Прізвище: БІРЮЧКОВА | Прізвище Англ: BIRYUCHKOVA |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 26.05.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: АР Крим | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.93 | 7.93 | 8.06 | 8.20 |
Біг на 200 м | 25.74 | 25.74 | 26.12 | 27.04 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.40/+1.9 | 12.40/+1.9 | 12.88/0.0 | 12.82/0.0 | |
Біг на 200 м | 24.66/-0.1 | 24.66/-0.1 | 25.71/+0.5 | 26.45/0.0 | 26.24/0.0 |
Естафетний біг 4х100 м | 49.56 | 49.56 | 50.03 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.21 | 2:19.21 | 2:24.99 | 2:21.28 | |
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.55/+0.1 | 14.55/+0.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.66/-0.1 | КМС | 3ф1 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 26.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 СЕЛИЦКАЯ С.С. | |||||
24.84/-1.1 | КМС | 1з3 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 26.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 СЕЛИЦКАЯ С.С. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.55/+0.1 | КМС | 6з2 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 25.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 СЕЛЕЦКАЯ С.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.00 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Селицька С.С. | ||||
7.93 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Селицька С.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.74 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Селицька С.С. | ||||
26.14 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Селицька С.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.14 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
8.15 | II | 5пф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
8.06 | II | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.14 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
26.12 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
26.86 | II | 1з16 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
26.59 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.14/0.0 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | |||||
12.89/0.0 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | |||||
13.08/0.0 | II | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | |||||
12.43/+2.0 | I | 2пф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
12.55/+1.7 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
12.40/+1.9 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
12.55/-0.5 | I | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР СК "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
12.68/+0.1 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР СК "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | ||
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
26.16/-0.6 | I | 3пф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
25.79/+0.9 | I | 1з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
25.71/+0.5 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР СК "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
25.73/0.0 | I | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР СК "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Селицька С.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.56 | I | Запорiзька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 |
ТОНІЄВИЧ Єлизавета (24.11.1996), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), АНДРУСЯК Наталя (31.03.1996), БОГАТИР Діана (25.11.1996) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.22 | I юн | АР Крим | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998) | ||||||
2:19.21 | III | Україна | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ВОЛКОВА Христина (25.03.1997), МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998) | ||||||
2:21.9h | I юн | Запорiзька | 2ф4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ЛАВРОВА Аліса (24.06.1996), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), ТОНІЄВИЧ Єлизавета (24.11.1996), БОГАТИР Діана (25.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.20 | II | 2з1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
АР Крим | МОН | Селицька С.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.04 | II | 1ф6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
АР Крим | МОН | Селицька С.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.1h/0.0 | II | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С.,Рурак М.І. | |||||
13.2h/0.0 | II | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С.,Рурак М.І. | |||||
12.91/-0.4 | II | 6з4 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
АР Крим | МОН | Сімферополь Бр Селицької | ||||
12.88/0.0 | II | 6з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР Бр Селицької | ||||
13.11/0.0 | II | 8пф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР Бр Селицької | ||||
13.19/-0.5 | II | 8ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
АР Крим | МОН | Бр Селицької | ||||
13.02/-1.0 | II | 4пф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
АР Крим | МОН | Бр Селицької | ||||
13.11/-0.2 | II | 3з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
АР Крим | МОН | Бр Селицької | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.03/+1.0 | III | 4з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С.,Рурак М.І. | |||||
26.45/0.0 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР Бр Селицької | ||||
26.93/+0.4 | II | 6пф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР Бр Селицької | ||||
26.94/-0.8 | II | 5пф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
АР Крим | МОН | Бр Селицької | ||||
26.71/0.0 | II | 2з6 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
АР Крим | МОН | Бр Селицької | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.03 | I | АР Крим | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
АДЖАМЕТОВА Лейля (09.03.1994), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), НЄБУЄВА Марія (29.06.1994), ПІРІЄВА Марина (16.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.99 | II юн | АР Крим | 13ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
СОРОКІНА Катерина (31.01.1997), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), ВОЛКОВА Христина (25.03.1997), МУДРОВА Олександра (07.04.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.82/0.0 | II | 1пф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
13.04/0.0 | II | 3ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
12.66/+2.4 | I | 1з5 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
12.97/+1.3 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" бр.Селицької С.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.61/+0.4 | II | 2з4 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
26.53/+2.7 | II | 5ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
26.24/0.0 | I | 2з8 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" бр.Селицької С.С. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.27/+2.3 | III | 1з1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
15.93/+3.3 | II | 6ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | МОН | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Селицька С.С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.28 | I юн | АР Крим | 1ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
АНДРУСЯК Наталя (31.03.1996), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), МУДРОВА Олександра (07.04.1996) | ||||||
2:26.82 | II юн | АР Крим | 13ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), АДЖАМЕТОВА Лейля (09.03.1994), МУДРОВА Олександра (07.04.1996), СМЄТАНІНА Анастасія (02.05.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:34.5h | АР Крим | 4ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
ФЕДОРОВА Аліна (21.03.1993), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), ГУБСЬКА Яна (04.02.1994), НЄБУЕВА Марія (29.06.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |