40.49 | I | 3ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:50.46 | II | 3ф2 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
м. Київ | Приходько А.М.,Москаленко В.І. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:22.83 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:30.18 | I | 5ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:24.20 | I | 2ф1 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
м. Київ | Приходько А.М.,Москаленко В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:49.56 | I | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
5:00.97 | II | 6ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Макарчук О.,Москаленко О.І. | |||||
4:46.07 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
м. Київ | У | Київ,ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:48.46 | I | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Ізраїль-Румунія-Україна | Нікосія | 07.05.2016 | |
м. Київ | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:39.80 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | ||
м. Київ | У | Київ,ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
16.12 | III | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.п.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:52.05 | II | 170/47 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:46.16 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:51.53 | II | 7ф1 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:52.51 | II | 2ф2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:56.65 | II | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
м. Київ | Приходько В.М. | |||||
10:20.49 | I | 170/47 | 4ф1 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 21.02.2015 |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:16.42 | I | 170/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:22.80 | I | 170/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:55.19 | II | 5ф1 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:37.15 | II | 1ф1 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.45 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко В.І.,Сташко І.П. | ||||
4:45.15 | I | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:40.22 | I | 170/48 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:44.45 | I | 170/48 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:44.87 | I | 3ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (1996-97, 98-99 р.р.н.) присвячений Дню Києва | м. Київ | 03.06.2015 | |
м. Київ | ||||||
4:39.31 | I | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
м. Київ | У | РВУФК Москаленко О.І.,Приходько В.,Сташко І.П. | ||||
4:54.04 | II | 170/48 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко В.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:28.07 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко В.І.,Сташко І.П. | ||||
10:23.43 | I | 170/48 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:11.87 | I | 170/48 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:34.56 | II | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
м. Київ | У | РВУФК Москаленко О.І.,Приходько В.,Сташко І.П. | ||||
10:39.53 | II | 170/48 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко В.І.,Сташко І.П. | ||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:35 | II | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170,7 | м. Київ | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 | |
КИСЛЯКОВА Марія (06.04.1999), ШВЕЦЬ Ольга (06.08.2000), ПИРОЖЕНКО Ксенія (06.02.1998), СІРЯК Катерина (20.07.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.40 | II | 2ф2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.18 | II | 3ф2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
4:50.11 | II | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
4:42.79 | I | 3ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Турищева Л. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:36.22 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
10:16.13 | I | 3ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Турищева Л. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.60 | I | 5ф1 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Туришева Н.А.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:45.87 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:45.65 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
4:45.66 | I | 4ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. | ||||
4:38.97 | I | 3ф1 | Кубок ДШВСМ (І етап) | Київ | 23.05.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
4:41.37 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:19.95 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
10:25.29 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
DNS | ф1 | Кубок ДШВСМ (І етап) | Київ | 24.05.2014 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
10:20.94 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | ||
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Приходько В.М.,Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
10:09.03 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7.19 | 7ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 28.03.2014 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15.55 | III | 11ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Туришева Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:57.54 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Херсонська | К | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:00.32 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Херсонська | К | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:50.82 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Цюрупинська Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
4:56.74 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:19.16 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Цюрупинська Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
10:43.51 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 1 км | ||||||
3:10 | 4ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
3:38 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Херсонська | К | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:38.5h | Херсонська | 16ф3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
ПИРОЖЕНКО Ксенія (06.02.1998), ЯСТРЕБ Ярослава (19.06.1998), ВЕРЕМЄЄВА Анастасія (15.08.1998), КРАВЧЕНКО Тетяна (29.10.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.57 | II | 6з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:57.86 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
4:53.45 | II | 1ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:35.96 | II | 4ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 1 км | ||||||
3:31 | 8ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мянков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:04.60 | II | 4ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Херсонська | МОН | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:49.01 | II | 5ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Херсонська | МОН | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:52 | 21ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Херсонська | Туришева Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |