Прізвище: ГОРДІЄНКО | Прізвище Англ: HORDIYENKO |
Ім'я: Рімма | Ім'я Англ: Rimma |
Дата народження: 30.12.1995 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:43.24 | 2:44.53 | 2:43.24 | |
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.96 | 8.96 | 9.58 | |
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.16 | 9.16 | ||
Стрибки у висоту | 1.75 | 1.75 | 1.65 | 1.70 |
Стрибки у довжину | 5.53 | 5.33 | 5.53 | 5.03 |
Штовхання ядра 4 кг | 11.50 | 11.50 | ||
Штовхання ядра 3 кг | 12.20 | 12.20 | ||
П’ятиборство | 3635 | 3635 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.23/0.0 | 26.23/0.0 | 27.24/0.0 | 27.54/+0.4 | |
Біг на 800 м | 2:32.16 | 2:32.16 | 2:35.20 | 2:43.96 | |
Естафетний біг 4х100 м | 49.02 | 49.02 | |||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.45/+1.3 | 14.45/+1.3 | 15.68/0.0 | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.77/+1.0 | 14.77/+1.0 | 15.27/+0.6 | ||
Стрибки у висоту | 1.72 | 1.72 | 1.72 | 1.71 | 1.60 |
Стрибки у довжину | 5.97/+2.0 | 5.97/+2.0 | 5.55/-1.4 | 5.48/+0.5 | |
Метання списа 600 гр | 32.24 | 32.24 | 27.97 | 22.59 | |
Метання списа 500 гр | 29.79 | 29.79 | |||
Штовхання ядра 4 кг | 12.48 | 11.69 | 12.48 | 9.46 | |
Штовхання ядра 3 кг | 13.09 | 13.09 | |||
Семиборство | 5173 | 5173 | 4104 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:44.53 | III | 6пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.96 | I | 1пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
9.24 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
9.20 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | КМС | 2пбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
160/O 163/O 166/XO 169/XO 172/XO 175/O 178/XXX | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.33 | II | 4пбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
5.25 5.33 4.95 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.50 | III | 1пбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
10.64 11.47 11.50 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
3635 | КМС | 2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
8.96 1.75 11.50 5.33 2:44.53 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.28/-0.3 | II | 3сбр2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
26.23/0.0 | I | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:38.02 | III | 8сбр1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
2:32.16 | III | 4сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.68/+1.6 | КМС | 2сбр2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
14.65/0.0 | КМС | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
14.45/+1.3 | КМС | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко | ||||
15.35/-0.4 | I | 3з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.72 | I | 4сбр | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
157/O 160/XO 163/O 166/O 169/XO 172/XO 175/XXX | ||||||
1.69 | I | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
160/O 163/XO 166/XO 169/O 172/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.54/+0.9 | I | 3сбр | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
5.54/+0.9 5.47/-0.5 5.39/+2.4 | ||||||
5.97/+2.0 | КМС | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
5.77/+1.9 5.81/-0.8 5.97/+2.0 | ||||||
5.61/+2.0 | I | 22ф | Командний чемпіонат України | Ялта | 06.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко | ||||
5.38/+1.3 5.36/-2.0 5.61/+2.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
28.83 | III | 6сбр | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
X 27.29 28.83 | ||||||
32.24 | II | 2сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
30.65 32.24 29.37 | ||||||
28.10 | III | 7ф | Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків | Ялта | 28.03.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
25.52 X 27.24 25.93 28.10 25.96 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.90 | III | 8сбр | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
X 9.67 9.90 | ||||||
11.69 | III | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
11.18 11.23 11.69 | ||||||
10.91 | III | 5ф | Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків | Ялта | 27.03.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
9.61 X 10.91 X X 10.26 | ||||||
Семиборство | ||||||
4821 | КМС | 4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко,Слизченко Антон (12.08.1998) | ||||
14.68/+1.6 1.72 9.90 26.28/-0.3 5.54/+0.9 28.83 2:38.02 | ||||||
5173 | КМС | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
14.65/0.0 1.69 11.69 26.23/0.0 5.97/+2.0 32.24 2:32.16 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.36 | I | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ГОРДІЄНКО Рімма (30.12.1995), ГАЛДЕЦЬКА Юлія (03.03.1995), МАНЖОС Дарина (29.07.1995), БАШМАНОВА Юлія (04.03.1995) | ||||||
49.02 | I | Дніпропетровська | 7ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
ГОРДІЄНКО Рімма (30.12.1995), ШУТЬКО Ольга (14.03.1989), ГАЛДЕЦЬКА Юлія (03.03.1995), ДОЛЖКОВА Юлія (03.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:43.24 | III | 5пбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.58 | II | 3з5 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.16 | II | 1пбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.65 | I | 2пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
156/O 159/XO 162/O 165/O 168/XXX | ||||||
1.60 | II | 6ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
150/O 155/O 160/O 165/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.53 | I | 1пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
5.46 5.45 5.53 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
12.20 | II | 2пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
X 11.28 12.20 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |||
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
9.16 1.65 12.20 5.53 2:43.24 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.24/0.0 | II | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
27.97/+1.3 | III | 5сбр1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
27.61/-0.8 | II | 2сбр3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:35.20 | III | 5сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
2:47.71 | III | 5сбр1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
2:44.93 | III | 8сбр2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.7h/0.0 | I | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
15.45/-0.7 | II | 3сбр1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
14.77/+1.0 | I | 1сбр3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.64 | II | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
155/O 158/O 161/XO 164/XO 167/XXX | ||||||
1.69 | I | 2сбр | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
157/O 160/O 163/XXO 166/XO 169/O 172/XXX | ||||||
1.72 | I | 1сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
154/O 157/O 160/O 163/XXO 166/XXO 169/XO 172/O 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.37/+1.7 | II | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
4.93/+1.0 5.08/+0.3 5.37/+1.7 | ||||||
5.55/-1.4 | I | 2сбр | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
5.55/-1.4 5.05/+1.3 5.47/+1.2 | ||||||
5.52/+1.0 | I | 2сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
4.96/+1.0 5.41/+0.4 5.52/+1.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
27.97 | III | 6сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
27.97 X 20.27 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
27.22 | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
23.02 26.30 27.22 | ||||||
27.57 | 4сбр | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | ||
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
27.57 25.43 22.90 | ||||||
29.79 | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, юніорів та юнаків (метання) | Ялта | 23.03.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | Пархоменко | ||||
X 29.79 28.76 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
12.48 | II | 1сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
12.48 11.16 11.91 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
11.77 | III | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
10.99 X 11.77 | ||||||
13.09 | II | 1сбр | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
11.56 11.63 13.09 | ||||||
Семиборство | ||||||
DNF | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
14.7h/0.0 1.64 11.77 27.24/0.0 5.37/+1.7 27.22 2:35.20 DNS DNS DNS | ||||||
DNF | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |||
Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||||
15.45/-0.7 1.69 13.09 27.97/+1.3 5.55/-1.4 27.57 2:47.71 DNS DNS DNS | ||||||
DNF | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
14.77/+1.0 1.72 12.48 27.61/-0.8 5.52/+1.0 27.97 2:44.93 DNS DNS DNS |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.65 | I | 1ф | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
150/O 155/O 160/XO 165/XXO 170/XXX | ||||||
1.70 | I | 5ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
150/O 155/O 160/XXO 165/XXO 170/XXO 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.03 | III | 21ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
— 5.03 4.75 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.82/0.0 | III | 5сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
27.91/+0.2 | III | 6сбр2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
27.54/+0.4 | II | 3сбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:50.73 | III | 9сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
2:53.09 | III | 10сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
2:43.96 | III | 5сбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.68/0.0 | II | 3сбр2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.37/+0.1 | I | 1сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
15.27/+0.6 | I | 1сбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
154/O 157/O 160/O 163/XXX | ||||||
1.71 | I | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
156/O 159/O 162/XO 165/O 168/O 171/XO 174/XXX | ||||||
1.68 | I | 1сбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
156/O 159/O 162/O 165/O 168/XXO 171/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.48/+0.5 | II | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
X/+2.4 5.34/0.0 5.48/+0.5 | ||||||
5.27/-0.9 | II | 5сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
5.27/-0.9 5.15/-0.4 5.17/-2.0 | ||||||
5.21/-0.8 | II | 4сбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 27.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
5.16/0.0 5.21/-0.8 5.15/-1.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
22.59 | I юн | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
20.03 22.59 X | ||||||
19.80 | II юн | 11сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
X 19.80 19.00 | ||||||
21.66 | I юн | 10сбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 27.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
20.87 21.11 21.66 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.83 | III | 8сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
7.29 8.80 8.83 | ||||||
9.46 | III | 8сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
7.20 9.46 8.20 | ||||||
8.56 | III | 7сбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
8.10 8.56 X | ||||||
Семиборство | ||||||
DNF | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
15.37/+0.1 1.60 8.83 27.82/0.0 5.48/+0.5 22.59 2:50.73 DNS DNS DNS | ||||||
4104 | I | 6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Слизько В.М.,Пархоменко Т.П. | ||||
15.68/0.0 1.71 9.46 27.91/+0.2 5.27/-0.9 19.80 2:53.09 | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Слизька Т.І. | ||||
15.27/+0.6 1.68 8.56 27.54/+0.4 5.21/-0.8 21.66 2:43.96 DNS DNS DNS |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 7ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
150/O 155/XO 160/O 165/XXX | ||||||
1.60 | II | 1кв | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
150/O 155/O 160/O |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |