ПАВЛОВ Олександр
Прізвище: ПАВЛОВПрізвище Англ: PAVLOV
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 16.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ м.Суми
Тренери: Корж С. О.

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2020
Біг на 60 м8.138.13
Біг на 200 м24.1924.19

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2018
Біг на 100 м12.88/+1.112.88/+1.1
Біг на 200 м26.09/+0.426.09/+0.4

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNF з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
8.13 I юн 4ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
8.14 I юн 2з5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 200 м
DNS ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
DNF 177/65 пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
24.19 I 177/65 2з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
26.08 III 1ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.88/+1.1 II юн 174/58 4з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 200 м
26.09/+0.4 I юн 175/58 3ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 163.3  Сумська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), ПАВЛОВ Олександр (16.07.2003), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), МІХЄЄВ Богдан (08.09.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)